Xallenger BTT Capellades 2019

LLISTAT DE PODIS

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1854FRANCISCO IZQUIERDO IZQUIERDOVilafranca del PenedèsCICLES CATALUNYA01:21:16
2876IVAN DOMENECH RAVENTOSPacs del Penedès01:23:19
3421PERE JOAN ROIG GOMAPacs del PenedèsVBSPORTS01:26:19

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1880ERICA ESTRADERA CABALLEROSanta Margarida i els MonjosBTTERRA02:04:19
2457ANNA MUÑOZ POLSitgesBICIATS DEL GARRAF02:18:45
3524SANDRA BENDIG SANCHEZCaldes de Montbui02:23:26

Categoria E-BIKE M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1854FRANCISCO IZQUIERDO IZQUIERDOVilafranca del PenedèsCICLES CATALUNYA01:21:16
2876IVAN DOMENECH RAVENTOSPacs del Penedès01:23:19
3584RAFAEL MENGIBAR LIGEROEsplugues de LlobregatBIKE ESPLUGUES01:27:04

Categoria E-Bike F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Màster-50 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1421PERE JOAN ROIG GOMAPacs del PenedèsVBSPORTS01:26:19
2106ANTONIO BENEDICTO IZQUIERDOSant Esteve SesroviresPENYA CICLISTA MARTORELL01:36:21
351ANTONIO MARTINEZ COLLADOSViladecansCLUB CICLISTA RATPENAT01:37:33

Categoria Màster-50 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Màster 40 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1175SALVADOR RIGOL MOLINERLa Palma de Cervelló73/TEM/XXº01:30:28
2235MANEL FERNANDEZ TARANCONCervellóC.C. BIKE AMB BICI01:31:11
3439ENRIC FORN JORBAÒdenaPALLARÈS - IXCOR01:31:36

Categoria Màster 40 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1457ANNA MUÑOZ POLSitgesBICIATS DEL GARRAF02:18:45
2340LIDIA BORRAS GARCIAIgualada73/TEM/XXº02:28:17
3107BET DANES OLIVERCapelladesFESBICI 3.0 - IXCOR02:42:09

Categoria Màster 30 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1168ARCADI GABARRO PLANELLÒdenaFESBICI 3.0 - IXCOR01:26:29
2344JOAN FEIXAS BALADAVilafranca del PenedèsVBSPORTS01:26:38
394JORDI MARTIN JURADOIgualadaFESBICI 3.0 - IXCOR01:26:58

Categoria Màster 30 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1880ERICA ESTRADERA CABALLEROSanta Margarida i els MonjosBTTERRA02:04:19
2883SUSANA VALERA SERRAMIALa Ràpita dels MonjosCICLES SANS VILAFRANCA02:30:00
3843MIRIAM LLEONART DEL CAMPOL'Hospitalet de Llobregat02:39:08

Categoria Èlit M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1113MARC PEREZ DANESCapelladesFESBICI 3.0 - IXCOR01:31:09
2620GERARD ROCA ENRIQUEIgualada73/TEM/XXº01:31:33
3806GUILLEM CASTELLVELL VIDALSant Sadurní d'AnoiaVBSPORTS01:32:35

Categoria Èlit F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1524SANDRA BENDIG SANCHEZCaldes de Montbui02:23:26

Categoria Júnior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1191MARTI BOIXADE SOLAIgualadaOPEN NATURA-BICIOCASION BARCELONA01:34:03
2254GUILLEM LOPEZ ESQUIUSSant Joan de Vilatorrada01:38:26
3394GUIU BALCELLS DIAZIgualada73/TEM/XXº01:39:48

Categoria Júnior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps