19a BAIXADA DEL RENAIXEMENT

    

LISTAT DE PODIS - Provisionau

Circuit No Federats

Generau Masculin

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1450MAURO SMYTH TARACIDOBarcelona01:56:54
2410ANTONIO BENAGES GARCIAValenciaNATACION CDUPV01:57:06
3441JOAQUIM LLOBERAS VALLSCerdanyola del VallŤs01:57:12

Generau Femenin

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1314LARA AZNAR BELTRANBarcelonaCLUB NATACI” BARCELONA01:58:33
2303BLANCA SALVADOR BOSCHValenciaNATACION CDUPV02:00:03
3304ANDREA HUERTAS VELAZQUEZValŤnciaNATACION CDUPV02:04:11

Categoria Maculi +60

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria FemenŪ +60

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1323SIGRID MARIE JADOULWestvlanderen02:30:08

Categoria Maculi +50

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1410ANTONIO BENAGES GARCIAValenciaNATACION CDUPV01:57:06
2432ALFREDO MARCOS ESPARZAViladecans02:01:20
3406MANEL FERNANDEZ SABATEValenciaNATACION CDUPV02:07:59

Categoria FemenŪ +50

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1306ELENA BORJA MARTI DE VESESValenciaNATACION CDUPV02:12:21
2317MARIA JESUS AGUADO SAEZUtielNATACION CDUPV02:17:33
3312AMPARO GOMEZ BURGUETLa Pobla de Vallbona02:17:36

Categoria Maculi +40

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1441JOAQUIM LLOBERAS VALLSCerdanyola del VallŤs01:57:12
2439GUILLERMO BOERIO DATASCornellŗ de LlobregatPOLIESPORTIU SALVADOR GIMENO01:57:16
3401ALBERTO LOPEZ ESTELLESValenciaNATACION CDUPV01:58:18

Categoria FemenŪ +40

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1319SORAYA HURTADO PEREZSabadell02:10:48
2310LUCIA GRACIA MELIAFavaraCLUB TRIATL” CULLERA02:18:05
3301ANA ZARZO MANZANOValenciaNATACION CDUPV02:21:22

Categoria Maculi +30

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1450MAURO SMYTH TARACIDOBarcelona01:56:54
2424I—IGO CHIVITE ARAIZBarcelonaCLUB ESPORTIU MEDITERRANI02:03:03
3405MIGUEL RODRIGUEZ SALVADORValŤnciaNATACION CDUPV02:09:16

Categoria FemenŪ +30

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1303BLANCA SALVADOR BOSCHValenciaNATACION CDUPV02:00:03
2304ANDREA HUERTAS VELAZQUEZValŤnciaNATACION CDUPV02:04:11
3305GRABIELA ROJAS MOLINAValenciaNATACION CDUPV02:12:32

Categoria MasculŪ SŤnior

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1427MARIO DAMAS ESCALADAMadridCLUB NATACION MASTER MADRID02:15:20

Categoria FemenŪ SŤnior

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1314LARA AZNAR BELTRANBarcelonaCLUB NATACI” BARCELONA01:58:33
2302MARIA MARTINEZ VIGUERValenciaNATACION CDUPV02:24:40

Circuit Federats

Generau Masculin

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1225MARIO GUILLEN MARTINEZTerrassaCLUB NATACI” TERRASSA01:44:56
2216NEMO REMESAR AGUILARBarcelonaCLUB NATACI” ATL»TIC BARCELONETA01:45:36
3218GEORGE SAVESCU BarcelonaCLUB NATACI” CATALUNYA01:47:14

Generau Femenin

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
115AIDA BERTRAN IZQUIERDOBarcelonaCLUB NATACI” BARCELONA01:53:55
223ANNA DIAGO MIRAVETL'Hospitalet de LlobregatCLUB ESPORTIU MEDITERRANI01:55:55
34ANNA MARTI ARASATortosaCLUB ESPORTIU MEDITERRANI01:56:14

Categoria Maculi +60

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1256JOAN FRANCESC MORCILLO ESPUNYBadalonaCLUB NATACI” BADALONA01:49:19
2222JORDI CERVERA MARTINEZReusCLUB NATACI” REUS PLOMS01:53:26
3214JORDI CISNEROS HORRILLOBarcelonaCLUB NATACI” CATALUNYA02:08:09

Categoria FemenŪ +60

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria Maculi +50

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1204JORDI BURGUE—O BARROSOEl Prat de LlobregatCLUB NATACI” SANT ADRIņ01:53:33
2201OSCAR RODRIGUEZ PEREZBarcelonaCLUB NATACI” RADIKALSWIM01:54:44
3247RAFA GOMEZ VELEZSalouCLUB NATACI” SALOU01:55:33

Categoria FemenŪ +50

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
112CLAUSTRE DURAN ROBERTTarragonaCLUB NATACI” TARRACO02:21:52
23IMMA MIRALLES GARCIABarcelonaCLUB ESPORTIU MEDITERRANI02:23:30
318AMALIA DUCH BROWNBarcelonaCLUB NATACI” RADIKALSWIM02:26:32

Categoria Maculi +40

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1218GEORGE SAVESCU BarcelonaCLUB NATACI” CATALUNYA01:47:14
2254DIEGO ORTEGA FERREReus01:49:13
3209XAVIER GALIANA ROCASant Feliu de LlobregatC.N. AQUAMASTERS01:49:42

Categoria FemenŪ +40

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
12MARIA VICTORIA FONT FORTUNYEl MorellCAMBRILS CLUB NATACI”01:57:14
221EVA TAPIA ROMANBarcelonaCLUB NATACI” CATALUNYA02:02:38
317MIREIA SANCHEZ MARQUESArdenyaCLUB DE VELA PLAYA LARGA TARRAGONA02:09:58

Categoria Maculi +30

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1225MARIO GUILLEN MARTINEZTerrassaCLUB NATACI” TERRASSA01:44:56
2216NEMO REMESAR AGUILARBarcelonaCLUB NATACI” ATL»TIC BARCELONETA01:45:36
3212MIGUEL CARO VAN DER POELTarragonaCLUB NATACI” TARRACO01:49:46

Categoria FemenŪ +30

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
123ANNA DIAGO MIRAVETL'Hospitalet de LlobregatCLUB ESPORTIU MEDITERRANI01:55:55
224ANNA ROS BOSCHOgassaCLUB VELA PLATJA LLARGA DE TARRAGONA01:58:40
35CARME SALGUEIRO GENISBarcelonaCLUB ESPORTIU MEDITERRANI02:01:41

Categoria MasculŪ SŤnior

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1223POL GARETA CASASSant Boi de LlobregatCLUB NATACI” ATL»TIC BARCELONETA01:47:45
2240NIL IBA—EZ PINACervellůCLUB NATACI” ATL»TIC BARCELONETA01:48:37
3245JORDI CASTELLA FABREGUESRoquetesCLUB NATACI” LLEIDA01:49:05

Categoria FemenŪ SŤnior

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
115AIDA BERTRAN IZQUIERDOBarcelonaCLUB NATACI” BARCELONA01:53:55
24ANNA MARTI ARASATortosaCLUB ESPORTIU MEDITERRANI01:56:14
325CINTA ALTADILL FERRANDOBarcelonaCLUB ESPORTIU MEDITERRANI01:58:00