TRANSLLENA - Cursa Muntanya 13 km

LLISTAT DE PODIS

General MasculÝ

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
141JACINT GILI TORRESBellcaire d'UrgellCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER01:02:23
2119JOSEP M. CASTELLO BALAGUEMollerussaA.A. XAFATOLLS01:04:35
386GERARD ASCON SUMALLALleidaCLOS PONS THAI RUNNERS01:05:24

General FemenÝ

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
160ARES IZARD FORRELLADLleidaCENTRE EXCTA. DE LLEIDA01:22:41
28EVA TORREJON RUBIOBarcelonaCLUB ESPORTIU NAUMAI01:23:22
348KAREN FORDHAM Vilanova i la Geltr˙ESPORTIU PENED╚S01:25:14

Categoria MÓster M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
178FRANCISCO MACIAS CARRETEROAitonaCLUB ATLETISME AITONA01:17:23
257JOAQUIM RIBES BORRASTorrefarreraRURAL RUNNERS TORREFARRERA01:18:09
387RICARD RODRIGUEZ SARDAReusTRETZE SPORTS MINICAR PONS01:22:42

Categoria MÓster F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
133M. TERESA GASSO CASTROMollerussaA.A. XAFATOLLS01:58:02
217MALIA ALBERTI GALLARTLloret de Mar01:59:28
349MONTSERRAT CAPELLA CRISTIALleidaILERFEET02:17:30

Categoria VeterÓ M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
143DAVID ORTEGA GUTIERREZEls Monjos01:09:32
266FERRAN REBOLLAR CERVELLLOEl VilosellCLUB CICLISTA EL VILOSELL01:13:08
3101PACO GARCIA RUIZLa Pobla de CÚrvolesA.A. XAFATOLLS01:16:23

Categoria VeterÓ F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
18EVA TORREJON RUBIOBarcelonaCLUB ESPORTIU NAUMAI01:23:22
248KAREN FORDHAM Vilanova i la Geltr˙ESPORTIU PENED╚S01:25:14
340GEMMA FONTANE PERALTASer˛sCLUB CICLISTA SERĎS01:26:04

Categoria SŔnior M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1119JOSEP M. CASTELLO BALAGUEMollerussaA.A. XAFATOLLS01:04:35
286GERARD ASCON SUMALLALleidaCLOS PONS THAI RUNNERS01:05:24
32FRANCISCO JAVIER CEBRIAN GARCIAFragaC.A. FRAGA BAJO CINCA01:05:37

Categoria SŔnior F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
160ARES IZARD FORRELLADLleidaCENTRE EXCTA. DE LLEIDA01:22:41
2115OLGA NAVARRO CAVALLETivissaCENTRE EXCTA. DE BALAGUER01:29:19
3103JOANNA OKARMA MollerussaA.A. XAFATOLLS01:32:01

Categoria J˙nior-M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
141JACINT GILI TORRESBellcaire d'UrgellCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER01:02:23
272ALBERT SALVADO BADIACerviÓ de les Garrigues01:05:55
377FRANCISCO MACIAS CANTEROAitonaCLUB ATLETISME AITONA01:16:12

Categoria J˙nior-F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps