Contacte +34 973 927 000 / +34 666 287 042
email: info@inscripcions.cat
 

IV Vertical Cabanera - Cursa 5,22 km (+1463m)

LLISTAT DE PODIS

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1175WILFRID JUMERE SAMERECampanSKI CLUB CAMPAN TOURMALET01:08:13
212ENRIC GALOCHA PRUNAVilassar de MarSPIRIDON TEAM01:08:46
379JORDI MARCO SAUQUETGerri de la SalASS.ESP. PALLARS (SE)01:09:49

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
193LAURA SOLA PamplonaADI-IKE01:19:28
220MAVI GIL RAFARTSolsonaCENTRE EXCTA. SOLSONÈS01:24:02
375ANGELA CASTELLO NORIALleidaASS.ESP. EKKE LLEIDA01:24:12

Categoria Màster M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
115SALVI FARGAS BUSQUETSCaldersCENTRE EXCTA. DE CATALUNYA01:10:48
2163JOSEP BALLESTER VIGOLa Pobla de SegurCLUB ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR01:18:33
386JAUME ORGUE BALCELLSIgualadaESPELEO GRUP ANOIA (EGAN) (SE)01:21:17

Categoria Màster F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
160CARME MILLAN SOLABalaguerMARATONIANS DEL SEGRE01:33:51
2134GEMMA CAPELL GUIUBalaguer01:51:12
356MERCE CUTILLAS CASTELLLleidaASS.ESP. EKKE LLEIDA02:01:31

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1175WILFRID JUMERE SAMERECampanSKI CLUB CAMPAN TOURMALET01:08:13
254TONI CASALS CASTELLAREls Hostalets de BalenyàCENTRE EXCTA. HOSTALETS DE BALENYÀ01:18:03
331FRANCESC PONT TORNETàrregaASS.ESP. MATXACUCA01:21:30

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
136NURIA LAUCO MARTINEZGranollersC.E. UNIV. ENG. TEL. LA SALLE01:31:19
2124ANNA MONGAY MONTESOPacs del PenedèsCENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS01:50:21
311TANIA TORNE ROOSENSSanta Cristina d'AroASS.ESP. MATXACUCA01:52:15

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
112ENRIC GALOCHA PRUNAVilassar de MarSPIRIDON TEAM01:08:46
279JORDI MARCO SAUQUETGerri de la SalASS.ESP. PALLARS (SE)01:09:49
388PEP MONTSANT ESPIGOLArbúciesGRUP GRATANUVOLS DEL MONTSENY (SE)01:12:16

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
193LAURA SOLA PamplonaADI-IKE01:19:28
220MAVI GIL RAFARTSolsonaCENTRE EXCTA. SOLSONÈS01:24:02
375ANGELA CASTELLO NORIALleidaASS.ESP. EKKE LLEIDA01:24:12

Categoria Sub-23 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1148XAVIER JOVE RIARTPontsBLUE MOTORS PONTS01:10:22
292MARC PORCAR TOSTTerrassaUNIÓ EXCTA. MATADEPERA01:19:43
3100GUILLEM SIMON CARDONABergaASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ01:19:50

Categoria Sub-23 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps