Contacte +34 666 287 042
email: info@inscripcions.cat
 

V Cati-Gat Pla d'Urgell

    

LLISTAT DE PODIS

Circuit Curt

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1174JOAN RAMON DUCH TEIXIDOEl Poal01:20:53
2101DANIEL LEBRON ESTRELLASant Salvador de GuardiolaTOMAS-BELLES01:25:24
31CONRAD GILABERT SANCHEZBellvísBTT BELLVÍS01:34:48

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1210SILVIA DEA CORTADATorregrossaC.C. TORREGROSSA01:50:37
2126ROSER PADULLES ESCRIBAEl Pont de SuertCLUB ATLÈTIC RIBAGORÇANA01:54:35
340ESTER BAIGES ALEUBellvís02:00:21

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1174JOAN RAMON DUCH TEIXIDOEl Poal01:20:53
270SISCO SAIZ MEDINATàrregaPEDALS D'ONDARA01:34:50
3200ANTONIO FALCO MOLINALes Borges BlanquesC.C. ATENEU GARRIGENC01:46:37

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1126ROSER PADULLES ESCRIBAEl Pont de SuertCLUB ATLÈTIC RIBAGORÇANA01:54:35
246AURELIA PRAT COROMINASLleidaPIRAGÜISME SÍCORIS02:05:18
3121ANGELS FARRE SAEZBellpuigCLUB EXCTA. GARRIGUES ALTES02:05:27

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1101DANIEL LEBRON ESTRELLASant Salvador de GuardiolaTOMAS-BELLES01:25:24
21CONRAD GILABERT SANCHEZBellvísBTT BELLVÍS01:34:48
347JOAN CASTELLS ESCARPLleidaCLUB ANDREU BICIS01:34:53

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1210SILVIA DEA CORTADATorregrossaC.C. TORREGROSSA01:50:37
240ESTER BAIGES ALEUBellvís02:00:21
3165CECILIA MIHAYLOVA GYUROVALleida02:11:30

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1328ROGER ESPINET LOPEZEl Palau d'Anglesola01:36:12
2203MARC FALCO BELLARTLes Borges Blanques01:46:33
3184MARC SISO VILAGRASAAlcarràsASS.EXCTA. L'ASPARDENYA D'ALCARRÀS01:47:06

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1211MARIA TAPIES PIFARREBellvísBTT BELLVIS02:34:33

Circuit Llarg

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1151ROBERT PEDROSA SOLALinyola03:22:56
2344JAUME BRU BOADASalouCICLES SPORT03:22:58
3213JOAN AMADEU GILI NOGUERAArtesa de SegreC.C. EDDY MUR - CICLES ANOIA03:23:01

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1223MAITE BOSCH GRACIAPuiggròsC.U.C.E. MOLLERUSSA04:28:55
2323MONTSE MASIP ARAGONESBoveraC.C. ATENEU GARRIGUENC04:35:03
354LAURA TURO PERELleida04:49:37

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1344JAUME BRU BOADASalouCICLES SPORT03:22:58
2281JOAN MOLINA ARDILAVallsS. CICLISTA CLUB BÀSQUET VALLS03:23:03
3280XAVIER MARCOS GIMENOLa Selva del CampC.C. SELVATÀ03:23:13

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1223MAITE BOSCH GRACIAPuiggròsC.U.C.E. MOLLERUSSA04:28:55

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1151ROBERT PEDROSA SOLALinyola03:22:56
2213JOAN AMADEU GILI NOGUERAArtesa de SegreC.C. EDDY MUR - CICLES ANOIA03:23:01
3104DANI HERNANDEZ MATALinyolaCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER03:30:09

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1323MONTSE MASIP ARAGONESBoveraC.C. ATENEU GARRIGUENC04:35:03
254LAURA TURO PERELleida04:49:37
3155RAQUEL PINILLA ROMEROSabadellREPUBLIK BIKES04:55:29

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1224JOEL BELLMUNT BOSCHPuiggròsC.U.C.E. MOLLERUSSA04:25:12

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps