Milla de Barbens - XII Correpoma

LLISTAT DE PODIS

Categoria VeterÓ-C M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1133ELISEO DEL OLMO MOYALleidaS═CORIS CLUB00:05:41
211CASIMIRO RUIZ HERNANDEZLleidaCLUB TOT-MOVIL00:06:15
3181RAMON MANAU VILESTÓrrega00:06:26

Categoria VeterÓ-C F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
18MARIA DE LOS ANGELES CASTILLO HERNANDEZLleidaC.A. FRAGA BAJO CINCA00:07:10

Categoria VeterÓ-B M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1171XAVIER SAHUQUILLO FALCOLes Borges BlanquesCLUB ATL╚TIC BORGES00:04:50
255JOSEP RAMON SANAHUJA BARRANCOTÓrregaA.A. XAFATOLLS00:04:52
3131DANIEL ALVAREZ GORGOJOCornellÓ de LlobregatCORNELL└ ATL╚TIC00:05:24

Categoria VeterÓ-B F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
137LAURA ROSELL LOZANOCorbinsA.A. XAFATOLLS00:06:06
240ANGELICA DAMOC DANCALleidaROMANIA/VALENCIA00:06:28
360MAGDA FARRE SANSLleidaTROTALLUN└TICS00:07:03

Categoria VeterÓ-A M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1155RAMON CARULLA ARGILESVilanova de BellpuigC.A. LA GUINEU00:05:13
25CLAUDIO CALIMAN LleidaLLEIDA U.A.00:05:22
3182AITOR PASARRIUS MONTAGUTFlixCLUB ATLETISME ASCË00:05:54

Categoria VeterÓ-A F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1158ROSAMARI CARULLA ARGILESVilanova de BellpuigLOGIESPORT00:05:28
2134TERESA MARTIN SANTBarcelona00:06:13
3342MIREIA TORRENTS CARDONATÓrrega100X100 FONDISTES T└RREGA00:06:48

Categoria SŔnior M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
163POL FERNANDEZ RODRIGUEZBalaguerHINACO MONZËN00:04:39
2331AZIZ ARGUIG HAJBITÓrrega00:04:45
3146ANDREU CONTIJOCH CULLERETÓrregaJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:04:52

Categoria SŔnior F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1227ANNA VILELLA FARIASCastelldansJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:06:10
26SONIA SANS BADIAArbecaJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:06:20
3229OLGA VILA CAĐELLASLes Borges BlanquesJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:07:03

Categoria J˙nior M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
191YASSIN CHAFAI TÓrrega00:04:42
2184ROGER SURIA ASENSIOAgramuntESCATXICS00:04:43
3239OSCAR VAN DE CROMMERT RODOREDALleidaLLEIDA U.A.00:05:02

Categoria J˙nior F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1110AIDA ALEMANY OROOs de BalaguerJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:05:22
2109ANDREA ALEMANY OROOs de BalaguerJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:05:23
3236ABRIL SARABIA GILLleidaLLEIDA U.A.00:05:54

Categoria Cadet M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1304ABDESAMAD AZZI BarbensAEE IES LO PLA D'URGELL00:07:17
2271SILVERI CARO CAĐETETÓrregaCEACA T└RREGA00:07:27

Categoria Cadet F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1289MARIA ROSET AIGUADEArbecaJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:05:43
2225LAURA ARQUE GIRIBETBellpuigJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:05:59
3211IVET FLOTATS TRULLOLSTÓrregaA.A. XAFATOLLS00:06:15

Categoria Infantil M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
195MARC SARLE MARRADESVinaixaJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:04:03
2315POL CARRERA PINTOAgramuntESCATXICS00:04:05
3311GUILLEM SANS CABROLArbecaJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:04:16

Categoria Infantil F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1212ARAN BADIA RIBALTAVilanova de SegriÓA.A. XAFATOLLS00:03:57
2209ESTEL JORDAN RIBALleidaLLEIDA U.A.00:04:06
3210RAQUEL BRESOLI BELLMUNTEl Palau d'AnglesolaA.A. XAFATOLLS00:04:06

Categoria AlevÝ M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1185MARTI LLUCH SOLANSPuigverd d'AgramuntESCATXICS00:03:28
2194OT ALCOBE SERAROLSTÓrregaASS. ESP. CORREVINYES00:03:30
3277GUIFRE PORTA ESTEVEArtesa de SegreESCATXICS00:03:31

Categoria AlevÝ F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1268MARIA MARCH LLOBERAEl Palau d'AnglesolaA.A. XAFATOLLS00:03:23
254ARES PINYOL VILALTAAlpicatLLEIDA U.A.00:03:32
3132NURIA GRAU ABRANTESJunedaA.A. XAFATOLLS00:03:35

Categoria BenjamÝ M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1283ALEIX PRADES LARABalaguerCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER00:02:47
2200OT SERRA FIGUERAAgramuntESCATXICS00:02:49
3203ISAAC VILA MIRPuigverd d'AgramuntESCATXICS00:02:51

Categoria BenjamÝ F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1177ARA ORDOĐEZ DIEZLleidaLLEIDA U.A.00:02:43
2282BLANCA DURAN MARSINYACBalaguerCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER00:02:46
3176CARLA MARQUEZ IBIZALleidaLLEIDA U.A.00:02:48

Categoria Pre-BenjamÝ M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1138MARC BOSCH CUARTEROTÓrregaESCATXICS00:01:14
2161GERARD GASSO DELGADOAgramuntESCATXICS00:01:16
3186GERARD LLUCH SOLANSPuigverd d'AgramuntESCATXICS00:01:16

Categoria Pre-BenjamÝ F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1130MARTA PINOS AIXALAGolmÚsA.A. XAFATOLLS00:01:18
244CLARA RODRIGUEZ BOSCHIvars d'UrgellESCOLA MARE DE D╔U DE LĺHORTA00:01:21
3285HELENA RICART TRILLABalaguerCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER00:01:25

Categoria Parvulets M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps

Categoria Parvulets F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps

Categoria Cigronets M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps

Categoria Cigronets F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps