40è CROS ESCOLAR DE RUBÍ

LLISTAT DE PODIS

Categoria Open M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11021EDUARD GONZALEZ GARCIARubí00:17:28
21018JOSE MIGUEL SEGOVIA MARTINEZSant Cugat del VallèsUNIÓ ATLÈTICA RUBÍ00:17:48
31013TONI NAVAS MONTERORubíUNIÓ ATLÈTICA RUBÍ00:17:51
41019FEDE HABA MARTINEZRubíOPTIMS CLUB TRIATLÓ00:18:18
51011FRANCESC XAVIER RODRIGUEZ FERNANDEZTerrassa00:18:41
61026DANI SANJUST PELEGERORubíUNIÓ ATLÈTICA RUBÍ00:18:45
71005POL ALONSO PERNASRubí00:18:58
81025JOSE JOAQUIN PINHEIRO MONTERORubíUNIÓ ATLÈTICA RUBÍ00:20:15
91020FERNANDO VELAZQUEZ JIMENEZRubíUNIÓ ATLÈTICA RUBÍ00:20:25
101022FERNANDO FEIJOO LORZARubíUNIÓ ATLÈTICA RUBÍ00:20:36
111007GERARD BOSCH JANERTerrassaCLUB NATACIÓ TERRASSA00:20:44
121001XAVI PIÑOL LIRIARubí00:20:47
131023RAUL TORIBIO HERNANDEZRubíUNIÓ ATLÈTICA RUBÍ00:21:02
141009GUSTAVO MARTIN CASTRORubí00:22:34
151012ANTON VILARDELL AGULLORubíCENTRE EXCTA. DE RUBÍ00:23:56
161014RICARD ABELLAN FERNANDEZRubí00:25:22
171024CARLOS MARISCAL DE GRACIARubí00:25:48
181016LOUAY DOMMARYAH AL MASRYAHRubí00:26:01
191004MIGUEL LOPEZ GARNICARubí00:26:38
201006XAVIER CASTELLA APARICIRubí00:26:51
211008RAMON BATALLA GALIMANYRubí00:27:02

Categoria Open F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11501AIRINA GUILLEN ROCAVacarissesCLUB TRAIL ROC BLANC00:20:21
21504MARIA CLOTILDE SORIANO MENDEZRubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:20:31
31503NURIA SEGURA COCARubíUNIÓ ATLÈTICA RUBÍ00:21:33
41505PILAR MARCOS PASCUARubíUNIÓ ATLÈTICA RUBÍ00:22:36
51506JUANA M. MARTINEZ VIEDMARubíUNIÓ ATLÈTICA RUBÍ00:24:57
61502EVA MONICA PACHECO PINTORRubíUNIÓ ATLÈTICA RUBÍ00:26:19

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
12003KARIM MAYLOUL JAOUHARIRubíUNIÓ ATLÈTICA RUBÍ00:17:52
22002JORDI AVILA CASTILLOBarcelonaAGRUPACIÓ ATLÈTICA CATALUNYA00:18:05
32001GUILLEM HENZE TORRALBASRubíINSTITUT DUC DE MONTBLANC00:18:50

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Cadet M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
13004JORGE BARCELO LEONRubíCOL·LEGI MARISTES RUBÍ00:13:26
23007ALEX JIMENEZ RUZAFACastellbisbalCLUB TRIATLÓ CASTELLBISBAL00:14:24
33010EDUARD ALUMBREROS CASTRORubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:15:13
43006ANDRE FLAVIO BALDERRAMA CLAROSRubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:16:01
53002NIL ALEXANDER HURTADO ACERORubíESCOLA MONTSERRAT00:18:15

Categoria Cadet F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
13509NAIMA DONES SOLERRubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:10:43
23510RUTH TARRES RODRIGUEZSant Cugat del VallèsC.N. VALLDOREIX00:11:14
33504ONA QUESADA SANAHUJESCastellbisbalCLUB TRIATLÓ CASTELLBISBAL00:11:32
43502BERTA FERNANDEZ GARCIACastellbisbalCLUB TRIATLÓ CASTELLBISBAL00:12:07
53508PAULA GARCIA DE LA ROSARubí00:15:29
63505NEREA ALCARRIA RIVODIGORubíINS L'ESTATUT00:15:46
73506AYA AZZI EL AMRANIRubí00:19:08
83511OLALLA MENDEZ DEL VIEJORubí00:22:10
93503ROUMAISSAE BAKKALI BENALIRubíINS L'ESTATUT00:22:39

Categoria Infantil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
14008POL CORDERO CAZORLARubíCOL·LEGI MARISTES RUBÍ00:09:13
24002MARC LOPEZ SALARubíINS L'ESTATUT00:09:23
34007TEO RODRIGUEZ FISCHERSant Cugat del VallèsLICEU POLITÈCNIC00:09:29
44004MIQUEL CARAZO RAMIREZCastellbisbalCLUB TRIATLÓ CASTELLBISBAL00:09:30
54019MARCOS PEREZ GONZALEZCerdanyola del VallèsCLUB ATLETISME CERDANYOLA TRIATLÓN00:09:54
64022FERRAN GARCIA VIÑUALESRubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:10:28
74013JOAN DOMENECH MARTINRubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:10:49
84014PAU SINTES RIOJARubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:11:03
94020MIQUEL NICOLAS BRUNOCastellbisbalCLUB TRIATLÓ CASTELLBISBAL00:11:15
104003HUGO GARCIA MAZORubíINSTITUT JV FOIX00:11:17
114029DIONISIO MARTINEZ ACOSTARubí00:13:34
124025IVAN CHIA MORARubí00:13:35
134006JOEL VILLAMOR LUENGOViladecansINSTITUT VILADECANS 600:14:20
144005MIGUEL RAFAEL ALONZO OCHOARubí00:14:25

Categoria Infantil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
14506VIOLETA VILCHES SEGURARubíCOL·LEGI MARISTES RUBÍ00:05:04
24522DESIREE DIAZ RODRIGUEZVacarissesUAT00:05:21
34516MARIAMA SANE SAGNARubíINS L'ESTATUT00:05:38
44504CLAUDIA LUENGO ARANDARubíCOL·LEGI LA VALL00:05:44
54532MARIA TORRES TURULLRubíLICEU POLITÈCNIC00:05:50
64512LAIA RULLO VENTURARubíLICEU POLITÈCNIC00:05:52
74517LEYRE GOMEZ BLASCORubíLICEU POLITÈCNIC00:05:56
84531CLARA TENORIO GALCERANRubíINSTITUT DUC DE MONTBLANC00:05:56
94502NEREA SANCHEZ ALVAREZCastellbisbalCLUB TRIATLÓ CASTELLBISBAL00:06:02
104527CARLA AGUILERA PEREIRARubíINSTITUT DUC DE MONTBLANC00:06:06
114529EMMA OCAÑA MALAVECastellbisbalINSTITUT LES VINYES00:06:13
124519MARINA VILARDELL NAVASRubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:06:15
134535MARINA QUESADA GARCIARubíINSTITUT LA SERRETA00:06:16
144505MAITE CABRERA GUTIERREZCastellbisbalCLUB TRIATLÓ CASTELLBISBAL00:06:24
154514LAIA ARESTE MARTINEZRubíINSTITUT DUC DE MONTBLANC00:06:27
164524LAIA GONZALEZ GOMEZRubíINSTITUT TORRENT DELS ALOUS00:06:33
174507LAURA SERRANO LOSCOSRubíESCOLA GRAVI00:06:56
184530PAOLA ALEMANY ESMERALDARubí00:06:57
194511LUCIA VELAZQUEZ CARRASCORubíESCOLA BALMES00:06:59
204508AYA ALILOUCH SEFIANIRubíESCOLA MONTSERRAT00:07:19
214534MARIONA ROVIRA GARCIARubíINSTITUT DUC DE MONTBLANC00:07:22
224518MIREIA CORTES ARIASOLRubíINS L'ESTATUT00:07:23
234521NOELIA RODRIGUEZ CARMONARubíINS L'ESTATUT00:07:29
244513LAIA ASENSIO TROYANORubíINSTITUT DUC DE MONTBLANC00:07:51
254533CHAIMAE EL KARICHI BOGHANBOURubíINSTITUT DUC DE MONTBLANC00:07:53
264510ISABEL CASTAÑO RUIZRubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:08:10
274528LAURA MATEOS LOZANORubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:08:39
284526AINARA ALMAGRO MBARubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:08:52
294503INES YBARRA MURARIRubíCOL·LEGI MARISTES RUBÍ00:09:20

Categoria Aleví M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
15031ADRIAN MACIAS FERNANDEZRubíCOL·LEGI MARISTES RUBÍ00:04:43
25098ISAIAS ARTIGAS MEDINASant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:04:56
35056ALBERT BARTOLI MACIABarcelonaC.E. UNIVERSITARI00:05:01
45099ELLIOT DE MAS FABRESant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:05:09
55032VICTOR VILAR ANTONSant Quirze del VallèsESCOLA TAULA RODONA00:05:13
65051PAU SEGOVIA VELASCOSant Cugat del VallèsESCOLA TURÓ DE CAN MATES00:05:15
75011JORDI SERRA EMBUENARubíESCOLA CA N'ALZAMORA00:05:24
85022JESUS PEREZ ANDRADERubíESCOLA MOSSÈN CINTO VERDAGUER00:05:26
95054OSCAR MORAN ARNAURubíESCOLA JOAN MARAGALL RUBÍ00:05:26
105080IAN TROYA PEREARubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:05:28
115018MARCOS GAMEZ DOMINGORubíCOL·LEGI MARISTES RUBÍ00:05:31
125026CARLOS ORTUÑO MATEORubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:05:32
135074MOHAMED ABAOU BARROUHOURubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:05:32
145003SERGI ALVAREZ GINERRubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:05:33
155061CAYETANO GARCIA GARRIDORubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:05:36
165017EDGAR FERNANDEZ RAMOSRubíESCOLA EL BOSC00:05:36
175045JAN BANLLES CARDONERSant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:05:40
185089MARC ROGER BIMASant Cugat del VallèsCOLEGIO PUREZA DE MARIA00:05:43
195002ZAYD AYAD BOGHANBOURubíESCOLA SCHOLA00:05:43
205004AXEL GALOBARDES SEGUIRubí00:05:44
215001ERIC WOLKER MALONDARubíESCOLA MOSSÈN CINTO VERDAGUER00:05:45
225101TOMAS ALBARRAN SILVANSant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:05:47
235076DIEGO NUÑEZ VIDALRubíESCOLA RAMON LLULL00:05:48
245015MARTI OLIVERAS VENDRELLRubíESCOLA SCHOLA00:05:50
255075STAS BORDENIUC GNATCORubíESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:05:50
265097MEDOUNE NDIAYE SEYDINASant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:05:52
275105LLUIS SALA RUEDASant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:05:53
285046ORIOL VAZQUEZ LLORENSRubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:05:54
295052NICOLAS GARCIA SAMPAYORubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:05:54
305010MIQUEL JORDAN BARRAGANRubíCOL·LEGI MARISTES RUBÍ00:05:55
315103DANIEL GARCIA CABELLORubíESCOLA MONTSERRAT00:05:55
325072NACHO LLADO VICTORIARubíLICEU POLITÈCNIC00:05:58
335039JAN CASTELLA SOLERASant Quirze del VallèsCOL·LEGI REGINA CARMELI00:06:03
345036ALEIX SOLE VAZQUEZRubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:06:05
355041GERARD BLANCO MARTINEZRubíESCOLA TORRE DE LA LLEBRE00:06:07
365078HAMDAN BUTT RubíESCOLA PAU CASALS00:06:09
375084YASSIN MAYLOUL JAOUHARIRubíESCOLA MONTSERRAT00:06:10
385093ERIC MOLL KOEPFERSant Cugat del VallèsCOLEGIO PUREZA DE MARIA00:06:11
395043ISAAC CALVO ACEITUNORubí00:06:11
405020DAVID MIROSLAVOV TENEVRubíESCOLA MOSSÈN CINTO VERDAGUER00:06:12
415094ADRIA RUBIO HUERTASant Cugat del VallèsCOLEGIO PUREZA DE MARÍA00:06:12
425063XAVIER VARA COMELLASRubíESCOLA SCHOLA00:06:17
435069TARIK EL MESSAOURI BELMEHDIRubíESCOLA PAU CASALS00:06:18
445014MANEL RIVAS ROMANRubíESCOLA BALMES00:06:20
455023JAVIER OCHOA SURISSant Cugat del VallèsESCOLA PI D'EN XANDRI00:06:20
465096DIEGO TORRES VALLESant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:06:20
475006ADRIAN MELERO LOPEZRubíESCOLA BALMES00:06:22
485090ANDREI CABRUJA GUELLSant Cugat del VallèsCOLEGIO PUREZA DE MARIA00:06:23
495067RAUL CANTON CONEJORubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:06:25
505064DANIEL MUÑOZ PEREZRubíESCOLA PAU CASALS00:06:26

Categoria Aleví F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
15502VALERIA OLALLA GALLEGORubíESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:03:51
25519MAYA CATLLA DIAZSant Cugat del VallèsESCOLA TURÓ DE CAN MATES00:03:58
35510CLAUDIA GOMEZ REYESRubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:04:03
45562NURIA BRUIX FERNANDEZSant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:04:05
55542ALBA MORILLO NAVARRORubíESCOLA RAMON LLULL00:04:06
65543MAR FERRE MARTINEZRubíESCOLA RAMON LLULL00:04:12
75604MARIA ORTIZ MANZANOSant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:04:17
85512ALICIA ARNAU GALANRubíUNIÓ ATLÈTICA RUBÍ00:04:17
95556MARTINA BANLLES CARDONERSant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:04:22
105608MARTINA FALP GRATTISant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:04:23
115612QUERALT CORTES TORRASabadellLICEU POLITÈCNIC00:04:27
125573AINA CACERES MORATAVacarissesESCOLA FONT DE L'ORPINA00:04:30
135555ABRIL LOPEZ MASSant Cugat del VallèsESCOLA TURÓ DE CAN MATES00:04:31
145571ARAITZ RIQUE SAMASant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:04:32
155569MARTA PALENCIA BUXORubíESCOLA PAU CASALS00:04:32
165517MARUA BARROUHOU BARROUHOURubíESCOLA SCHOLA00:04:32
175607JUDIT SALVADO PONTSant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:04:37
184509MALAK EL HARMAK EL FLIHIRubíESCOLA RAMON LLULL00:04:38
195547LAIA MEGIAS FORNELLRubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:04:40
205584ANDREA TORO MORALESVacarissesESCOLA FONT DE L'ORPINA00:04:40
215606MARIA REVERTER AMADORSant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:04:41
225578NOA DOMENECH GARCIARubíLICEU POLITÈCNIC00:04:41
235613PATRICIA SANCHEZ MARINSant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:04:42
245526JUDIT LLIMONA CABASSARubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:04:42
255535IRIA ANDRES CASTAÑEDARubíESCOLA RAMON LLULL00:04:43
265544NISRINE ESSOUSI ALLACHRubíESCOLA MOSSÈN CINTO VERDAGUER00:04:44
275513JULIA SERRA EMBUENARubíESCOLA CA N'ALZAMORA00:04:45
285597AINARA MUÑOZ TROYARubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:04:45
295558NINA LAGO LAGORubíESCOLA EL BOSC00:04:47
305588ANNA ANTON GINESant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:04:48
315568PAULA HABA MARTINEZRubíUNIÓ ATLÈTICA RUBÍ00:04:55
325574LAIA VARGAS CHAGUACEDARubíESCOLA SCHOLA00:04:56
335501VALERIA MORENO ORDOÑEZCastellbisbalINSTITUT LES VINYES00:05:00
345536ANNA LOZANO SANCHEZVacarisses00:05:00
355530LAIA GARRIDO GARRIDORubíESCOLA RIVO RUBEO00:05:04
365580MIREIA AVELLANEDA CULLELLSant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:05:06
375548JUDIT SANZ CARRANZARubíESCOLA RAMON LLULL00:05:09
385509ANNA PARDO TORRESCastellbisbal00:05:09
395503CAROLINA GARCIA GARRIDORubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:05:10
405570EMMA GONZALEZ GOMEZRubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:05:12
415534MICKAELA CANDELA ANDRADERubí00:05:15
425581ALAE EL YAAGOUBI EL HAOUASRubíESCOLA SCHOLA00:05:17
435595KHOLOUD ZOUKRI GHORDOUNRubíESCOLA RAMON LLULL00:05:21
445614AISSATOU DIALLO DIALLORubíESCOLA PAU CASALS00:05:21
455572ALICIA MARIN CARORubíESCOLA RAMON LLULL00:05:24
465559IRENE MIRAS SANCHEZRubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:05:24
475598RAHMA EL KAHAN EL KAHANRubíESCOLA PAU CASALS00:05:25
485579PAULA DOMENECH GARCIARubíLICEU POLITÈCNIC00:05:25
495600CLAUDIA TORRES TURULLRubíLICEU POLITÈCNIC00:05:27
505518ALBA RIOS OLIVARubíCOL·LEGI MARISTES RUBÍ00:05:27

Categoria Benjamí M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
16128NACHO PINO VALDIVIARubíCOL·LEGI MARISTES RUBÍ00:04:08
26058MARTI ODENA VIDALRubíESCOLA RAMON LLULL00:04:09
36048POL SAAVEDRA POVEARubíESCOLA MOSSÈN CINTO VERDAGUER00:04:11
46003JOAO VICTOR SABARTES SOUZARubíESCOLA SCHOLA00:04:11
56062PEDRO MORILLO NAVARRORubíESCOLA RAMON LLULL00:04:21
66072PERE PALACIN COMELLASRubíESCOLA MONTSERRAT00:04:21
76044ANGEL LOPEZ CASTAÑORubíESCOLA RAMON LLULL00:04:22
86008JORGE RAMIREZ BERRALCastellbisbal00:04:22
96144DAVID ALBARRAL SILVANSant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:04:22
106004IKER CASTELLOTE REDONRubíESCOLA MONTSERRAT00:04:25
116005DANI BAENA GIMENEZCastellbisbalESCOLA BENVIURE CASTELLBISBAL00:04:25
126110AMIN BOUALI BALLATIRubí00:04:26
136089TEO BELTRAN GARCIARubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:04:26
146102JUAN GARCIA TOBIRubíESCOLA MOSSÈN CINTO VERDAGUER00:04:26
156071GUILLEM MEGIAS FORNELLRubíCOL·LEGI MARISTES RUBÍ00:04:27
166148POL TORIBIO LOPEZRubíESCOLA RIVO RUBEO00:04:28
176046GERARD FAURA GALCERANRubíESCOLA SCHOLA00:04:30
186007ADRIAN GALAN GOMEZRubíCOL·LEGI MARISTES RUBÍ00:04:30
196146IAN BOYD FAJARDOSant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:04:35
206111AIMAN BOUALI BALLATIRubí00:04:35
216051NIL GAMIZ GUILLENVacarissesESCOLA FONT DE L'ORPINA00:04:35
226034MOHAMED ALI ALILOUCH SEFIANIRubíESCOLA MONTSERRAT00:04:36
236050XAVI BORRELLA CALLEJASRubíESCOLA MONTSERRAT00:04:38
246001MARC WOLKER MALONDARubíESCOLA MOSSÈN CINTO VERDAGUER00:04:38
256085GUILLEM FERNANDEZ RIBARubí00:04:39
266169ARNAU POVEDA NAVARRORubíESCOLA RIVO RUBEO00:04:39
276091GUILLEM FONT SAFONTRubíESCOLA CA N'ALZAMORA00:04:40
286113MARC SERRANO XERCAVINSRubíESCOLA TORRE DE LA LLEBRE00:04:41
296023MOHAMED ABBOU MAIMONIRubí00:04:41
306088MARC GARCIA MORENTERubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:04:41
316093EDGAR MORAN ARNAURubíESCOLA JOAN MARAGALL RUBÍ00:04:42
326022OMAR AFALLAD MIFTAHRubí00:04:43
336077IKER MADUEÑO HERNANRubíESCOLA MONTSERRAT00:04:43
346138ARNAU ROVIRA MUÑOZRubíESCOLA TORRE DE LA LLEBRE00:04:44
356120ETHAN HERNANDEZ ESCARIORubí00:04:45
366086ANDREU GUTIERREZ SHARKOVVacarissesESCOLA FONT DE L'ORPINA00:04:45
376115JAN MENCIA CANORubíESCOLA TERESA ALTET00:04:45
386009GORKA FUNES ROYORubíESCOLA JOAN MARAGALL00:04:46
396015SERGIO LEAL RUIZRubíESCOLA EL BOSC00:04:47
406059AARON LINERO FAJARDORubíESCOLA RAMON LLULL00:04:48
416065FRANCISCO AGUILERA ESCOFETRubíESCOLA EL BOSC00:04:49
426145ENRIQUE TORRES TURULLRubíLICEU POLITÈCNIC00:04:49
436073IKER REYES FAJARDORubí00:04:49
446020JORDI RODRIGUEZ AGUILARRubíESCOLA JOAN MARAGALL00:04:49
456011ALEIX GALLARDO BATLLERubíESCOLA JOAN MARAGALL00:04:51
466036XAVIER RODRIGUEZ BATLLORIRubíESCOLA RAMON LLULL00:04:51
476025ADRIAN RUEDA PERALVAREZRubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:04:54
486104AITOR APARICIO VENTURARubíESCOLA PAU CASALS00:04:54
496074ROC NADAL HUMBERTRubíESCOLA SCHOLA00:04:55
506090PAU SANTAMARIA SANUYBadalonaESCOLA 25 DE SETEMBRE00:04:55

Categoria Benjamí F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
16540ISABEL VILAR ANTONSant Quirze del VallèsESCOLA TAULA RODONA00:04:08
26527ANNA GONZALEZ TOMASCastellbisbalCLUB TRIATLÓ CASTELLBISBAL00:04:11
36586MARTINA CAPEL GALLEGORubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:04:13
46597TANIA TORO MORALESVacarissesESCOLA FONT DE L'ORPINA00:04:13
56544LUCIA GARCIA ROMERORubíESCOLA BALMES00:04:22
66619MALENA VAZQUEZ Sant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:04:25
76612MARIA TEJERO ORTEGARubí00:04:26
86620MARTINA YANEZ VELASCOBarcelonaC.E. UNIVERSITARI00:04:31
96572CARLOTA BARTOLI MACIABarcelonaC.E. UNIVERSITARI00:04:35
106639NOA LLAMAS GUERRERORubíLICEU POLITÈCNIC00:04:41
116515EMMA DUBLINO TAPIADORRubíESCOLA RAMON LLULL00:04:42
126587DUNIA AGUILERA PEREIRARubíESCOLA RAMON LLULL00:04:43
136567ABRIL SEGOVIA VELASCOSant Cugat del VallèsESCOLA TURÓ DE CAN MATES00:04:46
146510PAULA BORIA CABALLERORubíESCOLA RAMON LLULL00:04:46
156607JULIA BOLADERAS LOPEZRubíESCOLA RIVO RUBEO00:04:48
166517AINA CARMONA ARQUILLORubíESCOLA SERRALAVELLA00:04:49
176550MARIA CONCHELLO DEL FRESNORubíESCOLA BALMES00:04:49
186628CARMINA CORTES TORRASabadellLICEU POLITÈCNIC00:04:51
196568SARA MARTINEZ RAMOSSant Cugat del VallèsESCOLA PINS DEL VALLÈS00:04:52
206553AROA RIVAS RODRIGUEZRubíESCOLA RAMON LLULL00:04:53
216547ALBA SANJUST COSTARubíESCOLA SCHOLA00:04:53
226514LUCIA PEREZ IGLESIASRubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:04:56
236504LEIRE LOPEZ MONTESINOSRubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:04:56
246560CARLA JOVER ARROYORubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:04:57
256606CHAIMAE AJOURAY ASSELMANRubíESCOLA SCHOLA00:04:59
266623RANIA EL FOUKKI ALGARIBRubíESCOLA RAMON LLULL00:05:03
276591ERIN MARTIN GUERRERORubíUNIÓ ATLÈTICA RUBÍ00:05:09
286633NAHIA IGLESIAS RINCONRubíESCOLA PAU CASALS00:05:12
296528JUDIT HIGUERAS MARTINEZRubíESCOLA RAMON LLULL00:05:12
306561CLARA CUEVAS VIDALRubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:05:12
316600BERTA BURILLO PEIRORubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:05:14
326622BERTA SERRA EMBUENABarcelonaESCOLA CA N'ALZAMORA00:05:14
336615JULIA ORTIZ MANZANOSant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:05:16
346563NATALIA ALEPUZ DIAZRubíESCOLA PAU CASALS00:05:17
356601RITA AMADOR GIRALTRubíESCOLA SCHOLA00:05:20
366613SARA EL OUTMANI CHOACHRubíESCOLA MOSSÈN CINTO VERDAGUER00:05:21
376507SOFIA BOYD FAJARDOSant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:05:21
386513IRENE CEPEDA RODRIGUEZCastellbisbalCLUB TRIATLÓ CASTELLBISBAL00:05:21
396564EIDER CAMACHO RIUSRubí00:05:25
406569MARWA KATTAR RubíESCOLA TERESA ALTET00:05:27
416535BLANCA MACIAS PALOMORubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:05:28
426594LOURDES MARTINEZ OYANARubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:05:29
436548JUDIT LOPEZ MARTINEZRubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:05:30
446516ASSIA BELHAJ RubíESCOLA MOSSÈN CINTO VERDAGUER00:05:33
456635AFNAN AFOURID RubíESCOLA PAU CASALS00:05:33
466537AINA TRIVIÑO MUÑOZRubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:05:35
476505NIEMAT BERCHEEN RubíESCOLA MOSSÈN CINTO VERDAGUER00:05:36
486592PAULA ESPINAR LOZANORubí00:05:37
496590IMAN MASTARI NAKAXIRubíESCOLA SCHOLA00:05:38
506604NARJES EL AKHAL EL MEJDOUBIRubíESCOLA PAU CASALS00:05:39

Categoria Pre-Benjamí M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
17050EDGAR DURA ZAMORANORubíESCOLA TORRE DE LA LLEBRE00:02:04
27100MARC MARTINEZ GARCIACastellbisbalESCOLA MARE DE DÉU DE MONTSERRAT00:02:05
37023IVAN CASTILLO RUIZRubíESCOLA MONTSERRAT00:02:05
47072ASIER OVIEDO AGUILERARubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:02:06
57176MARTI GASCH TRENCHSSant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:02:10
67116MARC ARMADA MAÑASant Cugat del VallèsESCOLA THAU SANT CUGAT00:02:12
77154ADAM AJOURAY ASSELMANRubíESCOLA SCHOLA00:02:15
87027MARC GARCIA SANCHEZRubíLICEU POLITÈCNIC00:02:15
97081JAN ESTEVE CABEZARubí00:02:17
107079BENJA CASTELLA SOLERASant Quirze del VallèsCOL·LEGI REGINA CARMELI00:02:17
117136ORIOL NAVARRO VALRubí00:02:18
127054ADAM DAAFI HABBOUBRubíESCOLA PAU CASALS00:02:18
137151ZAKARIYYA EL AKHAL EL MEJDOUBIRubíESCOLA PAU CASALS00:02:18
147043SULAYMAN SARROUJ SARROUJRubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:02:18
157001MAX CEREZO CAVERORubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:02:19
167040BRUNO DE HARO MONTESRubíYETIS COLLSEROLLA TRAIL KIDS00:02:20
177013IVAN BORIA CABALLERORubíESCOLA RAMON LLULL00:02:21
187102DARIEL MARTINEZ MUNIZAGARubíESCOLA SCHOLA00:02:21
197017POL RIOS OLIVARubíCOL·LEGI MARISTES RUBÍ00:02:21
207039NEYMAR DAVISON ZARAGUAYO CUEVARubíESCOLA TERESA ALTET00:02:23
217177MOHAMED AFOURID AFOURIDRubíESCOLA PAU CASALS00:02:23
227139GERARD PEREZ RODORubíESCOLA RAMON LLULL00:02:24
237094MAX BELTRAN GARCIARubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:02:26
247037JON VIÑOLO MALDONADORubí00:02:26
257055ALEX ORTUÑO MATEORubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:02:26
267007ADRIAN RUEDA CLAROSRubíESCOLA MOSSÈN CINTO VERDAGUER00:02:27
277099PAU JIMENEZ MIGUELRubíESCOLA BALMES00:02:27
287011CARLOS RAMIREZ BERRALCastellbisbal00:02:28
297095ALEX SANCHEZ GIMENEZRubíESCOLA RIBAS00:02:28
307069FERRAN MEGIAS FORNELLRubíCOL·LEGI MARISTES RUBÍ00:02:29
317086SAUL CALVO ACEITUNORubí00:02:29
327076MOHAMMAD EL HAMMOUTI Rubí00:02:30
337129ALEX NUÑEZ VIDALRubíESCOLA RAMON LLULL00:02:32
347003ERIC CASTELLOTE REDONRubíESCOLA MONTSERRAT00:02:32
357091GERARD BAENA LEALRubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:02:32
367157JUAN FLORES MAYARubíESCOLA MONTSERRAT00:02:32
377073NIL CONESA RUIZRubíESCOLA SCHOLA00:02:33
387130AITOR FUENTES ORTIZLes Fonts de Sant QuirzeUNIÓ ATLÈTICA RUBÍ00:02:33
397016ARAN VALDIVIESO GALLEGORubíESCOLA CA N'ALZAMORA00:02:35
407121MARK BORDENIUC GNATCOSant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:02:35
417089BIEL MARTINEZ ARENASRubíCOL·LEGI MARISTES RUBÍ00:02:36
427002WALID EL KARICHI BOGHANBOURubíESCOLA SCHOLA00:02:36
437042NACHO PRADOS ABELLANRubíESCOLA MONTSERRAT00:02:37
447026HECTOR GARCIA MARINRubíESCOLA SCHOLA00:02:38
457111ALEIX BLANCO GUERRARubíESCOLA RAMON LLULL00:02:38
467101MARIO IONUT BERA RubíESCOLA RIVO RUBEO00:02:39
477115ROBBIE BRYAN RUA FLORESRubíESCOLA PAU CASALS00:02:39
487096IAN ARCAS FERIARubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:02:39
497062DENNYS LUDEÑA MARTINEZRubíESCOLA RAMON LLULL00:02:39
507063ANDRES AGUILERA ESCALONARubíESCOLA MOSSÈN CINTO VERDAGUER00:02:39

Categoria Pre-Benjamí F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
17522AMMANI HAMMADI HARDOUZRubíESCOLA RAMON LLULL00:02:21
27523MARIA RODRIGUEZ MORATALLARubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:02:21
37514MAROUA ABOUZRA DKIOUAKRubíESCOLA MOSSÈN CINTO VERDAGUER00:02:22
47556LEONIE KUHNE GAHINETSant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:02:23
57558SARA VAZQUEZ LLORENSRubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:02:24
67508JULIA VILLAREJO SAMARubíESCOLA RAMON LLULL00:02:26
77534NOA MACIAS FERNANDEZRubíCOL·LEGI MARISTES RUBÍ00:02:27
87547BLANCA GARCIA GARCIARubí00:02:28
97541IRENE SOLE VAZQUEZRubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:02:28
107507MIRIAM CISSE KONERubí00:02:30
117506SARA BAENA GIMENEZCastellbisbalESCOLA BENVIURE CASTELLBISBAL00:02:31
127594NOURHAN ZOUKRI ALGARIBRubíESCOLA RAMON LLULL00:02:38
137612MIREIA DURAN CRUZCastellbisbalESCOLA BENVIURE CASTELLBISBAL00:02:38
147629MALAK ABOUZRA ABRIZARubíESCOLA PAU CASALS00:02:39
157520NOA DONAIRE ABELLANRubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:02:41
167557ARIADNA URZAINQUI FERRERRubí00:02:42
177620LUANNA LUJAN OBESOSant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:02:43
187617LAIA LEON GALOBARTRubí00:02:45
197616MARIA REYES FAJARDORubí00:02:45
207610RITA MARTI SANGORRINSant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:02:46
217576JULIA MORENO JORGERubíESCOLA RAMON LLULL00:02:47
227511SARA PEREZ IGLESIASRubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:02:47
237535MARINA LINERO FAJARDORubíESCOLA RAMON LLULL00:02:47
247564MARIONA FERNANDEZ RIBARubí00:02:48
257516AITANA RODRIGUEZ ALVAREZRubíESCOLA SCHOLA00:02:48
267502BERTA BENISA OTALORARubíESCOLA BALMES00:02:49
277613JANA CAPARROS MUDARRARubíESCOLA 25 DE SETEMBRE00:02:49
287567MARTINA SANCHEZ GIMENEZRubíESCOLA RIBAS00:02:50
297532NORA DURA ZAMORANORubíESCOLA TORRE DE LA LLEBRE00:02:50
307539LAURA VALUJA CORVORubíESCOLA RAMON LLULL00:02:51
317533NAIA HERNANDEZ EGURROLARubíESCOLA JOAN MARAGALL00:02:51
327560LEIRE TERUEL CRESPORubíESCOLA RAMON LLULL00:02:51
337559MAIDEN BELZITI CRESPORubí00:02:52
347569EMMA GONZALEZ ARIASSant Cugat del VallèsESCOLA TURÓ DE CAN MATES00:02:53
357573DANNA ZOE PARDO PARDORubíESCOLA RAMON LLULL00:02:53
367631INAS AGHMICH AMSELEMRubíESCOLA SCHOLA00:02:54
377551CARLA BLANCO RUBIORubíESCOLA CA N'ALZAMORA00:02:55
387568ALEXIA BRACERO BONETRubí00:02:56
397632ABRIL POVEDA NAVARRORubíESCOLA RIVO RUBEO00:02:56
407627FIRDAUS MEFTAH LAHOUAJRubíESCOLA PAU CASALS00:02:57
417501JANA MUÑOZ ORIBERubíESCOLA BALMES00:02:58
427580MARIA LLADO VICTORIARubíLICEU POLITÈCNIC00:02:58
437615LAURA TORRES TURULLRubíLICEU POLITÈCNIC00:02:59
447529ANNA GONZALEZ CARRASCORubíESCOLA RAMON LLULL00:03:00
457544ALEXANDRA CLARK AGUERARubíESCOLA MONTSERRAT00:03:00
467565SARA CORTES IGLESIASRubí00:03:00
477515ARLET FONT VIDALRubíESCOLA SCHOLA00:03:00
487552ALEXANDRA BORIA ROMERORubí00:03:01
497601NURIA ARELLANO VIDALRubíESCOLA SCHOLA00:03:02
507550MARTA CANO PACHECORubíESCOLA RIVO RUBEO00:03:02