55è Ral·li Internacional Noguera Pallaresa - Inscripció

LLISTAT D'INSCRITS

Data Esdeveniment:  2018-07-12      

      Total Inscrits:  59

 
Núm. Inscripció Nom Any Naixement Categoria Població Club Categoria Equip Rafting Tipus Equip Rafting Nom Equip rafting
26AYTES CASALS, PEP2009BNJ MSortASS.ESP. PALLARS (SE)Benjamí (any 2008 i 2009)MasculíAEP
54BARREIRO SUAREZ, AINHOA2004INF FTuiTEIXUGOSCadet (any 2002 i 2003)FemeníGALEGUIÑAS
14BELMONTE BORRAS, JANA2007ALV FEscàsASS.ESP. PALLARS (SE)Aleví (any 2006 i 2007)FemeníAEP
15BELTRAN ROMEU, FERRIOL2007ALV MPerameaASS.ESP. PALLARS (SE)Aleví (any 2006 i 2007)MasculíAEP
55BERNARDEZ ALONSO, ROXANA2003CDT FPonteareasTEACadet (any 2002 i 2003)FemeníGALEGUIÑAS
20BOADA CASTRO, PAU2004INF MEnvinyASS.ESP. PALLARS (SE)Infantil (any 2004 i 2005)MasculíAEP
57CASTRO PEREIRA, SAMUEL2004INF MTomiñoCLUB DEPORTIVO MIÑO TEIXUGOSCadet (any 2002 i 2003)MasculíTEA
13CLOTET JUANMARTI, FAUST2007ALV MSortASS.ESP. PALLARS (SE)Aleví (any 2006 i 2007)MasculíAEP
9COMES MORANO, NIL2004INF MSortASS.ESP. PALLARS (SE)Infantil (any 2004 i 2005)MasculíAEP
6CORTES NIETO, IBAI2004INF MBrescaASS.ESP. PALLARS (SE)Infantil (any 2004 i 2005)MasculíAEP
5COT ERGUIN, NOA2005INF FSortASS.ESP. PALLARS (SE)Infantil (any 2004 i 2005)FemeníAEP
3COT ERGUIN, URKO2005INF MSortASS.ESP. PALLARS (SE)Infantil (any 2004 i 2005)MasculíAEP
28DE SANTOS LARRAÑAGA, EIDER2004INF FDonostiaCATSSInfantil (any 2004 i 2005)FemeníATSS 1
16ESPOT DURANO, TON2008BNJ MSortASS.ESP. PALLARS (SE)Benjamí (any 2008 i 2009)MasculíAEP
41ETXARRI URRESTI, INGE2004INF FDonostiaCATSSInfantil (any 2004 i 2005)MixteATSS3
17FAURAT FONT, MARTINA2006ALV FSortASS.ESP. PALLARS (SE)Aleví (any 2006 i 2007)FemeníAEP
21FIGULS CALVELO, GUILLEM2005INF MEstaronASS.ESP. PALLARS (SE)Infantil (any 2004 i 2005)MasculíAEP
23FOZ OLLE, DIDAC2008BNJ MSurriASS.ESP. PALLARS (SE)Benjamí (any 2008 i 2009)MasculíAEP
43GARASA EGAÑA, JON2006ALV MDonostiaATLETICO SAN SEBASTIANInfantil (any 2004 i 2005)MasculíATSS4
8GARCIA PARRA, NIL2006ALV MSortASS.ESP. PALLARS (SE)Aleví (any 2006 i 2007)MasculíAEP
29GENTILE BUDNIKAS, RODRIGO2002CDT MDonostiaATSSCadet (any 2002 i 2003)MasculíATSS 2
18GIRONI OMA, VICTOR2005INF MBoldís JussàASS.ESP. PALLARS (SE)Infantil (any 2004 i 2005)Masculí
44GOIKOETXEA URBIZU, AINARA2007ALV FSan SebastiánCLUB ATLETICO SANT SEBASTIANInfantil (any 2004 i 2005)FemeníATSS5
38GOIKOETXEA URBIZU, XUBAN2005INF MDonostiaATSSInfantil (any 2004 i 2005)MasculíATSS4
47GONZALEZ ARTIZ, MARINE2005INF FSan SebastiánCLUB ATLETICO SAN SEBASTIANInfantil (any 2004 i 2005)FemeníATSS5
32GONZALEZ ARTIZ, NIKOLAS2003CDT MDonostiaATLETICO SAN SEBASTIANCadet (any 2002 i 2003)MasculíATSS2
46GONZALEZ ORTIZ, JULIA2005INF FSan SebastiánCLUB ATLETICO SAN SEBASTIANInfantil (any 2004 i 2005)FemeníATSS5
35GOÑI DE VIRGALA, LEIRE2004INF FDonostiaCATSSCadet (any 2002 i 2003)FemeníATSS1
34GUTIERREZ MARRODAN, MALEN2004INF FDonostiaCATSSCadet (any 2002 i 2003)FemeníATSS1
39IMAZ HOSTEINS, MARKEL2004INF MDonostiaATLETICO SAN SEBASTIANInfantil (any 2004 i 2005)MixteATTS3
1JUVES VILLAESCUSA, HUGO2004INF MSortASS.ESP. PALLARS (SE)Infantil (any 2004 i 2005)MasculíAEP
31LARRAÑAGA MONASTERIO, BEÑAT2003CDT MDonostiaATSSCadet (any 2002 i 2003)MasculíATSS2
4LENGUA DOYA, JAN2005INF MCassibrósASS.ESP. PALLARS (SE)Infantil (any 2004 i 2005)MasculíAEP
10LLAURADO MANRIQUE, ALEIX2003CDT MSortASS.ESP. PALLARS (SE)Cadet (any 2002 i 2003)MasculíAEP
40LOPEZ AGIRREURRETA, NORA2004INF FDonostiaCATSSInfantil (any 2004 i 2005)MixteATSS3
11MARTIN CASES, AGUEDA2007ALV FSortASS.ESP. PALLARS (SE)Aleví (any 2006 i 2007)FemeníAEP
2MEIRE GARCIA-BERRO, GUILLERMO2003CDT MBarcelonaASS.ESP. PALLARS (SE)Cadet (any 2002 i 2003)MasculíAEP
7MEIRE GARCIA-BERRO, NICOLAS2005INF MBarcelonaASS.ESP. PALLARS (SE)Infantil (any 2004 i 2005)MasculíAEP
12MEIRE GARCIA-BERRO, VALERIA2007ALV FBarcelonaASS.ESP. PALLARS (SE)Aleví (any 2006 i 2007)FemeníAEP
25MOYES PAU, MAGI2009BNJ MSortASS.ESP. PALLARS (SE)Benjamí (any 2008 i 2009)MasculíAEP
37ODRIOZOLA ETXANIZ, JOSU2005INF MDonostiaATLETICO SAN SEBASTIANInfantil (any 2004 i 2005)MasculíATSS4
36ODRIOZOLA ETXANIZ, MAITE2004INF FDonostiaCATSSInfantil (any 2004 i 2005)MixteATSS3
51ORELLANA SANJUAN, DANIEL2005INF MTeguiseCDB SLALOM VELOCIDADSènior (any 1999 i anteriors)MixteSlalom Velocidad
56PEREIRA ALONSO, ARIADNA2002CDT FFigueiróCLUB DEPORTIVO MIÑO TEIXUGOSCadet (any 2002 i 2003)FemeníGALEGUIÑAS
42PICAZA ., MARTIN2006ALV MDonostiaATSSInfantil (any 2004 i 2005)MasculíATSS4
27PUY PRIO, IAN2008BNJ MSortASS.ESP. PALLARS (SE)Benjamí (any 2008 i 2009)MasculíAEP
58RODRIGUEZ MARTINEZ, SERGIO2004INF MTebraCLUB DEPORTIVO MIÑO TEIXUGOSCadet (any 2002 i 2003)MasculíTEA
19SABATE VALDES, GABRIELA2006ALV FSortASS.ESP. PALLARS (SE)Aleví (any 2006 i 2007)FemeníAEP
24SABATE VALDES, RICARD2009BNJ MSortASS.ESP. PALLARS (SE)Benjamí (any 2008 i 2009)MasculíAEP
49SANJUAN GONZALEZ, ANA2003CDT FGetafeCDB PIRAGUAMADRIDSènior (any 1999 i anteriors)MixteSlalom Velocidad
50SANJUAN GONZALEZ, JOAQUIN2006ALV MGetafeCDB PIRAGUAMADRIDSènior (any 1999 i anteriors)MixteSlalom Velocidad
48SANJUAN SANCHEZ-CAMACHO, RODOLFO1973SNR MGetafeCDB SLALOM VELOCIDADSènior (any 1999 i anteriors)MixteSlalom Velocidad
52SEGADAES ESPERANCA, ALEXIS2004INF MPortugalTEIXUGOSCadet (any 2002 i 2003)MasculíTEA
30SEGURA MIRANDA, ALEX2004INF MDonostiaATSSInfantil (any 2004 i 2005)MasculíATSS 2
45SEGURA MIRANDA, HAIZEA2006ALV FSan SebastiánCLUB ATLETICO SAN SEBASTIANInfantil (any 2004 i 2005)FemeníATSS5
33SOLA LIZARRALDE, LORE2002CDT MDonostiaATSSCadet (any 2002 i 2003)FemeníATSS1
53SOUTELO PEREZ, ALBA2004INF FGoiánCLUB DEPORTIVO MIÑO TEIXUGOSCadet (any 2002 i 2003)FemeníGALEGUIÑAS
22TIRADO MARTIN, OLGA2005INF FAlinsASS.ESP. PALLARS (SE)Infantil (any 2004 i 2005)FemeníAEP
59VAZQUEZ CABALEIRO, PABLO2002CDT MTuiTEACadet (any 2002 i 2003)MasculíTEA