Milla Vertical d'Àreu 2016

LLISTAT DE PODIS

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11FERRAN TEIXIDO MARTI-VENTOSAOrdinoECPCGR01:04:19
22JOAN FREIXA MARCELOBergaASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ01:05:29
37IU ESCOLA VILADRICHÀreuINVERSE TEAM TRAIL01:07:41

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1301LAURA ORGUE VILALa Seu d'UrgellSALOMON ETIXX RSM01:14:34
2307ANGELA CASTELLO NORIALleidaCLUB ESQUÍ GIRONA01:18:58
3306GABRIELA SANCHEZ CABEZASBoo de PiélagosINVERSE TEAM TRAIL01:26:46

Categoria Màster M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
125JOSEP SINFREU MAYAAndorraSOLDEU ESQUÍ CLUB01:26:15
244ERIC HANNEQUIN LespiteauESCLOPS D'AZUN01:26:18
391JAUME ORGUE BALCELLSIgualadaESPELEO GRUP ANOIA (EGAN) (SE)01:28:50

Categoria Màster F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1317CARME MILLAN SOLABalaguerMARATONIANS DEL SEGRE01:49:26

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11FERRAN TEIXIDO MARTI-VENTOSAOrdinoECPCGR01:04:19
274MICHEL TREMOUILLE Montauban01:22:50
334ANTONIO DE ARRIBA CEJUDOSant Martí de CentellesINVERSE TEAM-TRAIL01:26:12

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1305IOLANDA GARCIA SAEZSantpedorCLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR01:42:24
2314SUSANA PALOMO CORONAEl BrucAMDKPE01:59:16
3316ELIZABETH LAGOS CORVALANEsterri d'ÀneuCLUB EXCTA. MADTEAM02:06:19

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
12JOAN FREIXA MARCELOBergaASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ01:05:29
23JONATAN MORA TRIBALDORoda de TerINVERSE TEAM TRAIL01:10:43
35JAUME CORNELLA BOSCHDEMONTVilablareixTRAIL RUNNING GIRONA01:12:25

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1301LAURA ORGUE VILALa Seu d'UrgellSALOMON ETIXX RSM01:14:34
2307ANGELA CASTELLO NORIALleidaCLUB ESQUÍ GIRONA01:18:58
3306GABRIELA SANCHEZ CABEZASBoo de PiélagosINVERSE TEAM TRAIL01:26:46

Categoria Sub-23 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1122JORDI ALIS SANCHEZLa Seu d'UrgellECPCGR01:08:13
24JORDI VALLES BALSELLSIgualadaBLUE MOTORS PONTS01:08:29
316JOSEP ROSET ROJONavàsDESMUNTAMARGES NAVÀS01:08:35

Categoria Sub-23 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1304MAR FERRAN GARCIALlavorsíPOLLO RUNNERS01:40:26
2313LAURA SALAS SERRASanta Eulàlia de RonçanaLA GARRIGA EXTREME01:46:23
3302LIDIA PUYALS BOIXLa Pobla de SegurPODOLLEIDA TEAM01:58:47

Categoria Júnior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
17IU ESCOLA VILADRICHÀreuINVERSE TEAM TRAIL01:07:41
26SERGI BRAU VILLAROSolsonaFIREHAWK01:12:59
343SERGI SOLE GRAELLSIgualadaUEC ANOIA / TUGA ACTIVE WEAR01:21:09

Categoria Júnior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps