38è CROS ESCOLAR DE RUBÍ

LLISTAT DE PODIS

Categoria Open M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11048ABDELMOUNIM EL JOUKH MOUMENGavàLLEIDA U.A.00:14:53
21035KHALID OUGHZIF BarcelonaA.A. CATALUNYA00:14:55
31034OSCAR ALBERICH GARCIATorrelles de LlobregatPRATENC ASSOC. D'ATLETISME00:15:46
41063ALBERT FERNANDEZ CANOCerdanyola del VallèsC.H. ATLETISME CERDANYOLA00:16:00
51042ORIOL ARGUDO CAMPSRubíUNIÓ ATLÈTICA RUBÍ00:16:09
61011CARLOS RUIZ MARTINEZSant Cugat del VallèsCLUB NATACIÓ RUBÍ00:16:13
71065ENOC NAVARRO VALLESRubíCLUB NATACIÓ RUBÍ00:16:37
81010MIQUEL EGEA JIMENEZRubíUNIÓ ATLÈTICA RUBÍ00:16:45
91030RAFAEL BESALDUCH BESALDUCHRubíESCOLA PAU CASALS00:16:48
101039ABEL ORTEGA CARRASCOTerrassaKÑERA RUNNING00:17:13

Categoria Open F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11516NIDIA ZULMA BORGET RUIDIAZGranollersCLUB ATLÈTIC GRANOLLERS00:18:20
21514FLORENCE BERTHOLET Barcelona00:18:58
31506LAURA REBOLLAL FERNANDEZSant Quirze del VallèsCLUB ATLÈTIC MONTORNÈS00:19:19
41515MIREIA PONS TORRESRubíC.H. ATLETISME CERDANYOLA00:20:18
51519JULIA SANCHEZ PATONCerdanyola del VallèsC.H. ATLETISME CERDANYOLA00:20:18
61522NURIA SEGURA COCARubíUNIÓ ATLÈTICA RUBÍ00:21:03
71502LOURDES RUBIO VIVESRipolletC.M. SIGUEME00:21:17
81518SONIA UTRERA CRESPOTerrassaUNIÓ ATLÈTICA TERRASSA00:22:18
91501MARIA JOSE ORTEGA IZQUIERDORubíUNIÓ ATLÈTICA RUBÍ00:22:28
101513MARIA PAZ MOLERO PEREZTerrassaESPORTIU PENEDÈS00:24:59

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
12010SERGIO TRENAS DE LAS MORENASCerdanyola del VallèsC.H. ATLETISME CERDANYOLA00:17:36
22001GUILLEM HENZE TORRALBASRubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:17:42
32005BACARY SANE RubíINS L'ESTATUT00:20:13
42009CRISTIAN ROCHE ROMERSIRubíINSTITUT DUC DE MONTBLANC00:21:42
52004GERARD PALLEJA HUAYPARRubíINS L'ESTATUT00:22:43
62008MARC PLEGUEZUELO CASCALESRubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:22:54
72002ALBERT SANZ SORIANORubíESCOLA BALMES00:23:10
82014SERGI GALLEGO ROMERORubíINSTITUT TORRENT DELS ALOUS00:24:36
92007POL SANCHEZ RODRIGUEZRubíINSTITUT TORRENT DELS ALOUS00:25:13
102015YONXIANG WANG RubíINS LA SERRETA00:25:40

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
12522IRENE DESTRUELS BONAVIDABadalonaISS L'HOSPITALET00:10:29
22523ISABEL JURADO PEREZRipolletJOVENTUT ATLÈTICA SABADELL00:11:55
32505MARTA COMELLAS FERNANDEZRubíUNIÓ ATLÈTICA RUBÍ00:12:36
42521NATALIA MOLINA FERNANDEZRubíANGELETA FERRER I SENSAT00:13:06
52510MARTA VILCHES SEGURARubíCOL·LEGI MARISTES RUBÍ00:13:33
62504ANNA ESQUERRA BAYORubíCOL·LEGI MARISTES RUBÍ00:14:01
72509EVA BLANC PEREARubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:14:27
82520DESIREE LOPEZ MORALESRubí00:14:29
92518JULIA CARBO BALLBEVacarisses00:14:38
102511PAULA MAYO LOPEZRubíINSTITUT TORRENT DELS ALOUS00:15:39

Categoria Cadet M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
13011JAN SOLER PRIORRubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:12:12
23019BERNAT FELIU VERTRubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:12:37
33025ELOY CHAGUACEDA DONOSOCerdanyola del VallèsC.H. ATLETISME CERDANYOLA00:13:54
43027GERARD SALVAT CORTESRubíINSTITUT DUC DE MONTBLANC00:14:28
53008DANIEL TORO DAFONTERubíINS L'ESTATUT00:15:01
63024OMAR AKHRIBACH EL KHARRAZRubíINS LA SERRETA00:15:25
73006EMIR BEZEDE RubíINS L'ESTATUT00:15:25
83029MARIO BRIONES BENITEZRubíINS L'ESTATUT00:15:38
93007MARC LLIMONA MUÑOZRubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:15:47
103026DAOUD BAKKALI BAKKALIRubíINS L'ESTATUT00:16:30

Categoria Cadet F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
13504MIREIA MORALES ARROYORubíINSTITUT DUC DE MONTBLANC00:10:54
23525MARTINA LACAMBRA MUÑOZBarcelonaCLUB ATLETISME NOU BARRIS00:11:08
33526ONA CODINA ROVIRABarcelonaCLUB ATLETISME NOU BARRIS00:11:09
43512NAIMA DONES SOLERRubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:11:10
53508LAURA RUEDA CLEMENTERubíC.E.B. SANT JORDI00:12:08
63519MARINA COMELLAS FERNANDEZRubíUNIÓ ATLÈTICA RUBÍ00:12:17
73506MARTA JUSTO BONILLARubíCOL·LEGI MARISTES RUBÍ00:12:45
83505MICHELLE SORIA TORORubíINS L'ESTATUT00:12:58
93520ESTEL CORTES TORRASabadellLICEU POLITÈCNIC00:13:27
103516ANNA MAYOR GOMEZRubíINSTITUT TORRENT DELS ALOUS00:13:30

Categoria Infantil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
12011POL ROMEU SANTIAGOCerdanyola del VallèsC.H. ATLETISME CERDANYOLA00:10:22
24064ROGER FELIU VERTRubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:10:34
34074POL FERNANDEZ HERNANDEZCerdanyola del VallèsC.H. ATLETISME CERDANYOLA00:10:35
44070ORIOL TENORIO GALCERANRubíINSTITUT DUC DE MONTBLANC00:10:44
54024MARC PEREZ FLORESSant Just DesvernL'3SCOLA C.N. SANT JUST00:10:50
64023LUCAS ARJONA HERANDEZSant Just DesvernL'3SCOLA C.N. SANT JUST00:10:57
74025HUGO GARCIA ROMARRubíPUREZA DE MARÍA00:10:58
84040MARC CALVILLO CAPMANYRubíCOL·LEGI MARISTES RUBÍ00:11:00
94065ROC CODINA ROVIRABarcelonaCLUB ATLETISME NOU BARRIS00:11:20
104027JAUME LLADO VICTORIARubíLICEU POLITÈCNIC00:11:36

Categoria Infantil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
14554JULIA GARCIA FUENTESCerdanyola del VallèsC.H. ATLETISME CERDANYOLA00:05:09
24508HELENA MORAGAS MOLINASant Just DesvernL'3SCOLA C.N. SANT JUST00:05:24
34564GADOR LAFFITTE GARCIACerdanyola del VallèsC.H. ATLETISME CERDANYOLA00:05:48
44519MARINA DEMELO MARTINEZRubíESCOLA PAU CASALS00:05:54
54563NEREA CORONADO COMINOCerdanyola del VallèsC.H. ATLETISME CERDANYOLA00:05:57
64522JUDITH BORRELLA CALLEJASRubíESCOLA MONTSERRAT00:06:00
74505LUCIA TEJERO ORTEGARubíESCOLA SCHOLA00:06:02
84512ABRIL ESTRADE MORAGASSant Just DesvernL'3SCOLA C.N. SANT JUST00:06:02
94536MARINA GRANDES GINERRubíESCOLA CA N'ALZAMORA00:06:07
104571SOFIA YAN BALLESTEROS CASTROCerdanyola del VallèsC.H. ATLETISME CERDANYOLA00:06:07

Categoria Aleví M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
15003MARC LOPEZ SALARubíESCOLA RIVO RUBEO00:05:16
25120XEC KOUROUMA MADICOBarcelonaCLUB ATLETISME NOU BARRIS00:05:26
35093POL SUBIRATS BOSCHSant Cugat del VallèsESCOLA L'AVENÇ00:05:27
45007ADRIAN MACIAS FERNANDEZRubíCOL·LEGI MARISTES RUBÍ00:05:37
55011CARLOS BUSTOS CALOPARubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:05:39
65109IRVIN REAL MONGERubíESCOLA MOSSÈN CINTO VERDAGUER00:05:40
75024TONI GENDRA FERNANDEZSant Just DesvernL'3SCOLA C.N. SANT JUST00:05:41
85090HUGO GARCIA MAZORubíESCOLA JOAN MARAGALL RUBÍ00:05:41
95113ELLIOT DE MAS FABRESant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:05:43
105014ROGER FONT SAFONTRubíESCOLA CA N'ALZAMORA00:05:48

Categoria Aleví F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
15507VIOLETA VILCHES SEGURARubíCOL·LEGI MARISTES RUBÍ00:03:50
25615LAIA ZURITA CARBOBadalonaUGE BADALONA00:03:52
35602HELENA LACAMBRA MUÑOZBarcelonaCLUB ATLETISME NOU BARRIS00:04:00
45508VALERIA OLALLA GALLEGORubíESCOLA CIUTAT D'ALBA00:04:11
55544ONA GOMBAU MARTINEZRubíUNIÓ ATLÈTICA RUBÍ00:04:14
65519CLAUDIA LUENGO ARANDARubíUNIÓ ATLÈTICA RUBÍ00:04:16
75581NURIA BRUIX FERNANDEZSant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:04:16
85525JANA ABADAL GINESTASant Joan DespíL'3SCOLA C.N. SANT JUST00:04:24
95593MARINA FARRE SEGURADOBarcelonaCLUB ATLETISME NOU BARRIS00:04:25
105520MARTA MORALES ARROYORubíESCOLA RAMON LLULL00:04:26

Categoria Benjamí M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
16121ALBERT BARTOLI MACIABarcelonaC.E. UNIVERSITARI00:05:02
26060MARC QUIRANT GARCIARipolletRIPOLLET UNIÓ ATLETICA00:05:07
36088JOAO VICTOR SABARTES ROIGERubíESCOLA SCHOLA00:05:19
46011JORDI SERRA EMBUENARubíESCOLA CA N'ALZAMORA00:05:20
56115EDUARD BERTRAN ESTEVEMatadeperaCROS MATADEPERA00:05:21
66111AXEL GALOBARDES SEGUIRubíESCOLA BALMES00:05:22
76164MANEL LOPEZ ZAPATERCastellbisbalESCOLA BENVIURE00:05:23
85087ACHRAF TACHRIFET RubíESCOLA SCHOLA00:05:23
96160VICTOR SERRANO PUIGDELLIVOLRubíESCOLA RAMON LLULL00:05:24
106047IVAN GARCIA ROMANRubíPUREZA DE MARÍA00:05:24

Categoria Benjamí F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
16503CLAUDIA GOMEZ REYESRubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:04:19
26570IRENE GARRIDO RUBIOBarcelonaCOL·LEGI VERGE DE LES NEUS00:04:24
36575LEIRE IMAZ CABALLESant Cugat del VallèsESCOLA PI D'EN XANDRI00:04:24
46600MARIA ORTIZ MANZANOSant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:04:26
56505ERIKA GARCIA ROMERORubíESCOLA BALMES00:04:36
66584DENIA CORONADO COMINOCerdanyola del VallèsC.H. ATLETISME CERDANYOLA00:04:38
76546MARTINA LOPEZ REBOLLALSant Quirze del VallèsESCOLA PILARIN BAYÉS00:04:39
86602BERTA GAMITO URIACHSant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:04:43
96623IRIA ROMEO SANTIAGOCerdanyola del VallèsC.H. ATLETISME CERDANYOLA00:04:43
106516MARTINA CAPEL MORENORubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:04:44

Categoria Pre-Benjamí M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
17040TEO BELTRAN GARCIARubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:02:19
27161ALEIX ZURITA CARBOBadalonaUGE BADALONA00:02:21
37147BRU FLORES LOPEZ PASCATerrassaUNIÓ ATLÈTICA TERRASSA00:02:21
47064RAUL MONTERO NAVASRubíESCOLA BALMES00:02:25
57004ERIK AHUFINGER RubíCOL·LEGI MARISTES RUBÍ00:02:29
67156ALEX CIRERA PORTATerrassaUNIÓ ATLÈTICA TERRASSA00:02:31
77149GUILLEM ALONSO PAREJASant Cugat del VallèsESCOLA L'AVENÇ00:02:32
87123ISHAK AMAKTAN AYADRubíESCOLA PAU CASALS00:02:34
97176ENZO DIAZ PEÑALVER NIETOTerrassaESCOLA ROSER CAPDEVILA00:02:35
107117POL RAMOS ORTEGARubíESCOLA TERESA ALTET00:02:35

Categoria Pre-Benjamí F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
17579LAIA GARCIA OCHOASant Cugat del VallèsJOVENTUT ATLÈTICA SABADELL00:02:30
27603ANNE CRESPO UTRERATerrassaUNIÓ ATLÈTICA TERRASSA00:02:30
37503LUCIA GARCIA ROMERORubíESCOLA BALMES00:02:31
47522SIRA SANCHEZ -FORTUN LOPEZVacarissesESCOLA FONT DE L'ORPINA00:02:34
57591MARIONA ROYO BERTRANTerrassaUNIÓ ATLÈTICA TERRASSA00:02:35
67578CARLOTA BARTOLI MACIABarcelonaC.E. UNIVERSITARI00:02:36
77607JANA MACIA JIMENEZBarcelonaCLUB ATLETISME NOU BARRIS00:02:36
87525ALBA SANJUST COSTARubíESCOLA SCHOLA00:02:38
97513TANIA CAMALLONGA GORDILLORubíESCOLA BALMES00:02:41
107527BLANCA MACIAS PALOMORubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:02:42