Última Hora

Un cop acabats els Desafiaments inscripcions.cat Comarques de Lleida 2014, publiquem els seus resultats:
 
Desafiament inscripcions.cat Comarques de Lleida 2014 - Curses Atlètiques
 
Categoria Veterà masculí: 1r Ramon Trullols (A.A. XAFATOLLS), 2n José Reina (Barberà del Vallès), 3r Jordi Garcia (Collbató)
 
Categoria Sènior masculí: 1r Pol Fernández (ESCOLA ATLETISME I TRIATLÓ BALAGUER)
 
Categoria Veterà femení: 1a Sílvia Iturria (TEAM TS)
 
Categoria Sènior femení: 1a Marta Canes (ESCATXICS), 2a Fàtima Canseco (CORPORAL BRANDING)
 
Podeu consultar les classificacions finals del Desafiament, el llistat de podis i imprimir-vos el vostre diploma de participació clicant sobre la icona de Curses Atlètiques.
 
Desafiament inscripcions.cat Comarques de Lleida 2014 - Pedalades BTT
 
Categoria Veterà masculí: 1r Antonio Vallés (MOTO CLUB SEGRE), 2n Ramon Gabernet (BLUE MOTORS PONTS), 3r Josep Tugues (MOTO CLUB SEGRE)
 
Categoria Sènior masculí: 1r Joan Amadeu Gili (BLUE MOTORS PONTS), 2n Antonio Moreno (MOTO CLUB SEGRE), 3r Ivan Farré (C.C. EDDY MUR - CICLES ANOIA)
 
Categoria Sènior femení: 1a Ramona Gabriel (MOTO CLUB SEGRE)
 
Podeu consultar les classificacions finals del Desafiament, el llistat de podis i imprimir-vos el vostre diploma de participació clicant sobre la icona de Pedalades BTT.
 
Desafiament inscripcions.cat Comarques de Lleida 2014 - Curses de Muntanya
 
Categoria Veterà masculí: 1r Gilbert Chacon (VIKINGTRAIL - LO PALLARS), 2n Jordi Solé (CLUB EXCTA. MADTEAM), 3r Jordi Salat (Agramunt)
 
Categoria Sènior masculí: 1r Xavier Solsona (C.U.D.O.S. ARTESA DE SEGRE), 2n Sergi Moreno (MARATONIANS DEL SEGRE), 3r Josep M. Garcia (MARATONIANS DEL SEGRE)
 
Podeu consultar les classificacions finals del Desafiament, el llistat de podis i imprimir-vos el vostre diploma de participació clicant sobre la icona de Curses de Muntanya.
 
Desafiament inscripcions.cat Comarques de Lleida 2014 - Duatlons
 
Categoria Veterà masculí: 1r Josep Miquel Salvadó (CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER), 2n Oscar Ramon (CLUB TRIATLÓ LLEIDA)
 
Categoria Sènior masculí: 1r Eneko Fernández (CLUB TRIATLÓ LLEIDA), 2n Jaume Canela (CLUB TRIATLÓ LLEIDA), 3r Javier Pretel (CLUB TRIATLÓ LLEIDA)
 
Podeu consultar les classificacions finals del Desafiament, el llistat de podis i imprimir-vos el vostre diploma de participació clicant sobre la icona de Duatlons.
 
Desafiament inscripcions.cat Comarques de Lleida 2014 - Prova Combinada
 
Categoria Veterà masculí: 1r Ferran Farré (P.C. CERVERA - TRIATLÓ), 2n Domènec Aldabó (C.U.D.O.S. ARTESA DE SEGRE)
 
Categoria Sènior masculí: 1r Xavier Solsona (C.U.D.O.S. ARTESA DE SEGRE), 2n Josep Roca (C.U.D.O.S. ARTESA DE SEGRE), 3r Ferran Domingo (C.U.D.O.S. ARTESA DE SEGRE)
 
Podeu consultar les classificacions finals del Desafiament, el llistat de podis i imprimir-vos el vostre diploma de participació clicant sobre la icona de Prova Combinada.