41è CROS ESCOLAR DE RUBÍ

LLISTAT DE PODIS

Categoria Open M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11042SERGI ARIACA CAMPENYCalella de la Costa00:17:07
21041LUIS GOMEZ HERNANRubí00:17:26
31032IVAN SANTOS UCARRubíUNIÓ ATLÈTICA RUBÍ00:17:42

Categoria Open F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11512EDITH SUMELL MUÑOZRubíESCOLA TORRE DE LA LLEBRE00:22:54
21514JUANA M. MARTINEZ VIEDMARubíUNIÓ ATLÈTICA RUBÍ00:23:05
31510M. VICTORIA SAN JOSE ESPELTACerdanyola del VallèsC.H. ATLETISME CERDANYOLA00:23:34

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
12009MARIO MIGUEL BRIONES BENITEZRubí00:16:51
22008CESAR MIGUEL LUYO RODRIGUEZRubíINS L'ESTATUT00:20:02
32007JOSE JESUS RODRIGUEZ GUTIERREZRubíINS L'ESTATUT00:21:25

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
12513PAULA GONZALEZ BONEURubíCLUB NATACIÓ RUBÍ00:13:21
22502KARNAIM VERDUGO GODOYRubíINS L'ESTATUT00:13:24
32508NADIA IBRAHMAN EL BELGHALIRubíINS L'ESTATUT00:15:12

Categoria Cadet M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
13024ISIDRE GIL PAREDESGranollersESCOLA PIA GRANOLLERS00:12:29
23012WAIL AFALLAD MIFTAHRubíINSTITUT DUC DE MONTBLANC00:13:56
33011HUGO FEIJOO MACEDORubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:15:07

Categoria Cadet F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
13514DESIREE DIAZ RODRIGUEZVacarissesUNIÓ ATLÈTICA TERRASSA00:09:50
23527MARIAMA SANE SAGNANRubí00:10:56
33519JUDITH BORRELLA CALLEJASRubíESCOLA MONTSERRAT00:11:20

Categoria Infantil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
14050BIEL AGUILERA MORALESRubíINSTITUT TORRENT DELS ALOUS00:09:30
24034HUGO GARCIA MAZORubíINSTITUT J.V. FOIX00:09:54
34045PAU SEGOVIA VELASCORubíUNIÓ ATLÈTICA RUBÍ00:09:59

Categoria Infantil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
14538VALERIA OLALLA GALLEGORubíINSTITUT ARNAU CADELL00:04:43
24541ALBA MORILLO NAVARRORubíINSTITUT DUC DE MONTBLANC00:05:14
34563LAIA ARESTE MARTINEZRubíUNIÓ ATLÈTICA RUBÍ00:05:39

Categoria Aleví M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
15020ALBERT BARTOLI MACIABarcelonaC.E. UNIVERSITARI00:04:54
25081LEO ELZINGA ORTUÑOSant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:04:56
35009JORDI SERRA EMBUENARubíESCOLA CA N'ALZAMORA00:05:06

Categoria Aleví F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
15501ISABEL VILAR ANTONSant Quirze del VallèsESCOLA TAULA RODONA00:04:04
25560MARTINA CAPEL GALLEGORubíCOL·LEGI REGINA CARMELI00:04:09
35573MARIA ORTIZ MANZANOSant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:04:10

Categoria Benjamí M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
16014IVAN BORIA CABALLERORubíESCOLA RAMON LLULL00:04:06
26092ERIK AHUFINGER HERNANDEZRubíCOL·LEGI MARISTES RUBÍ00:04:07
36131GORKA FUNES ROYORubíESCOLA JOAN MARAGALL00:04:08

Categoria Benjamí F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
16584AINHOA CHOLADZE ALDANASant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:04:09
26564ANA OLTEAN DE AQUINOSant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:04:15
36532CARLOTA BARTOLI MACIABarcelonaC.E. UNIVERSITARI00:04:19

Categoria Pre-Benjamí M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
17035EDGAR DURA ZAMORANORubíESCOLA TORRE DE LA LLEBRE00:02:04
27118PAU MIRON RODRIGUEZLa Roca del VallèsESCOLA LA TORRETA00:02:11
37049MAX LOPEZ ORTEGARubíLICEU POLITÈCNIC00:02:17

Categoria Pre-Benjamí F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
17592LILIAN MATTOS QUISPESant Cugat del VallèsESCOLA JOAN MARAGALL SANT CUGAT00:02:26
27556MARIA REY BRISARubíESCOLA RAMON LLULL00:02:32
37553NOA BARRIENTOS CANADELLRubíLICEU POLITÈCNIC00:02:34