Contacte +34 666 287 042
email: info@inscripcions.cat
 

Milla de Barbens - V Correpoma

LLISTAT DE PODIS

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
121JOSEP RAMON SANAHUJA BARRANCOTàrrega100X100 FONDISTES TÀRREGA00:05:14
2359CARLOS ROPERO LOBATORossellóLLEIDA U.A.00:05:16
343ISIDRE CAMI BUIRAJunedaJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:05:34

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1335DOLORS FERRAN LLOPARTBellvísESBUFECS00:07:17
2163JUDIT RODON PLAArbecaJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:07:39
3162ROSA MARI CABROL MOYAArbecaJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:07:39

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1328ABDELKABIR ZAROUAL AADELMollet del VallèsADAS OBARCO00:04:42
247MIQUEL GARCIA RATESLleidaHINACO MONZON00:04:44
325ABDELALI EL BOUCHIKHI ARRIFIMollet del VallèsC.A. PARETS00:04:52

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1400JANIA INACIO SabadellJOVENTUT ATLÈTICA SABADELL00:05:58
22NURIA ESTEVE SIURANETALleidaLLEIDA U.A.00:06:02
3201SANDRA SARRI BORRASBarbensJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:06:25

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1157BILAL BERROUHOU SabadellJOVENTUT ATLÈTICA SABADELL00:04:48
2399JESUS HURTADO SabadellJOVENTUT ATLÈTICA SABADELL00:04:48
3292KHALID OUHZIF SabadellJOVENTUT ATLÈTICA SABADELL00:04:49

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1395CARLA TORO SabadellJOVENTUT ATLÈTICA SABADELL00:06:04
2112MARINA CASTELLS CODINAMollerussaEKKE TRIATLÓ LLEIDA00:07:15

Categoria Cadet M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
198IVAN SANS ARGILESPuigverd de LleidaLLEIDA U.A.00:05:17
2396ADRIA GIRBAU SabadellJOVENTUT ATLÈTICA SABADELL00:05:30
374ROGER ESTRADE VILADOMSLes Borges BlanquesJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:05:41

Categoria Cadet F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
126NURIA TILLO PRATSArbecaJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:05:46
244CARLA CAMI GARANTOArbecaJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:06:12
3394BISRAT ARMADAS SabadellJOVENTUT ATLÈTICA SABADELL00:06:19

Categoria Infantil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
112GERARD LONGAN NICOLASSaidíC.A. FRAGA-BAIX CINCA00:03:54
2302ALBERT GUIM SOBERANABellpuigAEE IES LO PLA D'URGELL00:04:10
361MARCEL MODOL BOFARULLArbecaJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:04:13

Categoria Infantil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1392JORDINA MURILLO BOUSabadellJOVENTUT ATLÈTICA SABADELL00:04:11
233VERONICA STOLARCZYK OKARMAMollerussaA.A. XAFATOLLS00:04:40
3397PAULA TORO SabadellJOVENTUT ATLÈTICA SABADELL00:04:40

Categoria Aleví M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
181ROBERT CHETAN NICOLASArbecaJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:03:32
2349ABDELHAKIM AZZI MollerussaESBUFECS00:03:34
3375JORDI MIR ADRIATorregrossaESBUFECS00:03:36

Categoria Aleví F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1100LAIA RESA ENRICHTrempLLEIDA U.A.00:03:13
2347DOUAA ZAOUI MollerussaESBUFECS00:03:27
3153NATALIA MAXA ArbecaJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:03:32

Categoria Benjamí M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1206ADRIA CAMBERO FABREGATTàrregaLLEIDA U.A.00:02:47
230POL FARRE BOLDUArbecaJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:02:56
3141MAX BOLDU SANSArbecaJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:02:59

Categoria Benjamí F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
185OXANA BONJORN GIROSMóra d'EbreESBUFECS00:02:43
235AIDA ALEMANY OROOs de BalaguerESBUFECS00:02:46
334ANDREA ALEMANY OROOs de BalaguerESBUFECS00:02:52

Categoria Pre-Benjamí M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1156GERARD CULLERE NAVESArbecaJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:01:16
2340ORIOL JOVE PASTOBellvísESCOLA JOAQUIM PALACÍN00:01:16
338HUGO JIMENEZ ESCALADASant Boi de Llobregat00:01:19

Categoria Pre-Benjamí F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1151MARIA ROSET AIGUADEArbecaJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:01:15
220PAULA NIUBO NABAUMollerussaA.A. XAFATOLLS00:01:17
3248MARIONA PERERA RIBERAArbecaJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:01:20

Categoria Parvulets M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Parvulets F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Cigronets M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Cigronets F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps