Contacte +34 666 287 042
email: info@inscripcions.cat
 

24a Cursa del torrˇ - Correstel Concabella-Agramunt 15,3km

LLISTAT DE PODIS

General MasculÝ

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1226VICTOR AGREDA BASSALleidaULTRA LLEIDA00:54:42
21MARC SANJAUME CALVETCardedeuISS HOSPITALET00:55:14
380JORDI AUMEDES MARCHArtesa de SegreFONDISTES D'ARTESA DE SEGRE00:56:01

General FemenÝ

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
132SONIA TARRAGO SOLESanta Coloma de QueraltC.A. SANTA COLOMA DE QUERALT01:08:20
279NOEMI AUMEDES MARCHArtesa de SegreFONDISTES D'ARTESA DE SEGRE01:09:59
3230IMMA ESTANY MORROSSant Guim de FreixenetCABIROLS DE SANT GUIM01:13:21

Categoria VeterÓ-B M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1205RICARD SASTRE APONTEArtesa de SegreC.A. NOU BARRIS01:01:41
2227RAMON MANAU VILESTÓrrega01:06:58
3132ROBERT GUAL CAMPABADALGuissonaFONDISTES CERVERA01:07:48

Categoria VeterÓ-B F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
12MARIA MARCE MATAEl Prat de LlobregatPRATENC ASSOC. D'ATLETISME01:18:38
2178TERESITA SUREDA BOSCHSanta Coloma de QueraltC.A. SANTA COLOMA DE QUERALT01:36:36

Categoria VeterÓ-A M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1166JORDI VALLESPIN BENITEZSabadellPRORUNNERS SABADELL01:02:43
242JORDI BADIA VERDENYTrempTREMP RUNNERS01:07:08
356MOISES ISUS FIERROTrempTREMP RUNNERS01:07:18

Categoria VeterÓ-A F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1230IMMA ESTANY MORROSSant Guim de FreixenetCABIROLS DE SANT GUIM01:13:21
2188MAITE CAMATS SOLEArtesa de SegreC.U.D.O.S. ARTESA DE SEGRE01:18:10
312AGNES ARGEMI VILASant Quirze del VallŔs01:22:46

Categoria MÓster M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
180JORDI AUMEDES MARCHArtesa de SegreFONDISTES D'ARTESA DE SEGRE00:56:01
291FRANCESC GASSO MINGUETIvars d'UrgellCLUB ATL╚TIC IVARS00:56:48
3119FRANCESC PONT TORNETÓrregaASS.ESP. MATXACUCA00:57:03

Categoria MÓster F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
132SONIA TARRAGO SOLESanta Coloma de QueraltC.A. SANTA COLOMA DE QUERALT01:08:20
259ANNA MONTANYA BALCELLSSanta Coloma de QueraltC.A. SANTA COLOMA DE QUERALT01:15:04
3144EVA HERNANDEZ CUADROSGuissonaCENTRE EXCTA. GUISSONENC01:16:39

Categoria SŔnior M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1226VICTOR AGREDA BASSALleidaULTRA LLEIDA00:54:42
21MARC SANJAUME CALVETCardedeuISS HOSPITALET00:55:14
378HUMBERT CODINA SALOMOSant Cugat del VallŔs00:57:47

Categoria SŔnior F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
179NOEMI AUMEDES MARCHArtesa de SegreFONDISTES D'ARTESA DE SEGRE01:09:59
2104MARTA SERRET BELLAArtesa de SegreFONDISTES D'ARTESA DE SEGRE01:16:01
350ESTHER FARRE LLORDESLa Fuliola01:16:23

Categoria Promesa M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1219JORDI LEON CUELLASBalaguer01:05:24
2182JOAN RUIZ OFERILLSant Guim de FreixenetCABIROLS SANT GUIM01:08:25
3179JOSEP ANTONIJUAN SOLEGuissona01:09:03

Categoria Promesa F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
158ONA SOCIATS RAZQUINSant Pere dels Arquells01:21:28
2187LAIA MORERA OLIVAGuissonaCENTRE EXCTA. GUISSONENC01:23:44
3218NURIA BASACHS PREIXENSSabadellSABALLUTS01:37:59

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1176CARLOS CERVERA GARCIAIgualada01:07:32
2175GERARD VILA SANTESMASESTorÓ01:10:57
3160MARTINI PINOS MELOVacarissesA.E. VACARISSES CORRE01:13:12

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1151MARIA LLOBET JOVECervera01:32:25