Contacte +34 666 287 042
email: info@inscripcions.cat
 

2a Milla Popular d'Agramunt

LLISTAT DE PODIS

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1122RAMON TRULLOLS PEDRARossellóA.A. XAFATOLLS00:05:04
290CARLOS ROPERO LOBATORossellóLLEIDA U.A.00:05:20
36JOSEP RAMON SANAHUJA BARRANCOTàrrega100X100 FONDISTES TÀRREGA00:05:29

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
126ANNA VILADRICH HUGUETAgramuntESCATXICS00:07:59
279MAITE ORO MONTSERRATOs de BalaguerESBUFECS00:08:23
35CELIA SIURANETA GORDLleidaESBUFECS00:08:57

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
119GENIS GUIXE EROLESAgramuntOLÍMPIC 9200:05:10
271JORDI AUMEDES MARCHArtesa de SegreFONDISTES D'ARTESA DE SEGRE00:05:14
366SERGI NUNES JORDANBalaguerMARATONIANS DEL SEGRE00:05:24

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1106ANNA FARRUS LUISLleida00:07:30
248LOURDES HERNANDEZ ALONSOL'AlbiL'ALBI ATLÈTIC CLUB00:07:43

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1139JAUME MARIN GARRIGASanta Coloma de QueraltCLUB ATLÈTIC IGUALADA00:05:11
255RICARD RECIO HOMSTonaC.A. CANOVELLES00:05:23
3140ROGER BERGADA POMESSanta Coloma de QueraltCLUB ATLÈTIC IGUALADA00:06:40

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
14MONICA ESTEVE SIURANETALleidaLLEIDA U.A.00:08:10

Categoria Cadet M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
157ORIOL VALLS TREPATAgramuntESCATXICS00:05:27
284VICTOR SERRANO MARTINEZViladecansISS HOSPITALET00:05:34
330JORGE MELENDO ARRUFATLleidaLLEIDA U.A.00:05:39

Categoria Cadet F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
188CARLA ROPERO TAPIARossellóLLEIDA U.A.00:06:33

Categoria Infantil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
116GERARD LONGAN NICOLASSaidíC.A. FRAGA-BAIX CINCA00:05:35
262JOAN MARC ALBERT MINGUELLLleidaC.A. ASCÓ00:05:53
345PAU GODOY KARSESKAAgramuntESCATXICS00:06:06

Categoria Infantil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
175PAULA BLASCO MATEUCalafCLUB ATLÈTIC IGUALADA00:05:36
251MARINA SURIA ASENSIOAgramuntESCATXICS00:06:33
313VERONICA STOLARCZYK OKARMAMollerussaA.A. XAFATOLLS00:07:15

Categoria Aleví M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
18JOAN BONET SELLARTBalaguerMARATONIANS DEL SEGRE00:04:48
296ALBERT CAPELL ROSTorregrossaESBUFECS00:05:10
339ASIER BARO ECHEVARRIAEl Prat de LlobregatA.E. SPORTING ALCALÀ00:05:22

Categoria Aleví F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
115LAIA RESA ENRICHTrempLLEIDA U.A.00:04:47
2108DOUAA ZAOUI MollerussaESBUFECS00:05:02
377NOEMI GARCIA BAGUEFragaC.A. FRAGA BAJO CINCA00:05:15

Categoria Benjamí M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
150ROGER SURIA ASENSIOAgramuntESCATXICS00:03:39
2103JORDI ALCALA SOLEAgramunt00:04:25
3125PAU GASET LLENASAgramunt00:04:56

Categoria Benjamí F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
128ANDREA ALEMANY OROOs de BalaguerESBUFECS00:03:37
229AIDA ALEMANY OROOs de BalaguerESBUFECS00:03:39
321JULIA DIAZ SERRAMollerussaESBUFECS00:03:47

Categoria Pre-Benjamí M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
138MARCOS PALACIOS FERNANDEZEl Prat de LlobregatA.E. SPORTING ALCALÀ00:02:22
227CESC BOIX BAROAgramunt00:02:24
368HUGO JIMENEZ ESCALADASant Boi de LlobregatRUNNING LAS MANGUERAS00:02:30

Categoria Pre-Benjamí F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
134PAULA NIUBO NABAUMollerussaA.A. XAFATOLLS00:02:36
21MERITXELL MONZON ESTEVELleidaESBUFECS00:02:43
3137ANNA ONIEVA LLOBERAVilanova de SegriàESBUFECS00:02:44

Categoria Mini M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Mini F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps