6a Vertical Cabanera - Cursa 5,22 km (+1463m)

LLISTAT DE PODIS

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
161JAUME CORNELLA BOSCHDEMONTVilablareixCLUB ESQUÍ GIRONA01:07:39
277SERGI BRAU VILLAROSolsonaCENTRE EXCTA. SOLSONÈS01:08:17
366JORDI ALIS SANCHEZLa Seu d'UrgellECPCGR01:10:09

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
173ANGELA CASTELLO NORIALleida01:21:48
260MARTA RIBA CARLOSLa Pobleta de BellveíCLUB ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR01:27:01
376SILVIA ZUÑIGA GARCIABescaranUNIÓ EXCTA. URGELLENCA01:30:12

Categoria Màster M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
114SALVI FARGAS BUSQUETSCaldersCENTRE EXCTA. DE CATALUNYA01:11:11
216JORDI TIRVIO PORTUSCapdellaCLUB ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR01:38:53
346FRANCESC RECHE SIMONLa Pobla de Claramunt01:44:41

Categoria Màster F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
135CARME MILLAN SOLABalaguerMARATONIANS DEL SEGRE01:44:49

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
125DAVID ROBLES TAPIAZaragozaCLUB MONTAÑA IBONCIECHO01:21:02
227ENRIQUE GALAN MULAGavàUNIÓ MUNTANYENCA ERAMPRUNYÀ01:23:54
337PERE MARSE VIDALVilanova i la GeltrúCLUB EXCTA. UECANOIA01:25:37

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
160MARTA RIBA CARLOSLa Pobleta de BellveíCLUB ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR01:27:01
211SUSANA PALOMO CORONAEl BrucAEMDEKP02:01:28
339ISABEL VIGIL SEHARACastelldefelsUNIÓ MUNTANYENCA ERAMPRUNYÀ02:06:27

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
161JAUME CORNELLA BOSCHDEMONTVilablareixCLUB ESQUÍ GIRONA01:07:39
249JOSEP MONTSANT ESPIGOLArbúciesGRUP GRATANUVOLS DEL MONTSENY (SE)01:11:45
363GUILLEM VILALTA REIXACHGironellaASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ01:11:54

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
173ANGELA CASTELLO NORIALleida01:21:48
276SILVIA ZUÑIGA GARCIABescaranUNIÓ EXCTA. URGELLENCA01:30:12
340EUGENIA VILAMITJANA RUIZSortASS.ESP. PALLARS (SE)02:33:34

Categoria Sub-23 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
177SERGI BRAU VILLAROSolsonaCENTRE EXCTA. SOLSONÈS01:08:17
266JORDI ALIS SANCHEZLa Seu d'UrgellECPCGR01:10:09
344JORDI VALLES BALSELLSIgualadaCLUB EXCTA. UECANOIA01:10:32

Categoria Sub-23 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Júnior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
171IU ESCOLA VILADRICHÀreuSABOYA TEAM01:12:39
256ARNAU SOLDEVILA BUSQUETSOrdinoSEC01:16:15
364ROGER ESCOLA SANZLa Seu d'UrgellUNIÓ EXCTA. URGELLENCA - SABOYA TEAM01:17:42

Categoria Júnior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps