Contacte +34 666 287 042
email: info@inscripcions.cat
 

2a Marxa BTT Cérvoles on Bike

    

LLISTAT DE PODIS

Circuit Esquirols

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1216JOEL BELLMUNT BOSCHPuiggròsC.U.C.E. MOLLERUSSA01:04:06
2277FERRAN BORCH PUIGDENGOLESLa Pobla de Cérvoles01:10:34
320RAUL PUJOL MARQUESMóra d'EbrePUJOL'S BROTHERS01:14:26

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1105ANNA CORREA ESPASABarcelona01:36:39
249MARGARITA MOLERO URIOSPuente de MontañanaCLUB CICLISTA BENABARRE01:37:34
329LIDIA CARULLA CANALESLleida01:37:41

Categoria Màster M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
140FRANCISCO MOLERO PEREZPuente de MontañanaCLUB CICLISTA BENABARRE01:37:36
2146JOSEP MARIA BORRAS RODESBalaguerCPAM BALAGUER01:38:54
361CARLES CABEZA BERICATSabadellOPEN NATURA01:58:29

Categoria Màster F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
162ENCARNA HERNANDEZ HURTADOSabadellOPEN NATURA01:58:31

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
152XAVIER BLAY BORCHLa Pobla de Cérvoles01:46:17

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
167EMMA SOLE CORDEROArtesa de SegreCENTRE EXCTA. DE BALAGUER02:07:38
224LIDIA SANTACANA TORRESL'Hospitalet de Llobregat02:20:12

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
120RAUL PUJOL MARQUESMóra d'EbrePUJOL'S BROTHERS01:14:26
219JOSEP PUJOL MARQUESMóra d'EbrePUJOL'S BROTHERS01:16:26
3223MARC JUANPERE MARCOLa Selva del CampCLUB EXCTA. PRIORAT01:28:09

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
129LIDIA CARULLA CANALESLleida01:37:41
276ROSA M. CARULLA ARGILESVilanova de BellpuigC.A. LA GUINEU01:39:39
377ANGELS CARULLA ARGILESVilanova de BellpuigC.A. LA GUINEU01:39:40

Categoria Júnior-M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1277FERRAN BORCH PUIGDENGOLESLa Pobla de Cérvoles01:10:34
2107JOAN CORREA ESPASABarcelona01:19:20
3302VICTOR ESTRADE ALCALALa Pobla de Cérvoles01:38:26

Categoria Júnior-F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1105ANNA CORREA ESPASABarcelona01:36:39

Categoria Infantil-M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1216JOEL BELLMUNT BOSCHPuiggròsC.U.C.E. MOLLERUSSA01:04:06
2198MIGUEL ANGEL VELLIDO VEGACervià de les GarriguesCLUB COMARQUES DE LLEIDA01:26:38
3322JORDI FLORES ALONVilaller01:38:10

Categoria Infantil-F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
149MARGARITA MOLERO URIOSPuente de MontañanaCLUB CICLISTA BENABARRE01:37:34
2211AINHOA MENGUAL BERRIOZABALBarcelona03:14:06

Circuit Senglars

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1113ALBERT TORRES CARLESIgualadaX-AVI/FARO BICIS01:26:25
2323MARC SOLSONA SANTOSIgualadaX-AVI/FARO BICIS/ TUGA01:36:01
334ANDREU GARRIGA MARQUEZLleidaCLUB ANDREU BICIS01:37:51

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
155DIVINA FARRENY JUSTRIBOLleidaCLUB CICLISTA ALGUAIRE01:57:22
2215MAITE BOSCH GRACIAPuiggròsC.U.C.E. MOLLERUSSA02:17:37
342PILAR FIESTAS IGLESIATarragonaBASF02:18:06

Categoria Màster M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1126RAMON MORA GABASLleidaBIKESPORT LLEIDA02:08:24
2104MARTIN MARTINEZ OLIVANReusA.E.C. BTT REUS02:10:06
3300JOSEP MARIA PUIG FONTANETLleidaASS.ESP. EKKE LLEIDA02:25:58

Categoria Màster F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1215MAITE BOSCH GRACIAPuiggròsC.U.C.E. MOLLERUSSA02:17:37

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
134ANDREU GARRIGA MARQUEZLleidaCLUB ANDREU BICIS01:37:51
258SISCO SAIZ MEDINATàrregaPEDALS D'ONDARA VILAGRASSA01:47:01
3116DAMIA SANTAMARIA GILIMollerussa01:48:37

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
142PILAR FIESTAS IGLESIATarragonaBASF02:18:06
2256ANNA BURGUES BADIABalaguer02:26:27

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1113ALBERT TORRES CARLESIgualadaX-AVI/FARO BICIS01:26:25
2323MARC SOLSONA SANTOSIgualadaX-AVI/FARO BICIS/ TUGA01:36:01
3281DANI MOLINA GARCIALes Borges BlanquesC.C. ATENEU GARRIGUENC01:39:54

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
155DIVINA FARRENY JUSTRIBOLleidaCLUB CICLISTA ALGUAIRE01:57:22
2214MARTA CAMI MORJunedaC.C.E. ALMATRET02:25:49
3253MARIA SARRADO GIMENEZBarcelona02:28:00

Categoria Júnior-M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1179MARC FALCO BELLARTLes Borges BlanquesC.C. ATENEU GARRIGUENC01:59:51
2168ARNAU NOGUE BARRIEREEl VilosellCLUB CICLISTA EL VILOSELL02:39:25
3192GERARD CASTAÑE COMESLes Borges Blanques03:31:18

Categoria Júnior-F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Infantil-M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1238ORIOL MUNTANYOLA LLADOCervià de les GarriguesCLUB COMARQUES DE LLEIDA02:20:27

Categoria Infantil-F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Circuit Cérvols

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1206OSCAR CAMES MALMIERCAL'Hospitalet de l'InfantMEGABICI02:07:31
2276JORDI MARTORELL MUSTEPradesMOTO CLUB SEGRE02:12:17
3337ALBERT BALAGUE PUIG02:13:06

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1316MERCE PETIT LLOPMollerussa02:30:09
2151JANETTE SOLSONA NOVELLCerveraPENYA CICLISTA CERVERA02:43:12
3258DOLORS ROCA BLANCHLleidaC.C. TERRES DE LLEIDA02:50:49

Categoria Màster M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1252JAUME PINYOL MASIPReusASS.EXCTA. CATALUNYA DE REUS02:32:55
2127JOAN NADAL PORTALleidaBIKESPORT LLEIDA02:57:58
321JOSEP RAMON DONES CORTESEl Palau d'AnglesolaCLUB CICLISTA TORREGROSSA03:15:48

Categoria Màster F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1315ROSA MILLA BARCELOBalaguerRADICAL SPORT PLAT PETIT05:04:40

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1220EDUARD BLASCO OLIETECalafESPORT CICLISTA ÒDENA02:18:23
2313MIQUEL CASALS SEGURASant Sadurní d'AnoiaSENGLARS MEDIONA02:21:45
3241RAMON FARGUES GIMENOMollerussaCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER02:24:56

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1206OSCAR CAMES MALMIERCAL'Hospitalet de l'InfantMEGABICI02:07:31
2276JORDI MARTORELL MUSTEPradesMOTO CLUB SEGRE02:12:17
3337ALBERT BALAGUE PUIG02:13:06

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1316MERCE PETIT LLOPMollerussa02:30:09
2151JANETTE SOLSONA NOVELLCerveraPENYA CICLISTA CERVERA02:43:12
3258DOLORS ROCA BLANCHLleidaC.C. TERRES DE LLEIDA02:50:49

Categoria Júnior-M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1208MARC DALMAU MARCEMollerussaCLUB CICLISTA GUINEUS03:34:31

Categoria Júnior-F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1199SARA VELLIDO VEGACervià de les GarriguesMOTO CLUB SEGRE03:47:16

Categoria Infantil-M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Infantil-F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps