Contacte +34 666 287 042
email: info@inscripcions.cat
 

23a Cursa del Torrů d'Agramunt - Cursa AtlŤtica 10 km

LISTAT DE PODIS

Generau Masculin

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
129JAUME FARRE MARCOSSanaŁja00:34:51
2154MARC MORENO MARTINIgualada00:36:05
3251ALBERT MOLINER AVELLANEDASolsonaFONDISTES DEL SOLSON»S00:36:28

Generau Femenin

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1213NOEMI MORENO CASTA—EDAIgualadaCLUB ATL»TIC IGUALADA00:41:36
2247ROSA M. CARULLA ARGILESVilanova de BellpuigC.A. LA GUINEU00:41:45
3103NOEMI AUMEDES MARCHArtesa de SegreFONDISTES D'ARTESA DE SEGRE00:45:11

Categoria Veterŗ-B M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
123JAUME ASTALS SUBIRATSLa Palma de CervellůSOCIETAT ATL»TICA DE CORBERA00:40:38
278FRANCISCO JOVE MARCHPontsBLUE MOTORS - FONDISTES PONTS00:42:43
340JUAN JOSE LOPEZ GUERREROSanta Margarida de Montbui00:42:52

Categoria Veterŗ-B F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1155MARIA DEL PILAR BONACHE ORTIZSolsonaFONDISTES DEL SOLSON»S01:02:43

Categoria Veterŗ-A M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1248ANTONI ARGILES FALGUERAVilanova de BellpuigC.A. LA GUINEU00:38:18
2262PACO BEIRO GONZALEZBarberŗ de la ConcaCLUB ATL»TIC MONTBLANC00:40:58
3157SALVADOR TORRENS RAICHEl Palau d'Anglesola00:42:30

Categoria Veterŗ-A F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1269GABI KARSESKA AgramuntESCATXICS00:53:19
238CARME MARTIN BARROSLleidaSICORIS00:56:38

Categoria Mŗster M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
129JAUME FARRE MARCOSSanaŁja00:34:51
2251ALBERT MOLINER AVELLANEDASolsonaFONDISTES DEL SOLSON»S00:36:28
3239FERNANDO FLORES MONTESTarragonaEVASIONS REUS00:37:02

Categoria Mŗster F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
141SONIA TARRAGO SOLESanta Coloma de QueraltC.A. SANTA COLOMA DE QUERALT00:45:52
252MARI MOLINA PUYOSant Boi de LlobregatCORNELLņ ATL»TIC00:48:34
3179MARIBEL MARTINEZ DOMINGUEZCerdanyola del VallŤsCERDANYOLA CLUB HOQUEI00:50:11

Categoria SŤnior M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1154MARC MORENO MARTINIgualada00:36:05
2153DAVID VIDAL CUGATBellaguardaCLUB EXCTA. GARRIGUES ALTES00:37:11
3158VICTOR AGREDA BASSALleidaCLUB TENNIS LLEIDA00:37:17

Categoria SŤnior F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1213NOEMI MORENO CASTA—EDAIgualadaCLUB ATL»TIC IGUALADA00:41:36
2247ROSA M. CARULLA ARGILESVilanova de BellpuigC.A. LA GUINEU00:41:45
3209PATRICIA AYALA CORONELLleidaASS.ESP. EKKE LLEIDA00:50:51

Categoria Promesa M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1200FRANCESC ESTEVE TREPATBarcelona00:38:35
2173ORIOL ALEJO VALLEAlpicatEKKE TRIATL” LLEIDA00:39:29
322IVAN BALAGUERO MASANESArtesa de SegreMEIņ RUNNERS00:43:05

Categoria Promesa F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1103NOEMI AUMEDES MARCHArtesa de SegreFONDISTES D'ARTESA DE SEGRE00:45:11
2233AIDA SOLA HERNANDEZIgualadaCLUB ATL»TIC IGUALADA00:47:59
3235GEMMA JORBA PALOMASIgualadaCLUB ATL»TIC IGUALADA00:48:51

Categoria Juvenil M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1151JAUME MARIN GARRIGASanta Coloma de QueraltCLUB ATL»TIC IGUALADA00:37:29
2202RAFAEL HOMPANERA DIAZVilanova del CamŪCLUB ATL»TIC IGUALADA00:38:14
3224ROMA COLOM PUJOLArtesa de SegreC.U.D.O.S.00:38:53

Categoria Juvenil F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps