II Cursa del Melˇ

LISTAT DE PODIS

Generau Masculin

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
1139XAVIER JOVE RIARTPontsBLUE MOTORS PONTS01:22:28
2130DAVID ADAN FREIXESPontsBLUE MOTORS PONTS01:22:28
3137GUILLEM CAMPENY BASTIDABarcelonaSALUD Y RUN TEAM01:22:48
4121XAVIER SOLSONA NOVELLArtesa de SegreC.U.D.O.S. ARTESA DE SEGRE01:26:59
5141JOSEP M. SEGURA CASTELLSPonts01:28:14
6118XAVIER TORRECILLAS PUJOLTrempSOCIETAT AMICS DE LA MUNTANYA01:28:53

Generau Femenin

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
187EVA CARREIRA TELLAL'Hospitalet de LlobregatCLUB EXCTA. MADTEAM01:55:25
2127LURDES MONTES GONZALEZUllastrell02:16:30
3103INGRID GIMENEZ FIGUERAAgramuntA.A. XAFATOLLS02:19:03
4117LIDIA SOLE JORDALa GranadellaQC SYSTEM VECTIO MUNDI02:20:14
5146SUSAN JIMENEZ HERRERAVimbodÝ02:24:22
692CARLA IBAĐEZ BASARTPineda de Mar02:27:57

Categoria MÓster M

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
191RICARD SASTRE APONTEBarcelonaCLUB EXCTA DE GR└CIA01:34:35
298FRANCISCO JAVIER REY NAVARROLleidaASS.ESP. EKKE LLEIDA01:45:19
397ALEX MUĐOZ BLANCOCerveraFONDISTES CERVERA01:46:05
4142JOAN CAMPENY FABREGATBarcelonaSALUD Y RUN TEAM01:47:54
5151FELICIA ESPINAL AUBETArtesa de SegreC.U.D.O.S. ARTESA DE SEGRE01:52:30
6120JOAN JORDI GARCIALa Seu d'UrgellUNIË EXCTA. URGELLENCA02:03:09

Categoria MÓster F

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria VeterÓ M

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
1136ANDREU BERTRAN PIJUANTÓrrega100X100 FONDISTES T└RREGA01:35:30
2134ISMAEL GABARRO LACASAArbeca01:40:45
3110DAVID ROIG JABATOBellpuig01:46:32
4102JOSEP MARIA BALASCH VILAROAgramuntA.A. XAFATOLLS01:46:45
5129LLUIS CHACON RAMIREZLleidaMISTER DENTINI01:47:23
6128BENJAMI LLOBET REIGArtesa de SegreMONTSONIS INDEPENDENT01:51:03

Categoria VeterÓ F

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
1127LURDES MONTES GONZALEZUllastrell02:16:30
2117LIDIA SOLE JORDALa GranadellaQC SYSTEM VECTIO MUNDI02:20:14
3115SILVIA CALAF MASVilafranca del PenedŔsA.E. BALDOMAR02:39:40

Categoria SŔnior M

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
1139XAVIER JOVE RIARTPontsBLUE MOTORS PONTS01:22:28
2130DAVID ADAN FREIXESPontsBLUE MOTORS PONTS01:22:28
3137GUILLEM CAMPENY BASTIDABarcelonaSALUD Y RUN TEAM01:22:48
4121XAVIER SOLSONA NOVELLArtesa de SegreC.U.D.O.S. ARTESA DE SEGRE01:26:59
5141JOSEP M. SEGURA CASTELLSPonts01:28:14
6118XAVIER TORRECILLAS PUJOLTrempSOCIETAT AMICS DE LA MUNTANYA01:28:53

Categoria SŔnior F

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
187EVA CARREIRA TELLAL'Hospitalet de LlobregatCLUB EXCTA. MADTEAM01:55:25
2103INGRID GIMENEZ FIGUERAAgramuntA.A. XAFATOLLS02:19:03
3146SUSAN JIMENEZ HERRERAVimbodÝ02:24:22
492CARLA IBAĐEZ BASARTPineda de Mar02:27:57
589MARGA LLADONET BARCELOLleida02:37:32
6144KINGA IULIA KISS Artesa de Segre02:45:58

Categoria Juvenil M

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
1138GERARD CABESTANY CASTELLACerveraTRIATLË CERVERA01:36:17

Categoria Juvenil F

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps