X BTT SERRA D’ALMENARA

    

LLISTAT DE PODIS

Circuit Open

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1422BRIAN ALCALA LLUISSant Martí de TousIGUALADA00:56:28
2195RAMON GABERNET LLORENSGualterBICI 3.000:57:21
3429ALAN ARILLA FRANCOLleidaC.C. ALCOLETGE01:00:41

General Femení

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1149CLAUDIA PULIDO GOMEZAlcoletgeCLUB CICLISTA ALCOLETGE01:05:40
2443ESTER SOPENA MONTAGUTMollerussaESCOLA CICLISME JUNEDA01:08:47
327MONICA LOPEZ FERRETYSant Martí SesgueiolesBIKECALAF.CAT CLUB ESPORTIU01:23:14

Categoria E-Bike M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
166JULIO DIAZ BAUTISTAEl PoalPLABIKE MOLLERUSSA C.C.01:19:19
2448ANTONIO OLIVE CRUSATTārrega01:21:26
3312FLORENCI PLA ALTISENTAndorra01:49:02

Categoria E-Bike F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1173MERCE MORENO OROZCOManresa01:42:55

Categoria Veterā M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1195RAMON GABERNET LLORENSGualterBICI 3.000:57:21
211XAVI NOUVILAS PUIGCastellar del VallčsCLUB CICLISTA BIKE TOLRĀ01:04:54
3130DAVID GONZALEZ BAUTISTAMollerussaPLABIKE MOLLERUSSA C.C.01:07:29

Categoria Veterā F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Categoria Māster M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
176MARTI SABATER SANCHOAlcoletgeGAS X SATANAS01:01:08
2366MARC DARBRA GASETBellcaire d'Urgell01:02:05
3375JORDI SALA SERRAMollerussaFABULOUS TEAM01:03:31

Categoria Māster F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
127MONICA LOPEZ FERRETYSant Martí SesgueiolesBIKECALAF.CAT CLUB ESPORTIU01:23:14
2254EVA MILLA TEIXIDOBellcaire d'Urgell01:25:49
3146AIDA BALCELLS BUSQUETMontornčs de Segarra01:26:31

Categoria Člit M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1422BRIAN ALCALA LLUISSant Martí de TousIGUALADA00:56:28
2123JOSEP BORRAS BORRAS MILLABalaguer01:39:55
3202ESTEBAN PIEDRABUENA VILAPLANACervera01:42:03

Categoria Člit F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1114JUDITH CURCO ROSAMontgaiMOTO CLUB SEGRE01:42:40

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1429ALAN ARILLA FRANCOLleidaC.C. ALCOLETGE01:00:41
2445GERARD PINA UTGESLa FuliolaCOLLA BTT SERRA D'ALMENARA01:20:09
3127JOSEP PALLAS RUBIOLa Fuliola01:21:14

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1149CLAUDIA PULIDO GOMEZAlcoletgeCLUB CICLISTA ALCOLETGE01:05:40
2443ESTER SOPENA MONTAGUTMollerussaESCOLA CICLISME JUNEDA01:08:47
355JASMINA ALCANTARA CHAVESLa FuliolaCOLLA BTT SERRA D'ALMENARA01:30:22

Circuit Rally

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
148JOEL ROBLES PENAAlcampellLIARTE-OSCABIKE TEAM01:42:51
2436ORIOL MUXI TATJESantpedorMESBIKE FES TUGA01:46:21
3276ROGER BERGADA POMESSanta Coloma de QueraltVBSPORTS01:46:21

General Femení

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
149SANDRA VARELA DURANLa Seu d'UrgellLIARTE-OSCABIKE TEAM02:06:11
2196NURIA GARCIA FARRECerveraPENYA CICLISTA CERVERA02:13:33
3273ELI URBANO ABRILVilanova de MeiāBICI 3.002:16:16

Categoria E-Bike M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1449CONSTANTIN BOGHIAN BOGHIANAlcarrāsROBIKE ALCARRĀS02:04:20
2244ALBERT VIDES VILLAECIJACervera02:05:24
3339CARLOS SANCHEZ TORRESBell-lloc d'UrgellA.E. NOGUERA SPORTBIKE02:16:03

Categoria E-Bike F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Categoria Veterā M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1186JOAN TORROJA PEREZSanta Coloma de QueraltTRACK BIKE TEAM CCB01:59:34
2194CARLES GIRIBET BADIACerveraPENYA CICLISTA CERVERA02:01:39
3344MIQUEL ANGEL PAGES LLUCHPreixanaRUNNERS PREIXANA02:19:51

Categoria Veterā F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
146MAR PUIG GUALSManresaBIKEAPEU03:09:53

Categoria Māster M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
148JOEL ROBLES PENAAlcampellLIARTE-OSCABIKE TEAM01:42:51
2361ALEX CABALLERO JULIANParets del VallčsRR BIKERS01:46:33
3379JAUME VIVES CABROLBelianesBICI 3.001:49:25

Categoria Māster F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1196NURIA GARCIA FARRECerveraPENYA CICLISTA CERVERA02:13:33
2273ELI URBANO ABRILVilanova de MeiāBICI 3.002:16:16
3154AINHOA ALAVA CARTAŅAEl CanķsCICLOS CALERO02:35:55

Categoria Člit M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1436ORIOL MUXI TATJESantpedorMESBIKE FES TUGA01:46:21
2276ROGER BERGADA POMESSanta Coloma de QueraltVBSPORTS01:46:21
3188GERARD PAREDES TRILLACerveraMESBIKE FES TUGA01:47:03

Categoria Člit F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
149SANDRA VARELA DURANLa Seu d'UrgellLIARTE-OSCABIKE TEAM02:06:11
2419SONIA GUALDO SANGRANuncarga02:37:23
3139MARINA MORA CASTELLAMontmagastreBICI 3.002:50:17

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1119RAUL MARIMON MONTALVOLa FuliolaCOLLA BTT SERRA D'ALMENARA01:53:52
2183FERRAN FERRER ROMEOIvars de NogueraCLUB ESPORTIU GESSERS ALGERRI01:58:26
359ROGER VALLS ALEMANYLa FuliolaCOLLA BTT SERRA D'ALMENARA02:12:25

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Circuit Marathon

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1322ALEIX SAUMELL MONTANERAVimbodí i PobletMP GROUP03:04:36
2407JOSEP ENRIC FARRIOL CLARAMUNTCarmeRR BIKERS CLUB03:05:18
3279RAUL VALLES CARVAJALCerveraMESBIKE FES TUGA03:07:44

General Femení

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Categoria E-Bike M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1228JAUME GABARRELLA BERGEBalaguerTRACK TEAM / C.C. BELLPUIG03:45:22
2413MIQUEL TARRAGO AGUILERAMollerussa03:53:32
3306JOAN BARRULL MAULLAlfarrās03:54:27

Categoria E-Bike F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Categoria Veterā M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1431JORDI ESPINALT SUCARRATSIgualadaMESBIKE FES TUGA03:24:26
24MIQUEL LLAUDET BROSAlpicatMIG SEGRE BIKE CLUB03:27:20
3315XAVIER MATEO LOPEZTārregaBICI 3.0 C.C.03:33:58

Categoria Veterā F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Categoria Māster M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1407JOSEP ENRIC FARRIOL CLARAMUNTCarmeRR BIKERS CLUB03:05:18
2304LLIBERT MILL GARCIACastellví de la MarcaCSC LLIMA03:09:39
3437JORDI GARRIDO OCAŅAMontblancNOU ESPAI LEVEL BIKES TEAM03:12:03

Categoria Māster F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Categoria Člit M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1322ALEIX SAUMELL MONTANERAVimbodí i PobletMP GROUP03:04:36
2279RAUL VALLES CARVAJALCerveraMESBIKE FES TUGA03:07:44
3381XAVIER BALAGUE SOLSONASanaüjaBICI 3.003:15:53

Categoria Člit F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps