LaSantviBike

    

LISTAT DE PODIS

Circuit 40km E-bike

Generau Masculin

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
167SANTI RUIZ MARQUEZMolins de Rei02:01:12
282JOSE MARIA BALAGUE PERISMolins de ReiCORONABIKES02:07:21
3432JOSE LUIS MARTINEZ BRAULa Palma de CervellůTOT BAIXADA02:25:11

Generau Femenin

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria Mŗster 60 M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
182JOSE MARIA BALAGUE PERISMolins de ReiCORONABIKES02:07:21
2432JOSE LUIS MARTINEZ BRAULa Palma de CervellůTOT BAIXADA02:25:11
3156JOSEP SERRA PRATPineda de Mar02:46:43

Categoria Mŗster 60 F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria Mŗster 50 M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1199JUAN PEDRO PEREZ CAMAREROMartorell02:58:12
2159SANTI TARDIO MU—OZPineda de Mar03:10:39
3420ANDRES GONZALEZ CASTILLEJOSBarcelona03:22:12

Categoria Mŗster 50 F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria Mŗster 40 M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1310AMADEO ZURITA LORENTEMontcada i ReixacSABINAR BTT02:28:11
2321JAVIER JUNCAR BAUTISTAMollet del VallŤs02:32:19
3185MIKI HIDALGO SEGURASant VicenÁ dels HortsOJU TEAM02:39:48

Categoria Mŗster 40 F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria Mŗster 30 M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
167SANTI RUIZ MARQUEZMolins de Rei02:01:12
216JONATAN PORCAR GUIXEL'Hospitalet de Llobregat03:59:44

Categoria Mŗster 30 F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria »lit M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria »lit F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria Sub 23 M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria Sub 23 F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria Jķnior M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria Jķnior F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria Cadet M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria Cadet F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Circuit 40km

Generau Masculin

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
17EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZBadalonaRR BIKERS01:53:24
2344JUAN ANTONIO RODRIGUEZ GALANSant VicenÁ dels HortsRCR1901:53:24
3400EDUARD LARA PIDELASERRACastellbisbalPOTA ROJOS01:54:01

Generau Femenin

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
16SONIA QUIROGA PADILLABadalonaRR BIKERS02:27:30
2404ISABEL GARCIA LOPEZBarcelonaBLANDA ESPARTANS02:57:30
3421LAIA COLLADO CONTINENTEBarcelona03:09:57

Categoria Mŗster 60 M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1139FRANCISCO FONTANA GAGOVallirana02:48:22
2235ANTONIO JESUS GOMEZ SANCHEZCastelldefels02:49:59
3498RAFAEL MENGIBAR LIGEROEsplugues de LlobregatBIKE ESPLUGUES02:57:22

Categoria Mŗster 60 F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1233ANGELS JULIVERT ZAMARRE—OEl PapiolBICIMUNTANYA EL PAPIOL04:27:47

Categoria Mŗster 50 M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1492JUAN LUIS NU—O POVEDAMolins de ReiTREVOLBIKESPORTS02:15:52
2129MANEL MARINE CALEROSant Just Desvern02:19:17
337ANTONIO INFANTE BORREROSant Boi de LlobregatC.E. PORT DE BARCELONA02:27:58

Categoria Mŗster 50 F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1366YOLANDA LABORDENA MARTINCornellŗ de Llobregat04:13:01

Categoria Mŗster 40 M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1284EMILIO SAMPEDRO GONZALEZValliranaTRIATL” VALLIRANA01:55:44
2393JOSE CARLOS SANCHEZ NAVARROSant Joan DespŪBIKESPI02:04:31
3194MIGUEL ANGEL MONTERREAL TERCEROCervellů02:08:42

Categoria Mŗster 40 F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1404ISABEL GARCIA LOPEZBarcelonaBLANDA ESPARTANS02:57:30
2421LAIA COLLADO CONTINENTEBarcelona03:09:57
353YOLANDA CARACUEL CABRERASanta Coloma de GramenetCATEDRA BIKES03:12:27

Categoria Mŗster 30 M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
17EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZBadalonaRR BIKERS01:53:24
2344JUAN ANTONIO RODRIGUEZ GALANSant VicenÁ dels HortsRCR1901:53:24
3400EDUARD LARA PIDELASERRACastellbisbalPOTA ROJOS01:54:01

Categoria Mŗster 30 F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1197CRISTINA BAQUES PA—ELLACorbera de Llobregat03:30:09

Categoria »lit M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1491ALEJANDRO EVER VEGA TORRESBarcelonaMIZQUE02:04:30
221MARC ESPINOSA OVEJEROMolins de ReiTEAM LA KA—A02:22:58
3409GERARD MANYANET LOPEZBarcelona02:24:30

Categoria »lit F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
16SONIA QUIROGA PADILLABadalonaRR BIKERS02:27:30

Categoria Sub 23 M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1461FRANCESC PEREZ CASASSant VicenÁ dels HortsLA FAMÕLIA BTT02:27:48
2184ADRIA CARRASCO CASTILLATerrassa02:28:24
3488ROGER ROS CASASOrdalBICICLISME ORDALENC02:43:39

Categoria Sub 23 F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria Jķnior M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1361MARC BLANCO FERNANDEZPieraYOCALO BIKEWORLD02:28:19
2272JOEL ROVIRA LAJUSTICIASant Boi de Llobregat02:57:33

Categoria Jķnior F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria Cadet M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1446ROGER FERRER PUIGBarcelonaTEAM PALOMITAS04:57:47

Categoria Cadet F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps