5a Ultra Xics Valls d’Àneu

LLISTAT DE PODIS

Categoria Cadet M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
135OLEG SUBIRA VILLAVERDELa Torre de CapdellaCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:25:38
2129GENIS ESCOLA FISSValència d'ÀneuSES MORELLÓ00:26:32

Categoria Cadet F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
121MAR RODRIGUEZ BALLBEIsavarreSES MORELLÓ00:32:27
2195MONICA FAURAT FONTPerameaINSTITUT HUG ROGER III00:34:20
3326NEREIDA VILLUENDAS RUICHEsterri d'ÀneuSES MORELLÓ00:40:41

Categoria Infantil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1101MARTI COSTA YLLAFolguerolesCLUB ATLÈTIC VIC00:21:50
2132SASCHA ESCOLA FISSValència d'ÀneuCLUB EXCTA. VALLFERRERA00:25:59
3100POL CUBILO CUJOEscalóSES MORELLÓ00:27:52

Categoria Infantil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
13AINA GARRETA FARRUSLa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:24:33
2192ALEXIA ESCUDERO RIBOAraósSES MORELLÓ00:27:57
3227JANA FAURAT PUJALSant Julià de LòriaCLUB ESPORTIU SANT JULIA DE LÒRIA00:30:31

Categoria Aleví M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1114ROC LLADOS LOZANOLlavorsíZER ALT PALLARS SOBIRÀ00:24:25
2177LEONARDO GABRIEL DRAGOMIR DINUSort00:25:24
388JOSEP MESTRE CANUTEscalóESCOLA LA CLOSA00:27:18

Categoria Aleví F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1175CLAUDIA LLESUY ISANTAIsonaCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:25:50
2178JULIA ROY CABALLEROLa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:29:23
314MARIONA FLORES ENJAIMELa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:30:07

Categoria Benjamí M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11KHALID JAADAR KHATRAOUILa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:11:51
287GUERAU CARRILLO SOTOSortESCOLA ÀNGEL SERAFÍ CASANOVAS00:12:02
393MARK STEFAN DRAGOMIR Sort00:12:03

Categoria Benjamí F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1315RABAB OUZEMMOU IKHLEFTrempCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:11:58
251MARIONA CORTES TENDEROIsavarreESCOLA LA CLOSA00:13:39
3118ABRIL VILANOVA FEIXALa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:14:53

Categoria Prebenjamí M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
124URIEL BRINGUERET BERNACHOLa Pobla de SegurESCOLA RAIERS00:13:48
250OT MESTRE CARBOEsterri d'ÀneuESCOLA LA CLOSA00:13:51
3328BORJA SABOYA VALVERDEEsterri d'Àneu00:13:58

Categoria Prebenjamí F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
152JOANA CORTES TENDEROIsavarreESCOLA LA CLOSA00:14:23
272JULIA SALVADOR BRINGUEEsterri d'ÀneuESCOLA LA CLOSA00:14:28
310ONA FILLET OBIOLSEscalóESCOLA ÀNGEL SERAFÍ CASANOVAS00:15:33

Categoria P5 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria P5 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria P4 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria P4 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria P3 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria P3 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps