3r premi Gaes 3 hores de Resistència BTT de Teià - Parelles

LLISTAT D'INSCRITS

Data Esdeveniment:  2014-04-06      

Total Inscrits:  52

 
Núm. Inscripció Tipus Equip Corredor 1 - Nom i Cognoms Corredor 1 - Sexe Corredor 2 - Nom i Cognoms Corredor 2 - Sexe
131Parella MixtaJosé Antonio Quesada MartosHomeConsuelo Gonzalez Van HoofDona
148Parella MasculinaToni BallesterHomeManel Guerrero SánchezHome
109Parella MasculinaBernat del Pino LópezHomeFélix del Pino LópezHome
115Parella MasculinaManel Benitez SubiratsHomeIván Ger BuilHome
122Parella MasculinaJordi Gómez LasherasHomeJesús Moreno VicenteHome
108Parella MasculinaJordi Campins AlbiolHomeToni Bosch SibertaHome
102Parella MixtaLluís Huerta HerreraHomeNeus Balaguer VicentDona
112Parella MasculinaCarles Folch SalaHomeCarlos Ariño MurHome
141Parella MasculinaOriol Delblanch SolerHomeXavi Guiteras FitéHome
103Parella MasculinaLluís Fuentes AlsinaHomeIsidro Pedro FeriaHome
106Parella MasculinaMiguel Ángel Saez RebolloHomeFerran Ros RamèntolHome
101Parella MasculinaCecilio Montálvez LagunaHomeJosé Chica TorresHome
134Parella MasculinaKevin Torrejón GiráldezHomeVíctor Guzman BlázquezHome
113Parella MixtaALBERT JORBA LOPEZHOMEANNA JORBA LOPEZDONA
107Parella MasculinaPere Cáceres HateroHomeIván Enrique PlaHome
110Parella MasculinaFrancesc Pascual ArnauHomeMarc Lacuesta PratHome
132Parella MasculinaCarlos Saiz MartínezHomeDavid Saiz MartínezHome
120Parella MasculinaAngel Pavón GarcíaHomeDaniel Sagrera VulartHome
135Parella MasculinaFrancisco P. RuizHomeFrancesc Molist GarciaHome
136Parella MasculinaRamon Gomis GomisHomeFrancisco Javier Fernández MartinHome
152Parella FemeninaElisabeth Payà SánchezDonaCarmen Teresa Garcia LeónDona
121Parella MasculinaMoi Gangolells SolàHomeAbel Gangolells SolàHome
151Parella MasculinaJosep Maria RoviraHomeManuel Castillo AmateHome
140Parella Masculinaricardo julian rodriguezhomesalvador pozo muñozhome
149Parella MasculinaCarles Martínez SánchezHomeFrancisco Morentes VargasHome
125Parella MasculinaAlbert Rovira CenarHomeRuben Leon BlazquezHome
137Parella MasculinaSergio Pérez VallsHomeJosé Correa GarcíaHome
142Parella MasculinaRaul González FernándezHomeMiguel Angel Fortes SánchezHome
143Parella MasculinaCésar Picazo SánchezHomeJoan Calderon ArenaHome
116Parella MasculinaAlbert López FauHomeMarc Taló OrpinellHome
144Parella MasculinaCarles VeraPérezHomeSalvador Rojas ChaveroHome
147Parella MasculinaVíctor Mora CutillasHomeLaurance Belligoi GomisHome
145Parella MasculinaMarc Bada GonzálezHomeSergio Barrabés CortésHome
114Parella MasculinaMarc Teixidó DevesaHomeOscar Teijeiro LiébanaHome
146Parella MasculinaMartí Serra CarbonellHomeIsaac Llongueras NinetHome
150Parella MasculinaJosep BoschHomeLluis PintorHome
133Parella MixtaMarc Grau GomarHomeNúria Bru SerramaleraDona
124Parella MasculinaMarc Arderius CamposHomeMarc Villanueva CarrerasHome
117Parella FemeninaAnne Matas LópezDonaLucia Ramos TorrecillasDona
105Parella MasculinaJosé Berrio GarciaHomeXavier Pascual ReixachHome
138Parella MasculinaPere Joan Roig GomàHomeJordi Ruiz CañellasHome
139Parella MasculinaJoaquín García BuenoHomeDaniel Martínez MarcoHome
127Parella MasculinaJaume Cuestas PujadasHomeEsteve Brau EspinosaHome
128Parella MasculinaMarc Carrasco CanetHomeFrancesc Balmot PratHome
111Parella MasculinaJan Lentijo AraqueHomeNil Teixidó DevesaHome
126Parella MasculinaPau Puig VargasHomeSalvi Vidal BerenguerHome
119Parella MasculinaJosep Grau i TomàsHomeLluis Albert Morera i GummàHome
130Parella MasculinaCarlos Carrasco VilaHomeSalvador Fernández NavarroHome
129Parella FemeninaNoemí Lopes SilvaDonaNadia Quesada MartosDona
104Parella FemeninaEster López TorrojaDonaCarmen Medina EspigaresDona
118Parella MasculinaRoger Gelonch LlongarriuHomeLluis Martinez GiraldezHome
123Parella MasculinaCarles Monjonell cuencaHomeNicolau Renom FerrerHome