LABUTI4

    

LISTAT DE PODIS

Circuit E-Bike

Generau Masculin

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1412DAVID GALAN UROZEls Hostalets de PierolaGASUHITA BIKE STORE01:49:49
2486ROBERTO MARTIN JIMENEZVilanova del CamŪ3C BIKE01:51:42
3113DANIEL GONZALEZ GONZALEZPieraDARK RIDERS02:02:03

Generau Femenin

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1414ELISABETH GUILLEN MATEOSSanta Margarida de MontbuiBUTIBIKER'S02:20:12

Categoria E-Bike M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1412DAVID GALAN UROZEls Hostalets de PierolaGASUHITA BIKE STORE01:49:49
2486ROBERTO MARTIN JIMENEZVilanova del CamŪ3C BIKE01:51:42
3113DANIEL GONZALEZ GONZALEZPieraDARK RIDERS02:02:03

Categoria E-Bike F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1414ELISABETH GUILLEN MATEOSSanta Margarida de MontbuiBUTIBIKER'S02:20:12

Categoria Mŗster 50 M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria Mŗster 50 F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria Mŗster 40 M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria Mŗster 40 F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria Mŗster 30 M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria Mŗster 30 F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria »lit M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria »lit F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria Jķnior M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria Jķnior F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Circuit Bici mecŗnica

Generau Masculin

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1405JAVIER JURADO SANCHEZIgualada73 PALLARES FACTORY TEAM01:44:42
2361RAUL RUBIO GARCIA“dena73 FACTORY ECO01:49:44
3284JORDI MARTIN JURADOIgualadaFESBICI 3.001:50:34

Generau Femenin

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1455NOEMI MORENO CASTA—EDAIgualadaBIKEPARK COSTA DAURADA02:11:41
2337MERITXELL FREIXES RIBALTAIgualada73 FACTORY02:26:23
3309ANNA MU—OZ POLSitgesBICIATS DEL GARRAF02:55:10

Categoria E-Bike M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria E-Bike F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria Mŗster 50 M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1326ANTONIO MARTINEZ COLLADOSViladecansCLUB CICLISTA RATPENAT02:01:28
2422XAVIER LATORRE SEGARRAMasquefaCLUB CICLISTA MASQUEFA02:04:39
3367OLIVER GOMEZ CARRIONSitgesVBSPORTS02:07:39

Categoria Mŗster 50 F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1309ANNA MU—OZ POLSitgesBICIATS DEL GARRAF02:55:10

Categoria Mŗster 40 M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1405JAVIER JURADO SANCHEZIgualada73 PALLARES FACTORY TEAM01:44:42
2361RAUL RUBIO GARCIA“dena73 FACTORY ECO01:49:44
3284JORDI MARTIN JURADOIgualadaFESBICI 3.001:50:34

Categoria Mŗster 40 F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1455NOEMI MORENO CASTA—EDAIgualadaBIKEPARK COSTA DAURADA02:11:41

Categoria Mŗster 30 M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
184XAVI RIUS CALDERONEl Pla del PenedŤsCICLES CATALUNYA01:55:42
2499ERIC CASTELLO GARCIATŗrregaCLUB CICLISTA TņRREGA01:57:38
3446NABIL ZARROURI EL JOHRISabadell01:57:39

Categoria Mŗster 30 F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1337MERITXELL FREIXES RIBALTAIgualada73 FACTORY02:26:23

Categoria »lit M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1134ARNAU CESAR MORRALPieraCLUB CICLISTA PIERA01:57:31
2388EDGAR VILASECA RODRIGUEZNavŗsVELO BERGA01:58:31
311XAVIER MARTINEZ CALDITOSanta Margarida de MontbuiFESBICI 3.0 - IXCOR02:00:03

Categoria »lit F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1290ANAIS RIGOL DOMINGOSant Jaume Sesoliveres03:31:33

Categoria Jķnior M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria Jķnior F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps