Milla de Barbens - VII Correpoma

LLISTAT DE PODIS

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1441EDUARD AIXALA CULLERESidamonA.A. XAFATOLLS00:04:58
2162RAMON TRULLOLS PEDRALleidaA.A. XAFATOLLS00:04:59
3189JOSE REINA FERNANDEZBarberà del VallèsUNIÓ ATLÈTICA BARBERÀ00:05:11

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1193LAURA ROSELL LOZANOCorbins00:06:38
2402SILVIA ITURRIA MARCHSolivellaTEAM TS00:07:17
3393MILVA VILALTA FABREGASArbecaJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:07:45

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1172ROGER SANS RIBASArbecaJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:04:39
219POL FERNANDEZ RODRIGUEZBalaguerESCOLA ATLETISME I TRIATLÓ BALAGUER00:04:42
3136CARLOS CASERO ROCARocafort de Vallbona00:04:46

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1201NURIA ESTEVE SIURANETALleidaLLEIDA U.A.00:05:58
2142SANDRA SARRI BORRASBarbensLA TRIBU DE BARBENS00:06:56
3131EVA BERENGUER GONZALEZFragaC.A. FRAGA BAJO CINCA00:07:57

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1476ALEXIS RODRIGUEZ SabadellJOVENTUT ATLÈTICA SABADELL00:04:35
2477FELIU ESTEVE SabadellJOVENTUT ATLÈTICA SABADELL00:04:42
3210ORIOL VALLS TREPATAgramuntESCATXICS00:04:52

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
133NURIA TILLO PRATSArbecaJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:05:28
2474ANDREA PEREZ SabadellJOVENTUT ATLÈTICA SABADELL00:05:37
334CARLA CAMI GARANTOArbecaJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:06:13

Categoria Cadet M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
144GERARD ALDOMA VALLArbecaJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:05:26
2470JOAN PAU SERRADELL NOGUERATàrrega00:05:29
3466LLUIS DOLADE CASTELLOTàrrega00:05:29

Categoria Cadet F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1329PAULA BLASCO MATEUCalafCLUB ATLÈTIC IGUALADA00:05:32
2208MARINA SURIA ASENSIOAgramuntESCATXICS00:05:59
3479LAIA CASAJOANA SabadellJOVENTUT ATLÈTICA SABADELL00:06:23

Categoria Infantil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1203ALBERT CAPELL ROSTorregrossaESBUFECS00:04:06
2113POL TORRENT ACEITUNOArbecaJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:04:07
3344ROBERT NICOLAS CHETAN ArbecaJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:04:11

Categoria Infantil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1202DOUAA ZAOUI MollerussaESBUFECS00:04:31
2149NATALIA MAXA ArbecaJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:04:36
3218JULIA MIRET SALALleidaLLEIDA U.A.00:04:53

Categoria Aleví M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1420ADRIA CAMBERO FABREGATTàrregaA.A. XAFATOLLS00:03:24
2123POL FARRE BOLDULes Borges BlanquesJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:03:37
376CARLES MESTRE MONFABarcelonaKNLTS00:03:39

Categoria Aleví F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
173ANDREA ALEMANY OROOs de BalaguerESCOLA ATLETISME I TRIATLÓ BALAGUER00:03:30
274AIDA ALEMANY OROOs de BalaguerESCOLA ATLETISME I TRIATLÓ BALAGUER00:03:32
3412JULIA DIAZ SERRAMollerussaA.A. XAFATOLLS00:03:34

Categoria Benjamí M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1288CESC BOIX BAROAgramuntESCATXICS00:02:38
2456ORIOL JOVE BellvísC.A. BELLVÍS00:02:42
3283ARNAU ARENY BERNAUSAgramuntESCATXICS00:02:44

Categoria Benjamí F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1118MARIA ROSET ArbecaJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:02:51
2415PAULA NIUBO NABAUMollerussaA.A. XAFATOLLS00:02:56
3200MERITXELL MONZON ESTEVELleidaLLEIDA U.A.00:02:58

Categoria Pre-Benjamí M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1269JAN PERIES DURANBalaguerESCOLA ATLETISME I TRIATLÓ BALAGUER00:01:09
265GUILLEM JORGE BERENGUERMollerussaESCOLA IGNASI PERAIRE00:01:13
338JORDI ESTRADE VILADOMSLes Borges BlanquesJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:01:13

Categoria Pre-Benjamí F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
170ARAN BADIA RIBALTAVilanova de SegriàA.A. XAFATOLLS00:01:11
2454ERIKA SELLART BellvísC.A. BELLVÍS00:01:15
3404NURIA ARGELICH BERNAUSAgramuntESCATXICS00:01:17

Categoria Parvulets M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Parvulets F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Cigronets M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Cigronets F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps