L’Encamada - Mini-Milla Àreu

LLISTAT DE PODIS

Categoria Cadet M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1129GENIS ESCOLA FISSValència d'ÀneuSES MORELLÓ00:27:25
2247OLEG SUBIRA VILLAVERDELa Torre de CapdellaCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:28:48

Categoria Cadet F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
121MAR RODRIGUEZ BALLBEIsavarreSES MORELLÓ00:34:46
2195MONICA FAURAT FONTPerameaINSTITUT HUG ROGER III00:39:52

Categoria Infantil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1101MARTI COSTA YLLAFolguerolesCLUB ATLÈTIC VIC00:21:55
2132SASCHA ESCOLA FISSValència d'ÀneuCLUB EXCTA. VALLFERRERA00:25:37
322ORIOL RODRIGUEZ BALLBEIsavarreSES MORELLÓ00:25:59

Categoria Infantil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
160ALEXIA ESCUDERO RIBOAraósSES MORELLÓ00:28:16
2406IONA MONTOLIU PRIOTavascan00:29:59
3227JANA FAURAT PUJALSant Julià de LòriaCLUB ESPORTIU SANT JULIA DE LÒRIA00:39:45

Categoria Aleví M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1114ROC LLADOS LOZANOLlavorsíZER ALT PALLARS SOBIRÀ00:13:03
2177LEONARDO GABRIEL DRAGOMIR DINUSort00:13:57
317GUILLEM VINARDELL AGULLOTorallolaCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:14:12

Categoria Aleví F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1250CLAUDIA LLESUY ISANTAIsonaCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:13:48
2412JANA UTGE ALEULes AvellanesCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER00:14:05
328ALBA PONT SERVENTAramuntCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:15:24

Categoria Benjamí M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11KHALID JAADAR KHATRAOUILa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:05:22
287GUERAU CARRILLO SOTOSortESCOLA ÀNGEL SERAFÍ CASANOVAS00:05:32
3251MARTI MIRO TICOSortZER ALT PALLARS SOBIRÀ00:05:38

Categoria Benjamí F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1315RABAB OUZEMMOU IKHLEFTrempCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:05:14
251MARIONA CORTES TENDEROIsavarreESCOLA LA CLOSA00:06:07
318MARIONA VINARDELL AGULLOTorallolaCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:06:18

Categoria Prebenjamí M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
150OT MESTRE CARBOEsterri d'ÀneuESCOLA LA CLOSA00:05:59
224URIEL BRINGUERET BERNACHOLa Pobla de SegurESCOLA RAIERS00:06:29
3116NIL LLADOS LOZANOÀreuZER ALT PALLARS SOBIRÀ00:06:34

Categoria Prebenjamí F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
172JULIA SALVADOR BRINGUEEsterri d'ÀneuESCOLA LA CLOSA00:06:43
225IRENE TINTORE DURROTrempCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:06:47
352JOANA CORTES TENDEROIsavarreESCOLA LA CLOSA00:06:57

Categoria P5 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria P5 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria P4 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria P4 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria P3 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria P3 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps