LABUTI4

    

LLISTAT DE PODIS

Circuit E-Bike

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1412DAVID GALAN UROZEls Hostalets de PierolaGASUHITA BIKE STORE01:49:49
2486ROBERTO MARTIN JIMENEZVilanova del Camí3C BIKE01:51:42
3113DANIEL GONZALEZ GONZALEZPieraDARK RIDERS02:02:03

General Femení

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1414ELISABETH GUILLEN MATEOSSanta Margarida de MontbuiBUTIBIKER'S02:20:12

Categoria E-Bike M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1412DAVID GALAN UROZEls Hostalets de PierolaGASUHITA BIKE STORE01:49:49
2486ROBERTO MARTIN JIMENEZVilanova del Camí3C BIKE01:51:42
3113DANIEL GONZALEZ GONZALEZPieraDARK RIDERS02:02:03

Categoria E-Bike F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1414ELISABETH GUILLEN MATEOSSanta Margarida de MontbuiBUTIBIKER'S02:20:12

Categoria Māster 50 M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Categoria Māster 50 F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Categoria Māster 40 M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Categoria Māster 40 F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Categoria Māster 30 M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Categoria Māster 30 F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Categoria Člit M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Categoria Člit F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Categoria Júnior M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Categoria Júnior F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Circuit Bici mecānica

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1405JAVIER JURADO SANCHEZIgualada73 PALLARES FACTORY TEAM01:44:42
2361RAUL RUBIO GARCIAŌdena73 FACTORY ECO01:49:44
3284JORDI MARTIN JURADOIgualadaFESBICI 3.001:50:34

General Femení

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1455NOEMI MORENO CASTAŅEDAIgualadaBIKEPARK COSTA DAURADA02:11:41
2337MERITXELL FREIXES RIBALTAIgualada73 FACTORY02:26:23
3309ANNA MUŅOZ POLSitgesBICIATS DEL GARRAF02:55:10

Categoria E-Bike M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Categoria E-Bike F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Categoria Māster 50 M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1326ANTONIO MARTINEZ COLLADOSViladecansCLUB CICLISTA RATPENAT02:01:28
2422XAVIER LATORRE SEGARRAMasquefaCLUB CICLISTA MASQUEFA02:04:39
3367OLIVER GOMEZ CARRIONSitgesVBSPORTS02:07:39

Categoria Māster 50 F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1309ANNA MUŅOZ POLSitgesBICIATS DEL GARRAF02:55:10

Categoria Māster 40 M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1405JAVIER JURADO SANCHEZIgualada73 PALLARES FACTORY TEAM01:44:42
2361RAUL RUBIO GARCIAŌdena73 FACTORY ECO01:49:44
3284JORDI MARTIN JURADOIgualadaFESBICI 3.001:50:34

Categoria Māster 40 F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1455NOEMI MORENO CASTAŅEDAIgualadaBIKEPARK COSTA DAURADA02:11:41

Categoria Māster 30 M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
184XAVI RIUS CALDERONEl Pla del PenedčsCICLES CATALUNYA01:55:42
2499ERIC CASTELLO GARCIATārregaCLUB CICLISTA TĀRREGA01:57:38
3446NABIL ZARROURI EL JOHRISabadell01:57:39

Categoria Māster 30 F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1337MERITXELL FREIXES RIBALTAIgualada73 FACTORY02:26:23

Categoria Člit M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1134ARNAU CESAR MORRALPieraCLUB CICLISTA PIERA01:57:31
2388EDGAR VILASECA RODRIGUEZNavāsVELO BERGA01:58:31
311XAVIER MARTINEZ CALDITOSanta Margarida de MontbuiFESBICI 3.0 - IXCOR02:00:03

Categoria Člit F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1290ANAIS RIGOL DOMINGOSant Jaume Sesoliveres03:31:33

Categoria Júnior M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Categoria Júnior F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps