VII Trail Selva Marítima

LLISTAT D'INSCRITS

Data Esdeveniment:  2020-05-03      

      Total Inscrits:  72      Places Disponibles:  428

 
Núm. Inscripció Nom Categoria Població Club Vols autobús organització Blanes-Tossa? Samarreta: a partir 12 abril no assegurem la talla
68ABRIL BRUGUERA, ROSAMFBarcelonaM
66ALONSO GINOVART, JOSESMSanta Coloma de GramenetXL
62ALTUNA LETAMENDI, ANDONISMArrasateBESAIDEM
51ALVAREZ BORRAS, MARTASFLa Roca del VallèsCAMÍ DELS ÍBERS TRAIL RUNNINGNoM
52ALVAREZ BORRAS, NURIAVFLa Roca del VallèsCAMÍ DELS ÍBERS TRAIL RUNNINGNoM
48AMER MONTESINOS, JORDIMMCardedeuL
29BAGARIA DE CASANOVA, GUILLERMOVMBarcelonaNoXL
14BARBERO GARCIA, YANICKVMBlanesM
58BARCELO MARULL, MARIAMFUltramortESCURÇONS DE LA VALL D'AROS
27BOLDO FABRA, AMELIAVFVentallóNoM
11BROCAL SOLA, XAVIERVMBadalonaNoM
4CAMUÑEZ LUENGO, MARIAVMSanta Coloma de FarnersL
42CANET SABATE, MARIOMMBarcelonaCAMPING BELLATERRAL
25CAZALLA LORITE, DAVIDSMLloret de MarNoS
53CLOSA BOXO, CARLESVMBarcelonaL
43COLLS MARTINEZ, SONIASFGironaS
46CORBACHO CASTILLA, CARLOSVMMataróM
28CORDONS PARRA, MIQUELSMTorderaAMICS DELS CORRIOLSM
70DEL AMO SANTIN, OSCARVMBarcelonaL
55DIAZ CANOVAS, JOSEVMSant Just DesvernENRIC TEAML
64ESPIN ZARAGOZA, XAVIERVMBarcelonaNoXL
36FERNANDEZ GRANADOS, RAMONVMSitgesL
37FERNANDEZ OJEDA, MAISEVFSitgesM
32FLEITAS VARELA, NATALIAVFLloret de MarNoS
23FOREST TITOS, MARTIVMSilsMAKIS SILSNoM
10GALLEGO LUNA, ANTONIOVMBarcelonaRUNBCNM
67GALLO GOLD, MIKELSMBarcelonaJUGOPLASTIKAXL
12GARCIA DOMINGUEZ, IÑAKISMBlanesL
33GARCIA MIÑARRO, ISABELVFCalellaNoS
71GINER LAHOZ, RAFAVMBarcelonaNoL
69GRAGLIA , JOSEFINASFBarcelonaJUGOPLASTIKAM
5GUIRAO RAMIREZ, CRISTINAVFBlanesS
13GUIRAO RAMIREZ, JUANMMBlanesM
18HERAS VALLS, ANNAVFPineda de MarS
3HERAS VALLS, JORDIVMPineda de MarM
50HERRAEZ FARRAS, RUBENVMSant Joan de VilatorradaMYRMIDONS TEAMM
22HOMS LORENZO, JORDISMSant Pol de MarTRI+LIFE TEAMNoXL
59IRICIBAR MARTI, SERGISMMataróNoL
15JIMENEZ RIOS, FRANCISCO JAVIERSMManlleuTRAINING TRAIL TEAMNoXL
17LLIRINOS MORENO, DAVIDSMLloret de MarC.E. LLORET AIGÜES OBERTESXL
30LLOVERAS TORRENT, CRISTINASFBlanesNoS
54LOPEZ PUJOL, GERARDSMArbúciesCLUB CICLISTA ARBÚCIESNoM
47MAESTRO PEREZ, MUNSAVFBlanesFONDISTES BLANESS
20MANJON CAMERO, LORENZOVMBlanesL
65MARESMA COLL, XAVIERSMBlanesJUGOPLASTIKAXL
45MARTI CRISPIERA, JOANMMMolins de ReiXL
2MARTINEZ CAMPS, NATALIAVFSant Vicenç de CastelletMYRMIDONS TEAMS
6MARTINEZ COLLS, VICTORSMLloret de MarNoL
61MATEOS TAYLOR, DAVIDVMBarcelonaPRORUNNERS BCNXL
38MORELL RAMA, MARTAVFPalafrugellS
49OMS LANZA, VICENSMMSanta Maria de PalautorderaCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENYNoL
7PADRO FRANCO, JORGEVMMataróCALZADOS DIAZ LOPEZ TEAMNoM
24PEREZ CALDAYA, PABLOVMBarcelonaM
39PEREZ FONTANILLAS, JOSEPVMBlanesBLANENC F.S.XL
60PINTU SOLER, ANNAVFArbúciesNoM
34REGUEIRO CARBALLO, EMILIOVMBlanesTALAIXA TEAMM
44REYES CUBELLS, MARCSMRiba-roja d'EbreP.C. RIBERA D'EBRENoM
8RIBAS GRACIA, MARCVMTorderaAMICS DELS CORRIOLSS
41RICART SEGURA, ARTURVMSabadellL
31RIVERO ONIEVA, MARCSMLloret de MarTALAIXA TEAMNoL
9SALAS NAVES, POLPMBlanesNoL
1SANCHEZ TORRES, ANTONIAVFTossa de MarNoS
57SAYOS FONT, ALBERTVMViladrauGRIMPACIMS VILADRAUS
56SUREDA JULIA, FRANCESCSMMaçanet de la SelvaCLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYAL
26TORRENT JOVEN, FRANCESCSMRosesNoM
35TORT PUJALS, ESTEVEMMTossa de MarFONDISTES TOSSANoL
40TURON TRIOLA, JOSEPVMMalgrat de MarNoM
72VAZQUEZ IGNACIO, JUANMMBarcelonaMAFATE TEAMM
63VILAMALA FERRER, NATALIAVFArbúciesNoS
21ZUJERO OLMEDO, ADRIANSMManlleuNoL
19ZUJERO OLMEDO, VALENTINSMManlleuNoL
16ZULLI , ANTONIOSMPineda de MarTALAIXA TEAML