V Vertical Cabanera - Cursa 5,22 km (+1463m)

LLISTAT DE PODIS - Provisional

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1128SALVI FARGAS BUSQUETSCaldersCENTRE EXCTA. DE CATALUNYA01:10:01
264JORDI MARCO SAUQUETGerri de la SalBLUE MOTORS PONTS01:10:01
3126JORDI ALIS SANCHEZLa Seu d'UrgellSABOYA TEAM01:13:14

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1166MARTA RIBA CARLOSColomina CityCLUB ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR01:22:15
2163MONTSE BACARDIT PEÑARROYAVielhaCLUB EXCTA. ARAN01:25:45
346MAITE RODRIGUEZ-MANZANEQUE MARTINEZLleidaU.E. BOXDENTRAIL01:41:48

Categoria Màster M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1128SALVI FARGAS BUSQUETSCaldersCENTRE EXCTA. DE CATALUNYA01:10:01
2134ERIC HANNEQUIN LespiteauESCLOPS D'AZUN FRANCE SKYRUNNING01:15:38
3121JOAN PORCAR BUSQUETSTerrassaUNIÓ EXCTA. MATADEPERA01:35:10

Categoria Màster F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
199M. FRANCESCA TORTOSA TUAIsilESPOT ESQUÍ CLUB VALLS D'ÀNEU02:51:24

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
137FRANCISCO ARIZA QUINTANASant CeloniMONTSENY MAASAI01:17:13
216GILBERT CHACON ALBASusterris (Talarn)VIKINGTRAIL - LO PALLARS01:23:06
3164EDUARD FORNAGUERA BALDRICHIgualadaCLUB EXCTA. UECANOIA01:23:39

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1166MARTA RIBA CARLOSColomina CityCLUB ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR01:22:15
246MAITE RODRIGUEZ-MANZANEQUE MARTINEZLleidaU.E. BOXDENTRAIL01:41:48
356MIREIA GUIVERNAU HUGUETLa Pobla de SegurCLUB ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR01:49:10

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
164JORDI MARCO SAUQUETGerri de la SalBLUE MOTORS PONTS01:10:01
27RAUL ESTEVEZ ALVAREZVilanova i la GeltrúASS.ESP. DIEDRE / RUNSPORTS.CAT01:14:30
3161ALBERT FERRER BACARDITIgualadaCLUB EXCTA. UECANOIA01:14:35

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1163MONTSE BACARDIT PEÑARROYAVielhaCLUB EXCTA. ARAN01:25:45
2103SUSANA PALOMO CORONAEl BrucESPORTS BRUC01:44:08
3145SANDRA RIBA EXPOSITOSusterris (Talarn)VIKINGTRAIL - LO PALLARS02:11:20

Categoria Sub-23 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1126JORDI ALIS SANCHEZLa Seu d'UrgellSABOYA TEAM01:13:14
2141ISAAC RECHE LAMOLLALa Pobla de ClaramuntCLUB EXCTA. UECANOIA01:18:31
3124MARC PORCAR TOSTTerrassaUNIÓ EXCTA. MATADEPERA01:23:47

Categoria Sub-23 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1158NILA LUCAS ANGLADATaüllA.E. PALLARS - RUNNERS PALLARS02:00:35