Contacte +34 973 927 000 / +34 666 287 042
email: info@inscripcions.cat
 

23a Cursa del Torrˇ d'Agramunt - Cursa AtlŔtica 10 km

LLISTAT DE PODIS

General MasculÝ

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
129JAUME FARRE MARCOSSanaŘja00:34:51
2154MARC MORENO MARTINIgualada00:36:05
3251ALBERT MOLINER AVELLANEDASolsonaFONDISTES DEL SOLSON╚S00:36:28

General FemenÝ

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1213NOEMI MORENO CASTAĐEDAIgualadaCLUB ATL╚TIC IGUALADA00:41:36
2247ROSA M. CARULLA ARGILESVilanova de BellpuigC.A. LA GUINEU00:41:45
3103NOEMI AUMEDES MARCHArtesa de SegreFONDISTES D'ARTESA DE SEGRE00:45:11

Categoria VeterÓ-B M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
123JAUME ASTALS SUBIRATSLa Palma de CervellˇSOCIETAT ATL╚TICA DE CORBERA00:40:38
278FRANCISCO JOVE MARCHPontsBLUE MOTORS - FONDISTES PONTS00:42:43
340JUAN JOSE LOPEZ GUERREROSanta Margarida de Montbui00:42:52

Categoria VeterÓ-B F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1155MARIA DEL PILAR BONACHE ORTIZSolsonaFONDISTES DEL SOLSON╚S01:02:43

Categoria VeterÓ-A M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1248ANTONI ARGILES FALGUERAVilanova de BellpuigC.A. LA GUINEU00:38:18
2262PACO BEIRO GONZALEZBarberÓ de la ConcaCLUB ATL╚TIC MONTBLANC00:40:58
3157SALVADOR TORRENS RAICHEl Palau d'Anglesola00:42:30

Categoria VeterÓ-A F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1269GABI KARSESKA AgramuntESCATXICS00:53:19
238CARME MARTIN BARROSLleidaSICORIS00:56:38

Categoria MÓster M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
129JAUME FARRE MARCOSSanaŘja00:34:51
2251ALBERT MOLINER AVELLANEDASolsonaFONDISTES DEL SOLSON╚S00:36:28
3239FERNANDO FLORES MONTESTarragonaEVASIONS REUS00:37:02

Categoria MÓster F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
141SONIA TARRAGO SOLESanta Coloma de QueraltC.A. SANTA COLOMA DE QUERALT00:45:52
252MARI MOLINA PUYOSant Boi de LlobregatCORNELL└ ATL╚TIC00:48:34
3179MARIBEL MARTINEZ DOMINGUEZCerdanyola del VallŔsCERDANYOLA CLUB HOQUEI00:50:11

Categoria SŔnior M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1154MARC MORENO MARTINIgualada00:36:05
2153DAVID VIDAL CUGATBellaguardaCLUB EXCTA. GARRIGUES ALTES00:37:11
3158VICTOR AGREDA BASSALleidaCLUB TENNIS LLEIDA00:37:17

Categoria SŔnior F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1213NOEMI MORENO CASTAĐEDAIgualadaCLUB ATL╚TIC IGUALADA00:41:36
2247ROSA M. CARULLA ARGILESVilanova de BellpuigC.A. LA GUINEU00:41:45
3209PATRICIA AYALA CORONELLleidaASS.ESP. EKKE LLEIDA00:50:51

Categoria Promesa M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1200FRANCESC ESTEVE TREPATBarcelona00:38:35
2173ORIOL ALEJO VALLEAlpicatEKKE TRIATLË LLEIDA00:39:29
322IVAN BALAGUERO MASANESArtesa de SegreMEI└ RUNNERS00:43:05

Categoria Promesa F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1103NOEMI AUMEDES MARCHArtesa de SegreFONDISTES D'ARTESA DE SEGRE00:45:11
2233AIDA SOLA HERNANDEZIgualadaCLUB ATL╚TIC IGUALADA00:47:59
3235GEMMA JORBA PALOMASIgualadaCLUB ATL╚TIC IGUALADA00:48:51

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1151JAUME MARIN GARRIGASanta Coloma de QueraltCLUB ATL╚TIC IGUALADA00:37:29
2202RAFAEL HOMPANERA DIAZVilanova del CamÝCLUB ATL╚TIC IGUALADA00:38:14
3224ROMA COLOM PUJOLArtesa de SegreC.U.D.O.S.00:38:53

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps