La Ribalera 2014 - 38 km/2700 m

LLISTAT DE PODIS

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
189XAVIER ESPIÑA MARTINEZSanaüjaCENTRE EXCTA. GUISSONENC - BLUE MOTORS04:24:30
290JOSEP M. PIJUAN PARDELLBlancafortBORGES TRAIL- AAEET04:26:31
334JORDI MARCO SAUQUETGerri de la SalBLUE MOTORS PONTS04:43:24
456GERARD JOVE RIARTPontsBLUE MOTORS PONTS04:49:28
582XAVIER SOLSONA NOVELLArtesa de SegreC.U.D.O.S. ARTESA DE SEGRE05:01:23
671JOSE GONZALEZ COBACHOSanta Margarida de MontbuiCLUB EXCTA. UECANOIA05:01:57

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1103MONTSE BACARDIT PEÑARROYAVielhaCLUB EXCTA. ARAN05:30:45
247LOLA BRUSAU ALOSCoponsCLUB EXCTA. UECANOIA05:31:55
378SILVIA PUIGARNAU COMAAgramuntCENTRE EXCTA. GUISSONENC05:34:58
461ROSA AITANA GUIVERNAU HUGUETLa Pobleta de BellveíCLUB ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR05:50:04
565LUCIA CABALLERO MARCOSMira-solCLUB EXCTA. UECANOIA06:23:17
680AMAIA FORES ESTRUELRodésREFUGI CASA CANELO06:28:26

Categoria Màster Homes

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
159JORDI VALLES DOMINGOSanta Coloma de QueraltCENTRE EXCTA. QUERALT05:38:01
2101AGUSTI VICTOR CASTANLleidaCLUB TRIATLÓ LLEIDA06:35:22
32ENRIC ARGELICH TORRACapelladesAEMDEKP06:37:21
449ANTONIO BUQUERAS PAMIESRiudomsOBRINT TRAÇA07:00:23
584JORDI SALAT FERNANDEZAgramunt08:02:19
650ALBERT FELIP MONROSTrempTREMP RUNNERS08:11:26

Categoria Màster Dones

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
165LUCIA CABALLERO MARCOSMira-solCLUB EXCTA. UECANOIA06:23:17

Categoria Veterà Homes

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
189XAVIER ESPIÑA MARTINEZSanaüjaCENTRE EXCTA. GUISSONENC - BLUE MOTORS04:24:30
242GILBERT CHACON ALBASusterris (Talarn)VIKINGTRAIL - LO PALLARS05:27:55
373EDUARD FORNAGUERA BALDRICHIgualadaCLUB EXCTA. UECANOIA05:32:47
448XAVI LLOHAN ROCATrempTREMP RUNNERS06:03:36
55MANS SELLA MARCETSitgesCENTRE EXCTA. DE SITGES06:05:53
612DAVID NUÑEZ PUJOLSant Martí de TousCLUB EXCTA. UECANOIA06:07:23

Categoria Veterà Dones

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
147LOLA BRUSAU ALOSCoponsCLUB EXCTA. UECANOIA05:31:55
286MIREIA GUIVERNAU HUGUETLa Pobla de SegurCLUB ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR06:55:20

Categoria Sènior Homes

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
190JOSEP M. PIJUAN PARDELLBlancafortBORGES TRAIL- AAEET04:26:31
234JORDI MARCO SAUQUETGerri de la SalBLUE MOTORS PONTS04:43:24
356GERARD JOVE RIARTPontsBLUE MOTORS PONTS04:49:28
482XAVIER SOLSONA NOVELLArtesa de SegreC.U.D.O.S. ARTESA DE SEGRE05:01:23
571JOSE GONZALEZ COBACHOSanta Margarida de MontbuiCLUB EXCTA. UECANOIA05:01:57
626ALBERT MARTI OLIVELLALa MolinaKOBALAQ.CAT05:05:33

Categoria Sènior Dones

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1103MONTSE BACARDIT PEÑARROYAVielhaCLUB EXCTA. ARAN05:30:45
278SILVIA PUIGARNAU COMAAgramuntCENTRE EXCTA. GUISSONENC05:34:58
361ROSA AITANA GUIVERNAU HUGUETLa Pobleta de BellveíCLUB ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR05:50:04
480AMAIA FORES ESTRUELRodésREFUGI CASA CANELO06:28:26
572TERESA AGUILO INGLADACubellesASS.ESP. DIEDRE06:40:35
63MAIRA VALERIA MARDONES CatrielCORREDORES DE MONTAÑA06:45:36

Categoria Menors de 23 Homes

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
163MARCEL RIBA SOLERLa Torre de ClaramuntC.F.S. CAPELLADES06:16:51
231POL SOLER ALSINABarcelonaAGRUP. EXCTA. CATALUNYA06:26:16
362JORDI JIMENEZ AGUILERACapelladesAEMDEKP06:31:31
411ROGER SANT VIDALBarcelonaAGRUP. EXCTA. CATALUNYA08:11:42

Categoria Menors de 23 Dones

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps