Contacte +34 666 287 042
email: info@inscripcions.cat
 

II BTT SERRA D'ALMENARA 2012

    

LLISTAT DE PODIS

Circuit Popular

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1199XAVI NOUVILAS PUIGCastellar del VallèsOPEN NATURA00:42:17
220GUILLEM AGUERA ESCRICHELa Fuliola00:47:29
3270RAMON BERGE GARDEÑESBellcaire d'Urgell00:48:05

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1269RAQUEL VILLART ESCUERBalaguer00:56:19
2191DOLORS GUIM RICARTEl Palau d'Anglesola00:56:43
3117NURIA FORTUNY PORTELLBalaguer00:56:47

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1199XAVI NOUVILAS PUIGCastellar del VallèsOPEN NATURA00:42:17
2103JOSEP M. FORN PUIGVinyols i els Arcs01:11:01
3102JOSEP M. FORN LLORENSLa Fuliola01:11:03

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1191DOLORS GUIM RICARTEl Palau d'Anglesola00:56:43

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
120GUILLEM AGUERA ESCRICHELa Fuliola00:47:29
2270RAMON BERGE GARDEÑESBellcaire d'Urgell00:48:05
3204SANTI PORTA SERRANOEl Palau d'Anglesola00:51:03

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1269RAQUEL VILLART ESCUERBalaguer00:56:19
2117NURIA FORTUNY PORTELLBalaguer00:56:47
3243LAIA GRANES CUÑELa Fuliola00:59:30

Circuit Rally

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1122RAMON PINILLA PEREZLa PortellaCLUB ESP. ROCKO D'ALMENAR01:50:02
289XAVIER GAYA PALAUEls OmellonsC.C. ARBECA01:51:32
3146JOSEP M. CASTELLO BALAGUEMollerussaA.A. XAFATOLLS01:51:35

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
199TERESA CERDA ROSMollerussa02:28:22
281IRINA FARRUS ROCABarcelona02:58:17
393MARTA VILAGINES ROMEROBellcaire d'Urgell02:58:30

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1149ISIDRE TORRUELLA BEAMollerussaC.C. COLLA LA PEDALADA01:51:39
2174RAMON GABERNET LLORENSGualterBLUE MOTORS PONTS01:54:28
352JORDI FARRE MANDAÑALa FlorestaBTT LA FLORESTA01:59:11

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1122RAMON PINILLA PEREZLa PortellaCLUB ESP. ROCKO D'ALMENAR01:50:02
289XAVIER GAYA PALAUEls OmellonsC.C. ARBECA01:51:32
3146JOSEP M. CASTELLO BALAGUEMollerussaA.A. XAFATOLLS01:51:35

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
199TERESA CERDA ROSMollerussa02:28:22
281IRINA FARRUS ROCABarcelona02:58:17
393MARTA VILAGINES ROMEROBellcaire d'Urgell02:58:30

Circuit Marathon

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1183CHRISTIAN VAZQUEZ GUERREROReusBICIPARK REUS02:25:03
2257RAUL MARTINEZ RODRIGUEZBarcelonaBICICLETAS GONZALVO02:36:33
34MIQUEL LLAUDET BROSAlpicatMOTO CLUB SEGRE02:37:00

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1264MIREIA SANTESMASSES VIOLABalaguerEXCLUSIVE TEAM03:03:45
2259ALEKSANDRA NEZHOVOROVA TerrassaCICLOS TRUJILLO03:09:41
3238JANETTE SOLSONA NOVELLCerveraP.C. CERVERA03:24:54

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
14MIQUEL LLAUDET BROSAlpicatMOTO CLUB SEGRE02:37:00
2282JOAN RAMON DUCH TEIXIDOEl PoalMOTO CLUB SEGRE02:37:04
3200FRANCESC JULIA PASCUALMatadeperaBTT MATADEPERA02:37:07

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1183CHRISTIAN VAZQUEZ GUERREROReusBICIPARK REUS02:25:03
2257RAUL MARTINEZ RODRIGUEZBarcelonaBICICLETAS GONZALVO02:36:33
3262ERIC DIAZ MARTINCastellterçolEXCLUSIVE TEAM02:37:02

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1264MIREIA SANTESMASSES VIOLABalaguerEXCLUSIVE TEAM03:03:45
2259ALEKSANDRA NEZHOVOROVA TerrassaCICLOS TRUJILLO03:09:41
3238JANETTE SOLSONA NOVELLCerveraP.C. CERVERA03:24:54