Vila de Les 9km 550m D+

LLISTAT DE PODIS

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
12003JORGE SALAS CASTROMonzónZONA SPORT MONZÓN/FRUTAS VILLA PEPITA00:52:03
22014JORDI BALAGUERO NIETOLleidaGARRIGUENYOS00:54:18
32062XOAN FALCO CAPDEVILAArtiesTHE SECRET SPOT TEAM00:58:01

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
12059LAIA GIL CLAPERAReus01:11:24
22032CARMEN AIXALA OLIVARESBarrueraCLUB ATLÈTIC RIBAGORÇANA01:15:59
32055LAURA MARTIN Pointis de RiviereTAMALOU TEAM01:17:19

Categoria Veterà2 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
12029JEAN PIERRE CASTILLO DIAZVielha01:04:07
22005MARIO GUIU SANZRossellóSAFA LLEIDA01:16:19
32037JOSE MANUEL RODRIGUEZ CASALBossòstARAN NÒRDIC ESQUÍ CLUB01:17:13

Categoria Veterà2 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
12011KATHY ESTRADE Saint GaudensACM RUNNING CLUB01:32:45
22039BEGOÑA ARTEAGA NAVARROGausac01:51:50
32045DELFINA CORZAN MELGOSAManresaCLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR02:12:25

Categoria Veterà1 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
12009BENET BUIXADERA MERCELleida01:33:49
22061PERE SIRAT LOPEZMollet del VallèsASS.ESP. DIEDRE01:35:18
32042VICENÇ FILBA VILAMollet del VallèsCLUB TRIATLÓ PARETS01:37:48

Categoria Veterà1 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
12032CARMEN AIXALA OLIVARESBarrueraCLUB ATLÈTIC RIBAGORÇANA01:15:59
22058MIRIAM RECURT ClalacTAMALOU TEAM01:23:27
32056MAGALIE SURRE Bordes de RiviereTAMALOU TEAM01:23:27

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
12003JORGE SALAS CASTROMonzónZONA SPORT MONZÓN/FRUTAS VILLA PEPITA00:52:03
22014JORDI BALAGUERO NIETOLleidaGARRIGUENYOS00:54:18
32062XOAN FALCO CAPDEVILAArtiesTHE SECRET SPOT TEAM00:58:01

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
12059LAIA GIL CLAPERAReus01:11:24
22055LAURA MARTIN Pointis de RiviereTAMALOU TEAM01:17:19
32013YENNY PAOLA RAMIREZ RODRIGUEZLes01:36:58

Categoria Sub-23 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
12060FRAN NART CASTETGausacCLUB EXCTA. ARAN01:03:28
22010ORIOL BUÑUEL MARSALLleidaTROTALLUNÀTICS01:27:02
32052RAUL ALEX JARCA Les01:35:39

Categoria Sub-23 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
12053ZOE SANLLEHY SELLARTArtiesCLUB ARANÉS D'ESPÒRTS D'IUÈRN01:17:42
22054MARTA MORENO RAMOSVielhaCLUB ARANÉS D'ESPÒRTS D'IUÈRN01:17:42
32049MELINA PARMEGIANI Sant Gaudens01:34:14

Categoria Infantil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
12004PAU GUIU ARGILESRossellóSAFA LLEIDA01:16:12
22047ANTONI BOYA CUFFILes01:17:56
32016JAN SALA SORIGUEAlmenarCENTRE EXCTA. LLEIDA01:32:00

Categoria Infantil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
12031AONE LANDA GILLesCLUB EXCTA. ARAN01:30:50
22030JANA FERNANDEZ TEIXIDOVilac01:31:02
32035ANNA SIRAT PIFARREMollet del VallèsCLUB ATLÈTIC MOLLET01:35:18