2 Hores de resistència en BTT AVIÀ 2018

LLISTAT D'INSCRITS

Data Esdeveniment:  2018-10-27      

Total Inscrits:  29

 
Núm. Inscripció Nom Població Categoria Nom i Cognoms (corredor 1) Nom i Cognoms (corredor 2)
9ADRIA NOGUERA SOLDEVILAPrats de LluçanèsMasculí Sènioradria noguera soldevilaXavier Madrona
29ALTITUD TANDEM BIKEBERGUEDABergaMasculí SèniorJosep itó riuPere Freixa gonzalez
19BICIXTREMBergaMasculí Màster 40Joan Carles Carrillo SerranoDavid Peña Godoy
12BICIXTREMBergaMasculí SèniorKevin Martin CarreteroAbel Delgado Moreno
2BOCA DE PINYOAviàMasculí SèniorRamon Casas JouFerran Ribó Roca
25BTT TRIATLO LLUCANESPrats de LluçanèsMasculí Màster 50Ramon Fumanya PujolJosep Font Arumí
17BTT TRIATLO LLUCANESPrats de LluçanèsMasculí SèniorJordi Capdevila CornellasDídac Vilardaga Soler
21BTT TRIATLO LLUCANES MIXTEPrats de LluçanèsMixteLluis FornellAnna Barea
18BTT-TRIATLO LLUCANESPrats de LluçanèsMasculí Sub 23Jordi Bartrons CireraJoan Riba Puigoriol
20BTT_TRIATLO_LLUCANESPrats de LluçanèsMasculí SèniorPep Martin Jordi Font
8CICLOTEAM GRANDIA IBergaMasculí SèniorMarc Cano VilàValeri Caplin
10DANIEL ARGELICH REIGGironellaMasculí Màster 40daniel argelich reigeric calveras barat
4ELS + FOLLSAvinyóMasculí SèniorAndreu Casals grieraDavid Puig Pujol
11FAJA/PRIETOCatalunyaMasculí Màster 40Jordi Prieto SanchezMercior Faja Beltran
28FOLLONEROSAviàMasculí Sub 23JAUME VILA PARCERISAORIOL HERNANDEZ ESPEL
3GOLDENTWINS CCBarcelonaMasculí Sub 23Alex Ortega PalomoDaniel Montalbo Garcia
13MARCUS POWERBerguedàMasculí SèniorMarc Rial FigolsMarc Cunill Sellas
15MOLABIKES-BICIXTREMBergaMasculí SèniorROGER MATEOS MANRIQUEMiguel Ángel Gimenez Barragan
6MUSSOLSAviàMasculí Sub 23Miquel Solà ColsRoc Tarrés Mas
14P.C. MUNDO CARDONACardonaMasculí SèniorJaume Marsinyach DomínguezPere Sunyer Capdevila
1PALLARES-IXCOR MIXTEArtésMixteIVAN BARRERO FERNANDEZROSA PALOMINO VEGA
26PARTYRIDECasserresMasculí Sub 23Gerard Riu MaléJoan Noguera Hidalgo
7RADIKALBIKESCasserresMixteJoan Quintana CasanovasCatalina Martinez Guillamon
16RESACAS TEAMPrats de LluçanèsMasculí Sub 23Guillem Solanas MuntadasMartí Pujol Castellà
5ROYAL U FORCEGironellaMasculí SèniorCristian Lara GarciaRaul Aguirre Rama
24ROYAL U FORCEBergaMasculí SèniorRicard torra pratEdgar Manzano Perarnau
23TANDEM SPORTSBergaMixteMARC CIRERAAINA PICAS
27TANDEM SPORTS - ALTITUD BIKESBergaMasculí Màster 40Joan Freixa Marceló
22TIMXAUPuig-reigMasculí SèniorRamon santasusagna dollaJordi calveras garcia