Contacte +34 973 927 000 / +34 666 287 042
email: info@inscripcions.cat
 

IV Vertical Cabanera - Júnior

LLISTAT DE PODIS

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1258JAN MARGARIT SOLEMatadeperaUNIÓ EXCTA. MATADEPERA00:33:57
2270SERGI BRAU VILLAROSolsonaCENTRE EXCTA. SOLSONÈS00:33:59
3267MARC TRASERRA PUJOLLes Masies de VoltregàASS.ESP. DIEDRE00:35:11

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1257ANNA TERNS FREIXESTerrassa00:50:32
2260BERTA CABANAS TIRAPUClaverolCLUB ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR00:51:42
3255GEMMA TERNS FREIXESTerrassa01:06:10

Categoria Júnior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1258JAN MARGARIT SOLEMatadeperaUNIÓ EXCTA. MATADEPERA00:33:57
2270SERGI BRAU VILLAROSolsonaCENTRE EXCTA. SOLSONÈS00:33:59
3267MARC TRASERRA PUJOLLes Masies de VoltregàASS.ESP. DIEDRE00:35:11

Categoria Júnior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Cadet M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1254MARC GASA BIRBEAndorra la VellaFAM00:44:18
2252GALDRIC MOSSOLL CLOSSanta PauCENTRE EXCTA. D'OLOT00:48:06
3273ROC GOMEZ MONGAYPacs del PenedèsCENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS00:57:04

Categoria Cadet F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1257ANNA TERNS FREIXESTerrassa00:50:32
2260BERTA CABANAS TIRAPUClaverolCLUB ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR00:51:42
3255GEMMA TERNS FREIXESTerrassa01:06:10

Categoria Infantil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Infantil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Aleví M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1263MARC RADUA IVERNClaverolCLUB ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR00:53:57
2269PAU SELLART VARGASLa Pobla de SegurCLUB ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR01:43:09

Categoria Aleví F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Benjamí M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1264ERIC CASALS MASEls Hostalets de BalenyàCENTRE EXCTA. HOSTALETS DE BALENYÀ01:34:21

Categoria Benjamí F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1261ARES BRUSAU EXPOSITOCoponsTUGITOS01:22:37
2265MAR CASALS MASEls Hostalets de BalenyàCENTRE EXCTA. HOSTALETS DE BALENYÀ01:28:58