Contacte +34 666 287 042
email: info@inscripcions.cat
 

8a Marxa-Trail Les Peülles 42,8 km

LLISTAT DE PODIS

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
129CARLOS BARTRINA GEABalaguerCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER04:08:27
216JOSEP M. SEGURA CASTELLSCastellolíBLUE MOTORS GEO04:19:49
322XAVIER SOLSONA NOVELLArtesa de SegreC.U.D.O.S. ARTESA DE SEGRE04:21:24

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
114ESTHER FARRE LLORDESLa FuliolaC.U.D.O.S. ARTESA DE SEGRE05:29:30
2812ANNA CISQUELLA DIAZPontsRUNNERS NO LIMITS05:34:10
328NURIA CODINA ALESMenàrguensCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER06:34:28

Categoria Màster M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
121JAUME CODINA MEJONLleidaTROTALLUNÀTICS05:12:15
223JUANJO RUIZ MORALLleidaTROTALLUNÀTICS05:38:39
33ALEX MUÑOZ BLANCOCerveraA.E. LO BUNKER06:18:24

Categoria Màster F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
16ANNA FONTOVA PONSAlguaireCLUB NATACIÓ ALMENAR08:27:33

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
129CARLOS BARTRINA GEABalaguerCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER04:08:27
216JOSEP M. SEGURA CASTELLSCastellolíBLUE MOTORS GEO04:19:49
322XAVIER SOLSONA NOVELLArtesa de SegreC.U.D.O.S. ARTESA DE SEGRE04:21:24

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
128NURIA CODINA ALESMenàrguensCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER06:34:28
21ELENA GARDENYES POTRONYPontsRUNNERS NO LIMITS07:12:40
325TERESA ANTONIA MARTINEZ FARRELes Borges BlanquesCENTRE EXCTA. BORGES GARRIGUES07:58:31

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
12HECTOR SANMIGUEL VALLELADOBenabarreCLUB MONTAÑA LITERA04:42:07
226MARC LARREY SOLEMollerussaA.A. XAFATOLLS04:42:56
310FRANCESC CODINA RAMONPontsRUNNERS NO LIMITS05:39:08

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
114ESTHER FARRE LLORDESLa FuliolaC.U.D.O.S. ARTESA DE SEGRE05:29:30
2812ANNA CISQUELLA DIAZPontsRUNNERS NO LIMITS05:34:10

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1814ARNAU JOU GARDENYESPontsRUNNERS NO LIMITS07:12:40

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps