55è Ral·li Internacional Noguera Pallaresa - Rafting

LLISTAT D'INSCRITS

Data Esdeveniment:  2018-07-12      

      Total Inscrits:  54

 
Núm. Inscripció Nom Any Naixement Categoria Població Club Categoria Equip Tipus Equip Nom Equip
17ABELLA RABASA, CARLA1986SNR FLlavorsíSènior (any 1999 i anteriors)FemeníUna piña debajo del mar
4AGUERA CRUZ, ANDREA2003CDT FLleidaSICORISSènior (any 1999 i anteriors)FemeníSicoris 1
28AGUT LALANA, ELENA1988SNR FSortASS.ESP. PALLARS (SE)Sènior (any 1999 i anteriors)FemeníLES NENES REBELS
32ALACAMBRA LLORENS, ENRIC1997SNR MSortASS.ESP. PALLARS (SE)Sènior (any 1999 i anteriors)MasculíCorbatasEverywhere
27ARISA PARERA, LAURA1982SNR FTírviaASS.ESP. PALLARS (SE)Sènior (any 1999 i anteriors)FemeníLES NENES REBELS
45BARO REGUE, ONA2002CDT FSortKAYAK SORTCadet (any 2002 i 2003)Femeníkayak sort girl
37BARRUFET GRAU, MARC1984SNR MAidíRAFTING COMPANYSènior (any 1999 i anteriors)MasculíUns d’aquí, uns d’allà
46CAMPANA MUÑEZ, MARC1998SNR MSortKAYAK SORTSènior (any 1999 i anteriors)Masculíkayak sort 3
35CAMPO VINENT, RICARD1997SNR MCardedeuSènior (any 1999 i anteriors)MasculíCorbatasEverywhere
38CLAPES PUJOL, EDUARD1984SNR MMontarditRAFTING COMPANYSènior (any 1999 i anteriors)MasculíUns d’aquí, uns d’allà
39COLOME PUIG, ORIOL1985SNR MSortKAYAK SORTSènior (any 1999 i anteriors)Masculíkayak sort
49CONDE SSDDS, ALEX1972SNR MSortSènior (any 1999 i anteriors)MasculíULTRAFARTS
44DOLCET LLAURADO, ARNAU1999SNR MSortKAYAK SORTSènior (any 1999 i anteriors)Masculíkayak sort 2
13EROLES PALACIOS, IVET1988SNR FTírvia - LlavorsíSELECCIÓ NORUEGA DE RÀFTINGSènior (any 1999 i anteriors)MixteEquip Nacional Noruec de Descens d'Aigües Braves
48ESCUR DLJKLSL, GERARD1982SNR MSortASS.ESP. PALLARS (SE)Sènior (any 1999 i anteriors)MasculíULTRAFARTS
47FAURAT RAFEL, MARC1977SNR MSortASS.ESP. PALLARS (SE)Sènior (any 1999 i anteriors)MasculíULTRAFARTS
54FLORES CALVO, VICTOR1989SNR MSortASS.ESP. PALLARS (SE)Sènior (any 1999 i anteriors)MasculíFLOW
14FRANCINO PARRAMON, OSCAR1991SNR MLlavorsíSELECCIÓ NORUEGA DE RÀFTINGSènior (any 1999 i anteriors)MixteEquip Nacional Noruec de Descens d'Aigües Braves
50GALERA RAFEL, MARC1974SNR MSortASS.ESP. PALLARS (SE)Sènior (any 1999 i anteriors)MasculíULTRAFARTS
24GARCIA GARACHANA, SERGI1980SNR MSortSènior (any 1999 i anteriors)MasculíCorbatasEverywhere
33GEERTSMA , MARTIJN1984SNR MHeinoSènior (any 1999 i anteriors)MixteTeam Collegats
19GINE CORTI, SELENE1998SNR FSortSènior (any 1999 i anteriors)MixteLos apuraos team
18GINE CORTI, YASHIRA1998SNR FSortSènior (any 1999 i anteriors)MixteLos apuraos team
52GUINOVART MARIMON, VICTOR1994SNR MSortKAYAK SORTSènior (any 1999 i anteriors)MasculíFLOW
6JIMENEZ PRATS, ALBERT1988SNR MLleidaSICORISSènior (any 1999 i anteriors)MasculíSicoris 2
7JIMENEZ PRATS, GERMAN1983SNR MLleidaSICORISSènior (any 1999 i anteriors)MasculíSicoris 2
36LANDROVER , BAS1984SNR MEindhovenSènior (any 1999 i anteriors)MixteMartijn Geertsma
21LLUCIA FONT, MARIONA1988SNR FSortSènior (any 1999 i anteriors)FemeníUna piña debajo del mar
40LORIENTE CORTADA, JUAN1984SNR MMenàrguensASS.ESP. PALLARS (SE)Sènior (any 1999 i anteriors)MasculíUns d’aquí, uns d’allà
51MEDINA , JOSE1994SNR MSortSènior (any 1999 i anteriors)MasculíFLOW
53NAVALÑ GARCIA, LUIS1992SNR MSortSènior (any 1999 i anteriors)MasculíFLOW
10NOVAS SAN VICENTE, ALBA1984SNR FOlpASS.ESP. PALLARS (SE)Sènior (any 1999 i anteriors)FemeníTUTURÚ
2ORONICH MORANCHO, ALBA1997SNR FLleidaSICORISSènior (any 1999 i anteriors)FemeníSicoris 1
26PRIO FABREGAT, CRISTINA1979SNR FSortASS.ESP. PALLARS (SE)Sènior (any 1999 i anteriors)FemeníLES NENES REBELS
25PUIG GARRIGA, DOLCA1978SNR FSortASS.ESP. PALLARS (SE)Sènior (any 1999 i anteriors)FemeníLES NENES REBELS
15PUIG URIZ, MIREIA1977SNR FMalmercatASS.ESP. PALLARS (SE)Sènior (any 1999 i anteriors)FemeníTuturu
1REID , DECLAN1992SNR MGlasgowSènior (any 1999 i anteriors)MasculíDugs Baws
29RIERA LOP, NURIA1985SNR FSortASS.ESP. PALLARS (SE)Sènior (any 1999 i anteriors)FemeníUna piña debajo del mar
12RODRIGUEZ BUSQUE, SILVIA1987SNR FOlpASS.ESP. PALLARS (SE)Sènior (any 1999 i anteriors)FemeníTUTURÚ
3ROSELL MIRMI, JOANA1995SNR FLleidaSICORISSènior (any 1999 i anteriors)FemeníSicoris 1
9ROSELL MIRMI, POL1997SNR MLleidaSICORISSènior (any 1999 i anteriors)MasculíSicoris 2
16SALA RUZAFA, ADRIA1997SNR MSortSènior (any 1999 i anteriors)MixteLos apuraos team
41SALVAT CUEVAS, IAN1996SNR MSortKAYAK SORTSènior (any 1999 i anteriors)Masculíkayak sort 1
34SAS , SASKIA1985SNR FEindhovenSènior (any 1999 i anteriors)MixteTeam Collegats
42SERRA ALMOYNER, MANEL1980SNR MSortSènior (any 1999 i anteriors)MasculíUns d’aquí, uns d’allà
22SERRA PERUGA, ALBA1990SNR FSortSènior (any 1999 i anteriors)FemeníUna pinya debajo del mar
43SILVA FORES, UNAI2003CDT MRodésKAYAK SORTCadet (any 2002 i 2003)Masculíthe crew
23SORO ROMERO, DAVID1996SNR MPuigverd de LleidaASS.ESP. PALLARS (SE)Sènior (any 1999 i anteriors)MasculíCorbatasEverywhere
20TARRUELLA VERDES, JOAN1996SNR MSortSènior (any 1999 i anteriors)MixteLos apuraos team
8TEIXIDO FELIPE, JORDI2002CDT MLleidaSICORISSènior (any 1999 i anteriors)MasculíSicoris 2
31VAN DEN BERG , NIELS1984SNR MHeinoSènior (any 1999 i anteriors)MixteMartijn Geertsma
5VIGATA SEGURA, CRISTINA1999SNR FLleidaSICORISSènior (any 1999 i anteriors)FemeníSicoris 1
11VILAR COT, JABA2002CDT FSanta Eulàlia de RonçanaSènior (any 1999 i anteriors)FemeníTUTURÚ
30XANXO VELILLA, GUILLEM1989SNR MRialpSènior (any 1999 i anteriors)MixteBRAVES