3ra Cursa BTT Penya la Buti

LLISTAT DE PODIS

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1552JAVIER JURADO SANCHEZIgualada73/TEM/XXº01:33:59
2438XAVIER PIJUAN PORCELLa Llacuna73/TEM/XXº01:34:01
3207JORGE SANCHEZ LARALa Pobla de ClaramuntFESBICI 3.0 - IXCOR01:34:05

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1146NOEMI MORENO CASTAÑEDAIgualadaIROTECH-TECNIC-AMBISIST02:01:56
283IRENE MARTINEZ DOMENECastellar del VallèsPALLARÈS - IXCOR02:09:32
3250RAQUEL EGEA CORTESVilanova del CamíRODANOIA02:13:30

Categoria E-Bike M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
146JOSEP CARDUS LLOPARTMasquefaCLUB CICLISTA MASQUEFA02:04:34
2181CARLOS GUTIERREZ MONTENEGROPieraCYCLING GALLINITAS02:25:02
3247JUAN JOSE GOMEZ PUNZANOMartorellBTTU02:34:46

Categoria E-Bike F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
175MERCHE RIBERA IGLESIASCastellar del VallèsPIK2 CASTELLAR BTT04:20:59

Categoria Màster 50 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1421PERE JOAN ROIG GOMAPacs del PenedèsVBSPORTS01:39:05
2648JOAN ANTON ASENSIO CABANELLLa Palma de CervellóTREVOLBIKESPORTS01:42:20
3106ANTONIO BENEDICTO IZQUIERDOSant Esteve SesroviresPENYA CICLISTA MARTORELL01:50:28

Categoria Màster 50 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Màster 40 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1552JAVIER JURADO SANCHEZIgualada73/TEM/XXº01:33:59
2207JORGE SANCHEZ LARALa Pobla de ClaramuntFESBICI 3.0 - IXCOR01:34:05
3454JOSE MANUEL SALGUERO TOBESSant Esteve Sesrovires73/TEM/XXº01:37:12

Categoria Màster 40 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1146NOEMI MORENO CASTAÑEDAIgualadaIROTECH-TECNIC-AMBISIST02:01:56
245ASSUN BONET VIDALSant Martí SarrocaBICIS DAVID GRAU02:24:46
3457ANNA MUÑOZ POLSitgesBICIATS DEL GARRAF02:37:16

Categoria Màster 30 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1438XAVIER PIJUAN PORCELLa Llacuna73/TEM/XXº01:34:01
2626ALBERT PLANAS MARQUEZMoja (Olèrdola)CICLES SANS VILAFRANCA01:37:10
3168ARCADI GABARRO PLANELLÒdenaFESBICI 3.0 - IXCOR01:37:11

Categoria Màster 30 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
183IRENE MARTINEZ DOMENECastellar del VallèsPALLARÈS - IXCOR02:09:32
2250RAQUEL EGEA CORTESVilanova del CamíRODANOIA02:13:30
3638ELISABETH GUILLEN MATEOSSanta Margarida de MontbuiBBTRUS UEC ANOIA02:19:25

Categoria Èlit M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1384TON VILA ROSETIgualada73/TEM/XXº01:42:22
2606ADAM GODOY BUSQUETSMedionaCICLES SANS VILAFRANCA01:42:47
3102BIEL CARPI CLOSAIgualadaFESBICI 3.0 - IXCOR01:43:19

Categoria Èlit F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1672CARLA PLAZA MORENOSanta Coloma de QueraltMESBIKE TEAM IXCOR02:27:49
2154ELISABET DOMENECH MARCEIgualadaRODANOIA02:27:55
3386MARTA CASALS GALANIgualadaFESBICI 3.0 - IXCOR02:31:55

Categoria Júnior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1191MARTI BOIXADE SOLAIgualadaOPEN NATURA-BICIOCASION BARCELONA01:45:23
2254GUILLEM LOPEZ ESQUIUSSant Joan de Vilatorrada01:54:14
3394GUIU BALCELLS DIAZIgualada73/TEM/XXº01:57:06

Categoria Júnior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps