Milla Vertical Àreu

    

LLISTAT DE PODIS

Circuit Jespedil

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1206JAN MARGARIT SOLEMatadeperaUNIÓ EXCTA. MATADEPERA00:38:45
2402IU ESCOLA VILADRICHÀreuSABOYA TEAM00:41:18
3293DAVID PEREZ COMPTEAndorra la VellaSOLDEU ESQUÍ CLUB00:43:39

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1290MARIA IGLESIAS ESCOLAÀreuSABOYA TEAM01:18:10
2287CARLA IGLESIAS ESCOLAÀreuSABOYA TEAM01:19:12
3393NASTIA PALOU ADRIANÀreu01:48:58

Categoria Màster M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Màster F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Infantil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1206JAN MARGARIT SOLEMatadeperaUNIÓ EXCTA. MATADEPERA00:38:45
2402IU ESCOLA VILADRICHÀreuSABOYA TEAM00:41:18
3293DAVID PEREZ COMPTEAndorra la VellaSOLDEU ESQUÍ CLUB00:43:39

Categoria Infantil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1290MARIA IGLESIAS ESCOLAÀreuSABOYA TEAM01:18:10
2287CARLA IGLESIAS ESCOLAÀreuSABOYA TEAM01:19:12
3393NASTIA PALOU ADRIANÀreu01:48:58

Circuit Monteixo

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1235FERRAN TEIXIDO MARTI-VENTOSACanilloECPCGR01:04:26
2215TRAVIS MACY Colorado01:07:33
3233AGUSTI ROC AMADORManresa01:07:45

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1269ROSA AITANA GUIVERNAU HUGUETLa Pobleta de BellveíCLUB ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR01:35:36
2397LAIA CASTAÑE FERNANDEZTerrassaTERRARUNNERS01:36:48
3260ESTER LATORRE PLAAlcarràsASS.EXCTA. L'ASPARDENYA D'ALCARRÀS01:41:46

Categoria Màster M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1229JAUME ORGUE BALCELLSIgualadaESPELEO GRUP ANOIA (EGAN) (SE)01:25:27
2340SEBASTIA FELIU GABARRAÀreu01:42:59
3295MANEL CARRETERO AREVALOLa Pobla de Mafumet02:10:12

Categoria Màster F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1366PEPA ESCOLA COLOMEÀreuCENTRE EXCTA. DE RUBÍ - SABOYA TEAM02:26:55

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1235FERRAN TEIXIDO MARTI-VENTOSACanilloECPCGR01:04:26
2233AGUSTI ROC AMADORManresa01:07:45
3349HANNEQUIN ERIC LespiteauESCLOPS D'AZUN01:21:35

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1248CARME MILLAN SOLABalaguerMARATONIANS DEL SEGRE01:49:18
2378SUSANA PALOMO CORONAEl Bruc4000 PEUS ASS.EXCTA. COLLBATÓ01:54:33
3247NEUS CALVELO CORONADOEstaronESPOT ESQUÍ CLUB VALLS D'ÀNEU02:09:58

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1215TRAVIS MACY Colorado01:07:33
2266DAVID PRADES MONFORTVilafranca del CidMAESTRAZGO01:11:11
3234XAVIER ARENY BERNABEAldosaECPCGR01:12:09

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1269ROSA AITANA GUIVERNAU HUGUETLa Pobleta de BellveíCLUB ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR01:35:36
2397LAIA CASTAÑE FERNANDEZTerrassaTERRARUNNERS01:36:48
3260ESTER LATORRE PLAAlcarràsASS.EXCTA. L'ASPARDENYA D'ALCARRÀS01:41:46

Categoria Infantil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Infantil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps