La Ribalera 2014 - 23 km/1500 m

LLISTAT DE PODIS

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1348SERGI FURIO FCOAramunt VellCLUB ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR02:33:23
2360XAVIER TORRECILLAS PUJOLTrempVIKINGTRAIL - LO PALLARS02:37:31
3244FERRAN BOLAÑO GARCIABarcelonaUNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA DE GRÀCIA02:37:49
4354ROGER SANCHEZ GOMEZLa Pobla de SegurCLUB ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR02:39:57
5235DIEGO DEL AMO ESTEBANMadridLA PEDRIZA DE MANZANARES02:42:45
6370RICARD VERDAGUER GARCIABarcelona02:46:22

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1355ALESSIA BERTOLINO CalafellTRIATLÓ PENEDÈS COSTA DAURADA03:22:49
2333VANESSA GRIJALBA ESCALONAVielha03:24:20
3284KARINA ABATEDAGA BANEGASTrempTREMP RUNNERS03:24:42
4240IRENE FUERTES MOLINAEsplugues de LlobregatCAI GRAN CANARIA03:27:25
5369MONTSERRAT DORIA CERVOSLa Seu d'UrgellUNIÓ EXCTA. URGELLENCA03:42:17
6327MARIA ROSA VALLDOSERA BISBALVilanova i la Geltrú03:42:27

Categoria Majors de 22 Homes

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1348SERGI FURIO FCOAramunt VellCLUB ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR02:33:23
2360XAVIER TORRECILLAS PUJOLTrempVIKINGTRAIL - LO PALLARS02:37:31
3244FERRAN BOLAÑO GARCIABarcelonaUNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA DE GRÀCIA02:37:49
4370RICARD VERDAGUER GARCIABarcelona02:46:22
5340JOSEP MIQUEL SALVADO RODRIGUEZBalaguerCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER02:48:38
6247RAMON SOLE PELLICERIsonaSAM TREMP - HÈLIX MONTSEC02:48:45

Categoria Majors de 22 Dones

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1355ALESSIA BERTOLINO CalafellTRIATLÓ PENEDÈS COSTA DAURADA03:22:49
2333VANESSA GRIJALBA ESCALONAVielha03:24:20
3284KARINA ABATEDAGA BANEGASTrempTREMP RUNNERS03:24:42
4369MONTSERRAT DORIA CERVOSLa Seu d'UrgellUNIÓ EXCTA. URGELLENCA03:42:17
5327MARIA ROSA VALLDOSERA BISBALVilanova i la Geltrú03:42:27
6317LOURDES LUCAS CONDOLleidaSAM DE TREMP - TREMP RUNNERS03:47:57

Categoria Sub-23 Homes

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1354ROGER SANCHEZ GOMEZLa Pobla de SegurCLUB ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR02:39:57
2235DIEGO DEL AMO ESTEBANMadridLA PEDRIZA DE MANZANARES02:42:45
3329PAU ROBERT TORRENTSCastellet i la GornalLA LIRA VENDRELLENCA (SE)02:59:26
4201PAU MONTANE VIDALTírvia03:07:10
5272AMAT BOTINES PUERTASBarcelonaAGRUP. EXCTA. CATALUNYA03:21:24
6330ALEX SAMPER FIGUERASEl Vendrell03:40:31

Categoria Sub-23 Dones

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1240IRENE FUERTES MOLINAEsplugues de LlobregatCAI GRAN CANARIA03:27:25
2271LAURA ABAURREA PLANASBarcelonaAGRUP. EXCTA. CATALUNYA04:19:21
3280CATERINA KUZMINA Balaguer04:26:35
4283CLARA HORMIGOS FELIUBarcelonaAGRUP. EXCTA. CATALUNYA05:26:21

Categoria Menors de 19 Homes

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1203MARC GASA BIRBEAndorra la VellaFAM02:49:52

Categoria Menors de 19 Dones

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps