Contacte +34 973 927 000 / +34 666 287 042
email: info@inscripcions.cat
 

Milla de Barbens - V Correpoma

LLISTAT DE PODIS

Categoria VeterÓ M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
121JOSEP RAMON SANAHUJA BARRANCOTÓrrega100X100 FONDISTES T└RREGA00:05:14
2359CARLOS ROPERO LOBATORossellˇLLEIDA U.A.00:05:16
343ISIDRE CAMI BUIRAJunedaJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:05:34

Categoria VeterÓ F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1335DOLORS FERRAN LLOPARTBellvÝsESBUFECS00:07:17
2163JUDIT RODON PLAArbecaJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:07:39
3162ROSA MARI CABROL MOYAArbecaJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:07:39

Categoria SŔnior M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1328ABDELKABIR ZAROUAL AADELMollet del VallŔsADAS OBARCO00:04:42
247MIQUEL GARCIA RATESLleidaHINACO MONZON00:04:44
325ABDELALI EL BOUCHIKHI ARRIFIMollet del VallŔsC.A. PARETS00:04:52

Categoria SŔnior F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1400JANIA INACIO SabadellJOVENTUT ATL╚TICA SABADELL00:05:58
22NURIA ESTEVE SIURANETALleidaLLEIDA U.A.00:06:02
3201SANDRA SARRI BORRASBarbensJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:06:25

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1157BILAL BERROUHOU SabadellJOVENTUT ATL╚TICA SABADELL00:04:48
2399JESUS HURTADO SabadellJOVENTUT ATL╚TICA SABADELL00:04:48
3292KHALID OUHZIF SabadellJOVENTUT ATL╚TICA SABADELL00:04:49

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1395CARLA TORO SabadellJOVENTUT ATL╚TICA SABADELL00:06:04
2112MARINA CASTELLS CODINAMollerussaEKKE TRIATLË LLEIDA00:07:15

Categoria Cadet M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
198IVAN SANS ARGILESPuigverd de LleidaLLEIDA U.A.00:05:17
2396ADRIA GIRBAU SabadellJOVENTUT ATL╚TICA SABADELL00:05:30
374ROGER ESTRADE VILADOMSLes Borges BlanquesJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:05:41

Categoria Cadet F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
126NURIA TILLO PRATSArbecaJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:05:46
244CARLA CAMI GARANTOArbecaJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:06:12
3394BISRAT ARMADAS SabadellJOVENTUT ATL╚TICA SABADELL00:06:19

Categoria Infantil M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
112GERARD LONGAN NICOLASSaidÝC.A. FRAGA-BAIX CINCA00:03:54
2302ALBERT GUIM SOBERANABellpuigAEE IES LO PLA D'URGELL00:04:10
361MARCEL MODOL BOFARULLArbecaJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:04:13

Categoria Infantil F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1392JORDINA MURILLO BOUSabadellJOVENTUT ATL╚TICA SABADELL00:04:11
233VERONICA STOLARCZYK OKARMAMollerussaA.A. XAFATOLLS00:04:40
3397PAULA TORO SabadellJOVENTUT ATL╚TICA SABADELL00:04:40

Categoria AlevÝ M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
181ROBERT CHETAN NICOLASArbecaJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:03:32
2349ABDELHAKIM AZZI MollerussaESBUFECS00:03:34
3375JORDI MIR ADRIATorregrossaESBUFECS00:03:36

Categoria AlevÝ F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1100LAIA RESA ENRICHTrempLLEIDA U.A.00:03:13
2347DOUAA ZAOUI MollerussaESBUFECS00:03:27
3153NATALIA MAXA ArbecaJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:03:32

Categoria BenjamÝ M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1206ADRIA CAMBERO FABREGATTÓrregaLLEIDA U.A.00:02:47
230POL FARRE BOLDUArbecaJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:02:56
3141MAX BOLDU SANSArbecaJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:02:59

Categoria BenjamÝ F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
185OXANA BONJORN GIROSMˇra d'EbreESBUFECS00:02:43
235AIDA ALEMANY OROOs de BalaguerESBUFECS00:02:46
334ANDREA ALEMANY OROOs de BalaguerESBUFECS00:02:52

Categoria Pre-BenjamÝ M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1156GERARD CULLERE NAVESArbecaJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:01:16
2340ORIOL JOVE PASTOBellvÝsESCOLA JOAQUIM PALAC═N00:01:16
338HUGO JIMENEZ ESCALADASant Boi de Llobregat00:01:19

Categoria Pre-BenjamÝ F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1151MARIA ROSET AIGUADEArbecaJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:01:15
220PAULA NIUBO NABAUMollerussaA.A. XAFATOLLS00:01:17
3248MARIONA PERERA RIBERAArbecaJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:01:20

Categoria Parvulets M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps

Categoria Parvulets F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps

Categoria Cigronets M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps

Categoria Cigronets F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps