X Hivernal BTT Cervera 2018

    

LLISTAT DE PODIS

Circuit Popular

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1346FERRAN ESCURA MIQUELŌdenaTRIDEPORTE TRACKS IBIZA01:08:25
2647IVAN CASES FARRESanaüja01:13:47
3484CARLOS AVILES TORRESSanta Margarida de Montbui01:18:22

General Femení

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1594AIDA GENE BADIAPuigverd de LleidaMESBIKE BALAGUER01:51:32
2147CARLA PLAZA MORENOSanta Coloma de QueraltBTT QUERALT01:58:04
3379ESTHER QUILEZ MIRETAlcarrāsASS.EXCTA. L'ASPARDENYA D'ALCARRĀS01:59:29

Categoria Veterā M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1130FRANCESC CONTRERAS BASSANGEBellpuigTRACK TEAM C.C.B.01:28:56
2481SEBAS GARCIA SANCHEZLa FuliolaCOLLA BTT SERRA D'ALMENARA01:31:35
3447JOSEP L. MESTRE GOMEZLa FuliolaCOLLA BTT SERRA D'ALMENARA01:41:44

Categoria Veterā F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1300ESMERALDA CAŅADILLAS GAVILANCalonge de SegarraBIKECALAF.CAT02:29:40
2485NURIA GRANYO RIERALa FuliolaLOS FLUIXOS/ES02:39:21
3248CONCEPCIO ALEMANY BORIACalafBIKECALAF.CAT03:12:44

Categoria Sčnior M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1346FERRAN ESCURA MIQUELŌdenaTRIDEPORTE TRACKS IBIZA01:08:25
2484CARLOS AVILES TORRESSanta Margarida de Montbui01:18:22
3543ALBERT GIRIBET DELGADOMartorell01:31:40

Categoria Sčnior F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1594AIDA GENE BADIAPuigverd de LleidaMESBIKE BALAGUER01:51:32
2147CARLA PLAZA MORENOSanta Coloma de QueraltBTT QUERALT01:58:04
3379ESTHER QUILEZ MIRETAlcarrāsASS.EXCTA. L'ASPARDENYA D'ALCARRĀS01:59:29

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1647IVAN CASES FARRESanaüja01:13:47
2209TONI GOMEZ-ALVAREZ NUŅOMolins de ReiSONSANDBIKES01:18:24
3438ALEIX LLORT MASTārrega01:37:21

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1339LAURA OLLE REALCerveraBTT CERVERA02:00:25
2350JULIA FIGUEROLA LORENZANACervera02:35:14

Circuit Strella

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1540JORDI MARTIN JURADOIgualadaFESBICI 3.0 - IXCOR01:55:37
223DYLAN QUER MARQUEZCerveraPALLARES-IXCOR01:57:51
34EMILI FONT FARRECerveraMESBIKE TEAM BERRIA01:58:18

General Femení

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
13NURIA GARCIA FARRECerveraBTT CERVERA02:43:29
2441IRENE BADIA CASTELLSBalaguerCLUB CICLISTA BALAGUER02:53:48
3419ESTER LATORRE PLAAlcarrāsASS.EXCTA. L'ASPARDENYA D'ALCARRĀS03:27:07

Categoria Veterā M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1309RAMON GABERNET LLORENSGualterBLUE MOTORS-NEOLITH02:10:46
2614ENRIC RAMONEDA GREGORIColl de NargķBICI 3.002:13:27
3577JOAN AMADEU GILI NOGUERAArtesa de SegreBICI 3.002:14:05

Categoria Veterā F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
13NURIA GARCIA FARRECerveraBTT CERVERA02:43:29
2419ESTER LATORRE PLAAlcarrāsASS.EXCTA. L'ASPARDENYA D'ALCARRĀS03:27:07
3656CARLOTA DE JUAN GONZALEZAndorra la Vella04:53:10

Categoria Sčnior M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1540JORDI MARTIN JURADOIgualadaFESBICI 3.0 - IXCOR01:55:37
223DYLAN QUER MARQUEZCerveraPALLARES-IXCOR01:57:51
34EMILI FONT FARRECerveraMESBIKE TEAM BERRIA01:58:18

Categoria Sčnior F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1441IRENE BADIA CASTELLSBalaguerCLUB CICLISTA BALAGUER02:53:48
2445AINHOA BARRIONUEVO MARTINEZCerveraCENTRE EXCTA. DE LA SEGARRA03:39:35
3578LAIA SANTACREU SARRETVallfogona de Balaguer03:44:26

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1596JOAN COROMINA SUYANTICerveraMESBIKE02:05:23
2643ROGER GARCIA CAŅOPuiggrōsBICI 3.002:22:33
3216CESC LACUEVA LLUELLESCervera02:28:06

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1183ARES PIQUE JOVERCerveraBTT CERVERA04:27:40
2351LAURA FIGUEROLA LORENZANACervera04:27:42

Circuit Xtrem

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1654GASCO DIARIO ALEJANDROPontsCOLUER-IXCOR02:46:22
210JOSEP ENRIC FARRIOL CLARAMUNTCarmePALLARES-IXCOR02:46:24
3632MARC MORE PEREZArtesa de SegreBICI 3.002:47:57

General Femení

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
182JANETTE SOLSONA NOVELLCerveraBICI 3.003:28:55
2146ANNA BELLO RECASENSSant Pere MolantaVBSPORTS03:29:12
3365GEMMA VILES GARCIACalafBIKECALAF.CAT03:57:47

Categoria Veterā M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1534PERE ESQUE YAŅEZTārregaBICI 3.0 CC02:56:37
22ROGER ARGELAGUER MARTINEZManresaBLUE MOTORS NEOLITH03:06:12
3401XAVIER MATEO LOPEZTārregaBICI 3.003:08:39

Categoria Veterā F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1146ANNA BELLO RECASENSSant Pere MolantaVBSPORTS03:29:12
2552MARIA VILA BATALLACaldes de MontbuiSCOTT BIKES04:21:17

Categoria Sčnior M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1654GASCO DIARIO ALEJANDROPontsCOLUER-IXCOR02:46:22
210JOSEP ENRIC FARRIOL CLARAMUNTCarmePALLARES-IXCOR02:46:24
3632MARC MORE PEREZArtesa de SegreBICI 3.002:47:57

Categoria Sčnior F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
182JANETTE SOLSONA NOVELLCerveraBICI 3.003:28:55
2365GEMMA VILES GARCIACalafBIKECALAF.CAT03:57:47
3620DESI LAIN SANCHEZSariņenaCLUB CICLISTA SARIŅENA03:58:04

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1232MANEL MORRAL DIAZCerdanyola del VallčsBICISPRINT03:16:30

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps