Contacte +34 973 927 000 / +34 666 287 042
email: info@inscripcions.cat
 

7a Santa Pedalada d'Almenar

    

LLISTAT DE PODIS

Circuit A (Curt)

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11XAVI NOUVILAS PUIGCastellar del VallèsOPEN NATURA01:15:15
2112GERARD VILLAR CODINAAlpicatJUSTSET01:15:17
36FRANCESC ESPINET MORLANSAlguaireCLUB CICLISTA ALGUAIRE01:22:01

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1120LARISA HOSLEAG SosesBENIMOTO SPORT BIKES01:34:16
2168DOLORS GUIM RICARTEl Palau d'Anglesola01:40:28
3204TERESA CERDA' ROSMollerussa01:59:15

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11XAVI NOUVILAS PUIGCastellar del VallèsOPEN NATURA01:15:15
285JOSEP L. MESTRE GOMEZLa FuliolaBASSELLA CONOR- MC SEGRE01:34:23
3202ROBERT TRIBO FARREEl Palau d'Anglesola01:36:44

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1168DOLORS GUIM RICARTEl Palau d'Anglesola01:40:28
2233IOLANDA IBARS ORMOAlcarràsASS.EXCTA. L'ASPARDENYA D'ALCARRÀS02:14:38
3284ROSA MATEU GORNEMollerussaCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER02:25:09

Categoria Màster M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
16FRANCESC ESPINET MORLANSAlguaireCLUB CICLISTA ALGUAIRE01:22:01
2149DANI FERNANDEZ FERNANDEZRossellóCLUB TRIATLÓ LLEIDA01:24:00
3138CESAR DIAZ CORRALESTorrefarrera01:24:15

Categoria Màster F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1204TERESA CERDA' ROSMollerussa01:59:15
264JULIA SOLANI SUBIRADAAlmenar02:03:28
3258GLORIA BAYO RipolletCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER02:25:12

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1112GERARD VILLAR CODINAAlpicatJUSTSET01:15:17
258VICTOR GARCIA RUIZAlmenar01:25:05
3229MOISES GOMEZ BIOSCATorres de SegreCLUB CICLISTA I EXCTA. ALMATRET01:52:04

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1120LARISA HOSLEAG SosesBENIMOTO SPORT BIKES01:34:16
273SILVIA LOPEZ FARRENYBalaguerCPAM BALAGUER02:24:05
375LAIA RANDO FONTOVACastelló de FarfanyaCPAM BALAGUER02:24:08

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
184SERGI MESTRE DUROLa FuliolaBASSELLA CONOR- MC SEGRE01:34:26
211ARNAU ALSINA CARRETEROCastellserà01:39:07
3235ARTUR PELEGRI IBARSAlcarràsASS.EXCTA. L'ASPARDENYA D'ALCARRÀS02:18:43

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
167MARIA BANLLES SANTAMARIAAlfarràsCLUB CICLISTA ALGUAIRE02:25:00

Circuit B (Mitjà)

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1232ALVARO RICO GILTrempAGUAS DE BARBASTRO ENERGIA - CITROËN COSALVI01:58:32
2147MODEST CAPELL PIROTorregrossaCICLES PELEGRÍ02:18:14
3153JOAN SALTO IBAÑEZTorregrossaCLUB CICLISTA TORREGROSSA CICLES PELEGRI02:18:28

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1143PATRICIA ARAMBURU ZUÑIGARossellóCLUB TRIATLÓ LLEIDA02:49:47
2110ROSER PADULLES ESCRIBAEl Pont de SuertC.B. ALTA RIBAGORÇA03:26:35
395GEMMA SALA LLORENSAnglesolaPENYA CICLISTA CERVERA03:37:04

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
139JAVI MARTINEZ GARCIAAlmenarCLUB CICLISTA PINYANA02:19:13
247OSCAR RAMON IBAÑEZRossellóCLUB TRIATLÓ LLEIDA02:19:16
332RAMON FARGUES GIMENOMollerussaCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER02:33:49

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1110ROSER PADULLES ESCRIBAEl Pont de SuertC.B. ALTA RIBAGORÇA03:26:35
2280JUDITH NAVES SOLEAltorricóBIKE ALTORRICÓ04:28:31

Categoria Màster M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1232ALVARO RICO GILTrempAGUAS DE BARBASTRO ENERGIA - CITROËN COSALVI01:58:32
288PERE MAS URGELESTérmens02:23:56
3219MARC DARBRA GASETEl Palau d'AnglesolaCADÈNCIA TEAM02:24:11

Categoria Màster F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1143PATRICIA ARAMBURU ZUÑIGARossellóCLUB TRIATLÓ LLEIDA02:49:47

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1156TONI SIN SORRIBESAgramuntCLUB CICLISTA AGRAMUNT02:26:52
2182JOAN ALONSO MORCorbinsMEDILAST MULTIBIKE02:35:45
3122ALBERT JIMENEZ CAMPOSLleida02:36:11

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
195GEMMA SALA LLORENSAnglesolaPENYA CICLISTA CERVERA03:37:04
250DANIELA KINCSES LleidaCLUB ESP. ROCKO D'ALMENAR04:01:30

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1147MODEST CAPELL PIROTorregrossaCICLES PELEGRÍ02:18:14
2153JOAN SALTO IBAÑEZTorregrossaCLUB CICLISTA TORREGROSSA CICLES PELEGRI02:18:28
378MARIO ARROYO TORRALBAAlfarràsPENYA CICLISTA COLOMINA02:35:08

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Circuit C (Llarg)

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1127JORDI BERNAT BADIAL'AlbiCLUB CICLISTA L'ALBI02:53:02
2180ALBERT CABRERA COLLOTrempMOTO CLUB SEGRE03:05:50
3260JOSEP SEGUES SEGUIAlmenarCLUB ESP. ROCKO D'ALMENAR03:07:31

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1261ROSA TENA GILReus03:40:38

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1237ANTONIO VALLES LOZANOCerveraPENYA CICLISTA CERVERA03:16:32
2196JORDI SALA COLLReusCLUB CICLISTA CAMP03:20:25
3142RAMON TEJEDA NIETOLinyolaC.U.C.E. MOLLERUSSA03:30:18

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1261ROSA TENA GILReus03:40:38

Categoria Màster M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1127JORDI BERNAT BADIAL'AlbiCLUB CICLISTA L'ALBI02:53:02
2260JOSEP SEGUES SEGUIAlmenarCLUB ESP. ROCKO D'ALMENAR03:07:31
3141LLUIS GIL SOLEMollerussaPEDALS DEL MON03:07:33

Categoria Màster F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1180ALBERT CABRERA COLLOTrempMOTO CLUB SEGRE03:05:50
2140DAVID VIDAL CUGATBellaguardaCLUB EXCTA. GARRIGUES ALTES03:10:19
3247RICARDO SASETA SOLERFragaCLUB CICLISTA FRAGA03:16:28

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps