Contacte +34 973 927 000 / +34 666 287 042
email: info@inscripcions.cat
 

III BTT SERRA D'ALMENARA 2013

    

LLISTAT DE PODIS

Circuit Popular

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1215RAUL VALLES CARVAJALCerveraMOTO CLUB SEGRE01:03:39
2164CARLOS ESTRUGA CALLEJONBadalonaCLUB CICLISTA BADALONA01:03:54
371GUILLEM AGUERA ESCRICHELa Fuliola01:04:13

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1214DOLORS GUIM RICARTEl Palau d'Anglesola01:21:16
226GEMMA CARBONELL VILCHESLa FuliolaRUGUI TEAM01:21:59
312ANNA VIDAL REVUELTAMollerussa01:27:06

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
133XAVI NOUVILAS PUIGCastellar del VallèsOPEN NATURA01:04:50
2309JOSEP L. MESTRE GOMEZLa FuliolaBASSELLA CONOR- MC SEGRE01:08:46
3339DIEGO GARCIA MENDEZReusPENYA CICLISTA ALTAFULLA01:14:59

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1214DOLORS GUIM RICARTEl Palau d'Anglesola01:21:16
2136MARIA TERESA FARRE LLANESTornabous01:46:27
3210NANCI FARRE LLANESTornabous01:46:30

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1215RAUL VALLES CARVAJALCerveraMOTO CLUB SEGRE01:03:39
2164CARLOS ESTRUGA CALLEJONBadalonaCLUB CICLISTA BADALONA01:03:54
371GUILLEM AGUERA ESCRICHELa Fuliola01:04:13

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
126GEMMA CARBONELL VILCHESLa FuliolaRUGUI TEAM01:21:59
212ANNA VIDAL REVUELTAMollerussa01:27:06
3116YAEL PORTA BOSCHLleida01:32:42

Circuit Rally

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1113ALEIX SIERRA OLIVERBalaguerMOTO CLUB SEGRE01:41:23
2190XAVIER GAYA PALAUEls OmellonsCLUB CICLISTA ARBECA01:48:58
3289JORDI BONILLA GONZALEZMont-roig del CampESCOLA MONT-ROIG01:51:04

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1104IRINA FARRUS ROCATornabous02:33:35
2261AINA CASES ESPUGARibelles02:38:14
313MONICA LOPEZ FERRETYManresaESPORT CICLISTA MANRESA02:43:52

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
156BENJAMI VINYALS MORAGREGAMollerussa01:54:42
2142SISCO LORENTE GOMEZPontsBLUE MOTORS PONTS02:04:29
3143SISCO SAIZ MEDINATàrregaPEDALS D'ONDARA02:05:02

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
166ANGELS RIERA SENTAÑESCastellvell del Camp02:55:22
2276TERESA RUBINAT ANDRESCerveraC-BIKES CERVERA03:04:00
3326CONCEP MARTI FALIPCerveraC-BIKES CERVERA03:41:25

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1113ALEIX SIERRA OLIVERBalaguerMOTO CLUB SEGRE01:41:23
2190XAVIER GAYA PALAUEls OmellonsCLUB CICLISTA ARBECA01:48:58
3289JORDI BONILLA GONZALEZMont-roig del CampESCOLA MONT-ROIG01:51:04

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1104IRINA FARRUS ROCATornabous02:33:35
2261AINA CASES ESPUGARibelles02:38:14
313MONICA LOPEZ FERRETYManresaESPORT CICLISTA MANRESA02:43:52

Circuit Marathon

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11CHRISTIAN VAZQUEZ GUERREROReusBICIPARK REUS02:23:19
286ENRIC RAMONEDA GREGORIColl de NargóBLUE MOTORS PONTS02:24:45
33ERIC DIAZ MARTINCastellterçolEXCLUSIVE-CASTTELLTERÇOL02:26:15

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1250RAMONA GABRIEL BATALLAPontsBLUE MOTORS PONTS02:48:01
2241ANNA BELLO RECASENSCastelldefelsOXÍGEN BTT GARRAF03:07:54
3181ANNA SEIX LERIATrempBLUE MOTORS PONTS03:11:16

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
186ENRIC RAMONEDA GREGORIColl de NargóBLUE MOTORS PONTS02:24:45
260JOAN RAMON DUCH TEIXIDOEl PoalMOTO CLUB SEGRE02:32:27
3120JOSEP CAPDEVILA ROSOrganyàBLUE MOTORS PONTS02:33:28

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
184CARME DAPENA GONZALEZPenelles03:50:56
2169MAITE BOSCH GRACIAPuiggròsCLUB CICLISTA PUIGGRÒS04:00:40
331MARIA BARTOLOME REGUEMataró04:42:05

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11CHRISTIAN VAZQUEZ GUERREROReusBICIPARK REUS02:23:19
23ERIC DIAZ MARTINCastellterçolEXCLUSIVE-CASTTELLTERÇOL02:26:15
3162ROBERT PEDROSA SOLALinyola02:32:19

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1250RAMONA GABRIEL BATALLAPontsBLUE MOTORS PONTS02:48:01
2241ANNA BELLO RECASENSCastelldefelsOXÍGEN BTT GARRAF03:07:54
3181ANNA SEIX LERIATrempBLUE MOTORS PONTS03:11:16