Contacte +34 973 927 000 / +34 666 287 042
email: info@inscripcions.cat
 

I Cursa Popular de Muntanya Salta Marrades 2013

LISTAT DE PODIS

Generau Masculin

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
1100LLUIS BARBE LLAGOSTERACerdanyola del VallŔsCLUB D'ESPORTS DE MUNTANYA CERDANYOLA00:58:00
260F. XAVIER PRIMS DAMASCentellesLES GUILLES, JUNTS PELS CAMINS00:58:39
382RAMON CAPDEVILA PLAL'EstanyASS.ESP. DIEDRE01:00:29

Generau Femenin

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
1153NURIA PICAS ALBETSBergaASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUED└01:03:17
234ALBA CARBONELL UROPuigcerdÓ01:11:48
353ANNA CAPDEVILA BACHVicUNIË EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES01:16:06

Categoria VeterÓ 2 MasculÝ

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
1124JOSEP M. ROURA CODONYOlotCLUB NATACIË OLOT01:01:27
221JAUME LARA ESCALANTESabadell01:04:14
3138JORDI VALLES DOMINGOSanta Coloma de QueraltCENTRE EXCTA. QUERALT01:07:49

Categoria VeterÓ 2 FemenÝ

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
111XESCA SALA FARREManresaCLUB EXCTA. OLË01:25:28
21ROSA MARIA MARTINEZ MARTINEZManresa01:47:47

Categoria VeterÓ 1 MasculÝ

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
1158JOSEP LLUIS GONZALEZ SANCHEZCastellnou de BagesGUIMARAN01:00:43
2115JESUS PUIG POSAOristÓUNIË EXCTA. PRATS01:04:08
391XAVIER REQUENA BLASCOOlesa de Montserrat01:11:46

Categoria VeterÓ 1 FemenÝ

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
12BEATRICE MAITRE BarcelonaRUN2LIVE BCN01:27:01
231ESTHER PUJADAS MARCOManlleuCLUB EXCTA. SANT QUIRZE DEL VALL╚S01:28:40
3119JORDINA GRAU SERRABarcelona01:30:34

Categoria SŔnior MasculÝ

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
1100LLUIS BARBE LLAGOSTERACerdanyola del VallŔsCLUB D'ESPORTS DE MUNTANYA CERDANYOLA00:58:00
260F. XAVIER PRIMS DAMASCentellesLES GUILLES, JUNTS PELS CAMINS00:58:39
382RAMON CAPDEVILA PLAL'EstanyASS.ESP. DIEDRE01:00:29

Categoria SŔnior FemenÝ

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
1153NURIA PICAS ALBETSBergaASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUED└01:03:17
234ALBA CARBONELL UROPuigcerdÓ01:11:48
353ANNA CAPDEVILA BACHVicUNIË EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES01:16:06

Categoria Sub-23 MasculÝ

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
1132ALEIX SOLERGIBERT SERRAArtÚs01:07:30
279JACOB SANCHEZ PAREJASant Hip˛lit de VoltregÓCLUB ATL╚TIC TORELLË01:08:14
3130ADRIA COLS CAMPRUBIArtÚs01:20:15

Categoria Sub-23 FemenÝ

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
1110OLGA ESTELLE CAMPSBarcelonaLLU═S TEAM01:28:04
257JUDIT DEMUNTS GIMENEZMontesquiuASS. ESP. SANT GRAU01:42:30